PDA

View Full Version : ИталТур 2005



KGB
07-02-2005, 22:23
Момчета и момичета имам следното предложение.

Някъде през Май месец да направим един "поход" през България.

Тръгваме в петък от София в група до Пловдив...преспиваме някъде около Пловдив или някъде другаде в централна България...и от там с групата (и от пловдиския район) тръгваме в Събота за Варна през Бургас с евентуално спиране в Слънчев бряг за правене на снимки и почиване. След това тръгваме към Албена или някъде там да преспим в събота вечер. В неделя може да се върнем пак през Бургас...или евентуално през В.Търново но пътя мисля, че в Северна българия не е подходящ. При положение, че най-вероятно ще се патува през вечерта в неделя.

Естествено в около Пловдив и в Варна ще си направиме един ИталКупон.

Всякакви идеи предложения, мнения и т.н. са добре дошли.

ShoxXx
07-02-2005, 22:39
А аз може ли да си монтирам твоя дизелов двигател за похода? :wink: :whistle:
Иначе идеята е супер, ама дали май ще има топли вечери вече...то с тоя климат напоследък... :whistle:

Bobo
08-02-2005, 01:02
А аз може ли да си монтирам твоя дизелов двигател за похода? :wink: :whistle:
Иначе идеята е супер, ама дали май ще има топли вечери вече...то с тоя климат напоследък... :whistle:

Аве ти за глобалното затопляне не си ли чул :wink:

valjo
08-02-2005, 09:36
А аз може ли да си монтирам твоя дизелов двигател за похода? :wink: :whistle:
Иначе идеята е супер, ама дали май ще има топли вечери вече...то с тоя климат напоследък... :whistle:

и аз искам дизелов за такъв поход. .. 1500км ....
150кила бензин - 3 резервоара .... :wow: :wow: :wow:
маалиии

75 2.0 turbo
08-02-2005, 20:21
а бре мом4ета вие ще се убиете от път за един уикенд я по добре
си набележете накое приятно местенце (като на феста например)
па да додеме и ние и:НАПИВАНЕ=СПЛОТЯВАНЕ :drunk: :cheers: :kicking: :lol:

Mury
08-02-2005, 21:22
Така маи наистина е по добре :drunk: :cheers: :drunk: :cheers: :handshake: :handshake: :drunk: :dj: пък ще видим какво ще стане

Alfa User
08-02-2005, 23:45
Идеята за похода е добра, стига да се организира добре на местата за почивка и преспиване. Ако питате мен, многото километри не са най-важното за това мероприятие. Така ще може поне половината България да ни види. Ако се пуснат предварителни обяви с разписанието за различните градове от сорта на "Клуб Алфа Ромео - България ще гостува на вашия град за времето от... до..." ще можем да привлечем още повече ентусиасти (то верно че рекламата мяза на такава за гастролиращ цирк, но важна е идеята...). Ако се осигури и някакво медийно покритие на похода, направо ще бъде супер. Представяте ли си новините по bTV - "Тази вечер 15 автомобила от клуб "Алфа Ромео - България" посетиха Пловдив и се подредиха за тържествено шествие по централните улици на града ..." и т.н. Май малко се въодушевявам, но представете си ефекта просто...

KGB
09-02-2005, 16:41
...или друг вариант.....членовете на клуб алфа ромео вдъхновенни от известното рали гумбол...бяха преследвани с над 200км/ч по пътищата на БГрия :tongue:

Полицията дава награди на този който може да даде информация за колите взели участие :unsure:

Bobo
09-02-2005, 17:54
Веднага ше ви изплюя с Пухчо двамата състезатели :tongue:

На мойта макс скорост е 199км/ч :lol:

Mury
09-02-2005, 18:02
Веднага ше ви изплюя с Пухчо двамата състезатели :tongue:

На мойта макс скорост е 199км/ч :lol: Тогава трябва да си смениш снимката в подписа :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

valjo
09-02-2005, 18:03
Веднага ше ви изплюя с Пухчо двамата състезатели :tongue:

На мойта макс скорост е 199км/ч :lol:

най вече Пухчо :punk:
ама за такъв преход трее се носи и преносима работилница за такива като него и не само като него .... :wazuup:

gigi
09-02-2005, 18:09
То освен работилница ще трябва 2-3 цистерни с гориво, а за някой и варел с масло :lol: :lol: :tongue:

21-02-2005, 22:44
Идеята за идване до Варна е страхотна, а и аз с удоволствие бих се включил!Лошото е че работата ми едва ли би ми позволила да дойда до София с вас но ще се радвам ако направим един фест около Варна :yes: :whistle: :lol:

KGB
22-02-2005, 03:10
Колега, може да се включиш от Бургас например...

Дай предложение къде може да се спи???....знам, че на Албена Май месец има много ефтини хотели от по 20лв. или поне така беше :(

Иначе може да се разходим по на Север там Шабла и т.н. там природада е много красива а и пътищата бяха добри.

Така, че моля дай няква идея за интресни марширути и места....спане и т.н. Всичко интересно за което се сетиш

Петър Панов
18-03-2005, 16:47
Ideiata ne e losha no ste e dobre da e niakade po nablizo - naprimer plovdiv ili stara zagora i merakliite ot iztochna BG da se organizirat i te da otidat v sastite gradove. taka hem ste ima mnogo avtomobili hem niama da ni triabvat cisterni s benzin za meropriatieto :whistle:

========
Второ предупреждение
Пиши на кирилица!