PDA

View Full Version : За срещата в Пловдив.



INTEGRALE
07-02-2005, 09:47
Нито една Алфа (с изкл. на колегата Shoxxx, който също беше без Алфата). Незнам защо такова отношение от страна на Алфистите.
А иначе срещата беше чудесна. Най-голямата досега: 8 автомобила (5 Ланчии и 3 Фиата) и 15 човека.
Снимки има на www.lancia-bg.com (http://www.lancia-bg.com) , Срещи

KGB
07-02-2005, 13:44
:oops:

Ако се оправи времето, ще доидем от софия да отсрамим отбора

ShoxXx
07-02-2005, 18:47
Нищо лошо да се вдигнем повече хор от София, само че интересното е защо пловдивските Алфи не се появяват, а не е да кажеш да няма Алфи!
Иначе аз все пак си мисля, че като се постопли и хора от Пазарджик и повечко хора от Пловдив биха дошли. :wink:

Az4o
07-02-2005, 21:49
За другата среща ще направя всичко възможно да дойда и аз за малко. За съжаление има много независещи от мен неща, обаче ще се постарая да се явя на мястото :wink:

INTEGRALE
08-02-2005, 00:27
Още е рано, но за следващата редовна среща ми се иска да видя и Алфи. Без Алфички не е същото :wink:

Alfacho
09-02-2005, 19:02
Da ne se zaklewam no na sledwashtata sreshta shte doida.Wremenno se podwizawam w Shumen. Sorry za latinicata.

============
Ползвай кредора де.
Нали е за това да нема "сори"
Пиши ако не ти работи.

Kostadin
10-02-2005, 10:03
Нищо лошо да се вдигнем повече хор от София, само че интересното е защо пловдивските Алфи не се появяват, а не е да кажеш да няма Алфи!
Иначе аз все пак си мисля, че като се постопли и хора от Пазарджик и повечко хора от Пловдив биха дошли. :wink:
за следващата редовна среще да не се заричам, но мисля да дойда ейго къде е Пловдив на един хвърлей място от Пазарджик.