PDA

View Full Version : Пролетен събор КАРБ 2018 въпрос



ivailo2487
28-03-2018, 10:21
Здравейте колеги, тъй като ще ми е първия събор тази година може ли някой да ми обясни накратко какво представлява и как ще се проведе.Видях,че тази година ще е на Узана.Нещо като Италфеста ли ще бъде?Тоест ще се съберат колите на Узана.

smc
28-03-2018, 11:06
Ето програмата:
12:50 - 13:00 пристигане на в. Шипка

13:00 - 14:30свободно време и снимки на в. Шипка

14:45тръгване от в. Шипка колонно (поход)

16:00-16:15 простигане в Комплекс импулс (по гугъл мапс)

16:30настаняване (Цвети ще събира парите за настаняване на входа)

16:30 - 19:00свободно време

19:30вечеря в ресторанта

До Шипка със сигурност ще се пътува организирано от Пловдив и София.

Zahari_
28-03-2018, 11:12
Програмата я има и в основната тема.
Там може да се намри и информация за групово тръгване от София и Пловдив.

mordohy
30-03-2018, 12:43
Здравейте колеги, тъй като ще ми е първия събор тази година може ли някой да ми обясни накратко какво представлява и как ще се проведе.Видях,че тази година ще е на Узана.Нещо като Италфеста ли ще бъде?Тоест ще се съберат колите на Узана.
Пролетният събор от събор за членовете на клуба се превърна в събор на всички фенове, желаещи да го посетят.
Суховатите програми са само капан за начинаещи.
Ето как протичат:
Обявява се тръгване в 08 30 от някой сборен пункт, но то не става преди 09 30.
Около час и нещо се пие кафе, чака се още някой и се сипят люти закани към тия, които ще нарушават правилата в колоната.
Тръгваме!
На едно от децата му се допикава.
След малко и на друго.
Това навежда на мисълта, че не е лошо майките и да ги изакат.
Не им се ака!
Някой пръдва и колоната потегля.
Около пет минути никой не дава газ, за да не се види, колко много му пуши колата.
На шестата на някой не му издържат нервите и решава да покаже, колко много му върви кочината.
Редът отива по дяволите и всички озверяват. Дори най-умерените. Всеки натиска газта.
Хората решават, че правителството е взело крути мерки срещу комарите и окадява още от сега.
По някакво чудо групата пристига до местоназначението си.
Децата са свършили своата част от работата и няма кола, която вече да хваща очи!
Иво, Пачо, Багера и още няколко хаймани пият вече бира и се наслаждават на останалите.
Останалите са се отдали на дребни ремонти.
Питат ме дали имам камък 36, поялник, газова горелка....
След петата бира започва суетнята за вечерята.
На вечерята се започва като на всеки банкет. Най-интересното става след 02 00.
Понякога спомените ти са от разказаното.
На другия ден се срамуваш много, което само доказва, че си си изкарал добре сред приятели!
Всеки събор е уникален по своему!:devil:

Zahari_
30-03-2018, 13:55
Мордохай, не стресирай човеку,

Минелата година никой не даде газ от колоната (Емо закъсня и не се брои), всички стигнахме и тръгнахме навреме (странно - факт).

Останалото е така, като изключим че всички занем че колегата има вложка 36 от италфеста на Сливен преди години когато само аз имах от цял фест майстори ;)

Не помня обаче да сме имал иядове с децата ;)

Поздрави!

mordohy
02-04-2018, 09:42
Мордохай, не стресирай човеку,

Минелата година никой не даде газ от колоната (Емо закъсня и не се брои), всички стигнахме и тръгнахме навреме (странно - факт).

Останалото е така, като изключим че всички занем че колегата има вложка 36 от италфеста на Сливен преди години когато само аз имах от цял фест майстори ;)

Не помня обаче да сме имал иядове с децата ;)

Поздрави!

Аз какво ти казвам, че не си спомняш ... :rotfl:

Alfa User
02-04-2018, 18:07
ИВОООООООООО ... ужасен си!!!!!!!!!!!!!
Още бърша сълзи от смЕх :bowdown:

mordohy
03-04-2018, 17:25
ИВОООООООООО ... ужасен си!!!!!!!!!!!!!
Още бърша сълзи от смЕх :bowdown:
Добре, че дамата с тебе разбираше от майтап!
:devil:

vankata_ll
03-04-2018, 21:56
Пролетният събор от събор за членовете на клуба се превърна в събор на всички фенове, желаещи да го посетят.
Суховатите програми са само капан за начинаещи.
Ето как протичат:
Обявява се тръгване в 08 30 от някой сборен пункт, но то не става преди 09 30.
Около час и нещо се пие кафе, чака се още някой и се сипят люти закани към тия, които ще нарушават правилата в колоната.
Тръгваме!
На едно от децата му се допикава.
След малко и на друго.
Това навежда на мисълта, че не е лошо майките и да ги изакат.
Не им се ака!
Някой пръдва и колоната потегля.
Около пет минути никой не дава газ, за да не се види, колко много му пуши колата.
На шестата на някой не му издържат нервите и решава да покаже, колко много му върви кочината.
Редът отива по дяволите и всички озверяват. Дори най-умерените. Всеки натиска газта.
Хората решават, че правителството е взело крути мерки срещу комарите и окадява още от сега.
По някакво чудо групата пристига до местоназначението си.
Децата са свършили своата част от работата и няма кола, която вече да хваща очи!
Иво, Пачо, Багера и още няколко хаймани пият вече бира и се наслаждават на останалите.
Останалите са се отдали на дребни ремонти.
Питат ме дали имам камък 36, поялник, газова горелка....
След петата бира започва суетнята за вечерята.
На вечерята се започва като на всеки банкет. Най-интересното става след 02 00.
Понякога спомените ти са от разказаното.
На другия ден се срамуваш много, което само доказва, че си си изкарал добре сред приятели!
Всеки събор е уникален по своему!:devil:

Уникален, както винаги. Достойно за "Бисерите на Mordohy"

stelt
03-04-2018, 22:09
Ауууу колко сме предсказуеми. Иво, само Багера липсваше от горенаписаното. Еййй, и Токича.

mordohy
08-04-2018, 20:52
Ауууу колко сме предсказуеми. Иво, само Багера липсваше от горенаписаното. Еййй, и Токича.

Е то не може да бъде винаги идеално.