PDA

View Full Version : Зимен алфа събор - запитване



tsvety
05-10-2017, 23:52
Здравейте колеги, обмисля се идеята за зимен алфа събор за следните дати 01-03 декември 2017г. и поради тази причина се допитваме до вас дали имате желание и на кое място повече ще ви хареса.

Ето и предложенията
1.Комплекс Варвара - Пазарджишко
http://www.aquapark-varvara.com/

2. Панагюрище хотел Каменград
http://kamengrad.thracian-hoteliers.com/bg/

Моля да не отваряме дискусии за други места, защото темата ще се размие и до окончателно решение ще се стигне по-трудно.

Не е задължително да се спи и петък и събота - въпрос на личен избор.

Ценовото изражение ще стане ясно след като изберем хотела и се види колко желаещи има.

Похода до някаква интересна местност също ще го измислим след окончателното решение за мястото.

Както се казва микрофона е ВАШ!!!

XaBu4ko
06-10-2017, 00:13
Ииии сега ще се започне с едно мрънкане за разтоянието ... :)

Та сериозно по темата - аз съм ЗА. Предпочитания за хотел - нямам. Ще се събразя с избора на другите.

Alfa User
06-10-2017, 00:18
Панагюрище е страхотно място, с невероятен дух - правили сме сбирка на сектата 155 там, и беше невероятно - много има за гледане, все хубави и важни неща за нас като българи ... Да не забравяме защо сме все още тук, и да почитаме историята си! Но в този точно комплекс не съм бил.
А Варвара си я знаем, и ни е сгодна с тия басейни и условията, дето предлага. Няма да изпадам в подробности - много хора помнят какво и как е било там :)

Т.е. аз съм 50/50 и за двете места!

dhtj
06-10-2017, 00:21
Aз за разстоянието няма да мрънкам, щото съм на 3000км от България и няма как да дойда, но искам да кажа само че ми се струва малко несправедливо за колегите от Северна България.

Панагюрище, Пазарджик, Пловдив, само Южна България...
Защо не направите един път в Плевен, Ловеч, Търново...?

tsvety
06-10-2017, 00:25
Aз за разстоянието няма да мрънкам, щото съм на 3000км от България и няма как да дойда, но искам да кажа само че ми се струва малко несправедливо за колегите от Северна България.

Панагюрище, Пазарджик, Пловдив, само Южна България...
Защо не направите един път в Плевен, Ловеч, Търново...?

2016 година беше в Търново, 2008 също. И във Враца 2012 беше. Пролетния събор 2017 беше в Габрово. По традиция съборите обикалят България. И в Троянския балкан е имало. Виж раздела Пролетни събори и ще се убедиш. А това е Първия зимен събор

dhtj
06-10-2017, 00:28
Ок, уж гледах темите, но явно не съм видял.

tsvety
06-10-2017, 00:32
Ок, уж гледах темите, но явно не съм видял.

http://clubalfaromeo.com/forum/forumdisplay.php?f=90

Раздела се казва Пролетни събори

s_romeo
06-10-2017, 00:57
Аз ...... Абе няма значение. Може и в Карпатите или Урал да е аз съм за.��������

kdesign
06-10-2017, 08:42
И аз съм за няма значение къде ще е

AlfinaA
06-10-2017, 09:40
Аз съшо съм ЗА :notworthy:
Предпочитам комплекс Каменград, защото така или иначе мислехме да ходим до там. Просто не сме уточнявали дата. Но ето че вече ще има :) Разбира се, ако повечето желаещи са за другото място пак ще дойден :dance:

pa4ito
06-10-2017, 10:49
Идеята е супер, остава да я реализираме. Не съм бил нито на едното, нито на другото място. От сайтовете разбрах, че легловата база в Панагюрище е по-голяма. От хора посещавали Варвара знам, че са си изкрали там страхотно. И понеже им се доверявам гласувам за Варвара.

Veronica
06-10-2017, 11:06
Като цяло нямам претенции за мястото, и двете предложения звучат добре :)). Важното е ние да си направим купона ;)

digitalundgrd
06-10-2017, 11:19
Моят глас отива за "комплекс Каменград" Панагюрище. Може авто-походът да бъде до Копривщица. Там има много добри заведения за хапване, а и като цяло е много приятна дестинация...

Alfa Mania4ka
08-10-2017, 21:17
И двете предложения са хубави, малко може би клоня към закрития басейн - Панагюрище :saint:

mordohy
09-10-2017, 10:53
На Варвара имам прекрасно изживяване със сектата 155 халби и знам, че ще изкараме чудесно. Персоналът е абсолютно ненатрапчив, кухнята добра, а стаите чудесни.
басейните са с истинска, течаща минерална вода, нещо което отдавна е лукс дори в такива места като Велинград, Хисаря....
Водата е наистина със собствена минерализация, а не става минерална след влизането на двадесетият индивид в басейна:flex:
Аз съм за Варвара!

За тия, които не знаят, басейните във Варвара също се закриват зимата.

Ранобудниче
09-10-2017, 12:34
На Варвара имам прекрасно изживяване със сектата 155 халби и знам, че ще изкараме чудесно. Персоналът е абсолютно ненатрапчив, кухнята добра, а стаите чудесни.
басейните са с истинска, течаща минерална вода, нещо което отдавна е лукс дори в такива места като Велинград, Хисаря....
Водата е наистина със собствена минерализация, а не става минерална след влизането на двадесетият индивид в басейна:flex:
Аз съм за Варвара!

За тия, които не знаят, басейните във Варвара също се закриват зимата.

Подкрепям.

the_crazy_driver
09-10-2017, 19:00
+1 Изминалия преди седмица Италфест ми беше първият, и тогава си казах че ако ще и 400км да са пак ще съм там. Само че само ако има номера за стъклата пак толкова големи :Д

Veronica
31-10-2017, 20:20
Добре че не избрахте Каменград, Панагюрище!