PDA

View Full Version : Предложение за събиране в Сливен на 26/7.02.2005 !!!



Alfa User
09-02-2005, 21:07
Господа Алфисти, нашия малък регионален комитет реши да предложи на Вашето внимание следното :
На 26 и 27.02.2005г има възможност евентуално да се съберем на една приятна хижа в Сливенския балкан. Имаме човек, който може да ангажира цялата хижа само за нас. Цената на легло е 8лв, като всичко за хапване и пийване си носим ние (има BILLA в Сливен за наше удобство). Хижата не е много голяма - разполага с около 24 легла, разположени в стаи по 4.
Разбирам, че за някои хора може да се стори доста пътя, но предполагам че при добро желание може да се направят комбинации от типа "1 Алфа - много фенове". Тъкмо може да се използва възможността за оглед на маршрута за Италпохода, и може да се направи събрание за организирането му.
Моля да обмислите предложението и хората, които наистина смятат да присъстват, да се включат с Лично Съобщение, за да знам каква бройка ще се оформи. Хижата трябва да се резервира поне една седмица предварително, така че за съжаление нямаме много време - но пък в крайна сметка датата не е задължителна и закована... Резервацията ще е евентуално за петък и събота вечерта и неделя за деня - така че хижата ще е наша за целия уикенд.
Дано само се оправи гадното време дотогава. Тук, в Ямбол и Сливен времето е студено, но с ярко слънце и напълно сухи пътища.
Очаквам съобщенията Ви, както и мненията Ви за предложението.

KGB
10-02-2005, 00:18
Добра..идея...ще гледам тия дни да се разбера с другите и да видим дали ще дойдем. Надявам се да :yes:

Immortal
10-02-2005, 11:10
Ай ся пък само за алфисти...
Алекс, мене ме брой с 1 ///// и 2 човека в него. Но вероятно само за една нощ (събота/неделя).

p.s. Вероятно ще дойде и моя човек с бялата дедра с приятелката си. Ще се чуя с него и ще потвърдя.

Bobo
10-02-2005, 12:15
Аз съм твърдо за ама май местата няма да ни стигнат :?

wrc
10-02-2005, 13:21
И аз ще доида,със сигурност.А пък и Сливен е родниа ми град,стига да ниама сняг през Хаим боаз защтото съм с ниско ока4ване.Нищо друго не ме спира така 4е-там съм

hf hpe
10-02-2005, 15:22
dam май ще се пътува

Alfa User
10-02-2005, 18:32
Хех, местата ще ги нагодим - примерно на всеки по една фенка да се топлят в леглото, че времето наистина е свински студено
:in love: :innocennt: :kicking:

Bobo
10-02-2005, 19:07
Хех, местата ще ги нагодим - примерно на всеки по една фенка да се топлят в леглото, че времето наистина е свински студено
:in love: :innocennt: :kicking:

Браво бе тебе ше те дам на жена ми кат приказваш такива :tongue:

Alfa User
10-02-2005, 23:10
Ха сега де ... еми ако се налага, ще се жертвам в името на каузата... :yes: Пък после ще ме споменавате с добро ... надявам се :whistle:

valjo
11-02-2005, 00:17
Ха сега де ... еми ако се налага, ще се жертвам в името на каузата... :yes: Пък после ще ме споменавате с добро ... надявам се :whistle:
ше има да носи мед ....


хихихи Боби ти баш на военен намери да я предложиш хихихихи :tongue:

Alfa User
13-02-2005, 12:08
Господа, ние хубаво се разприказвахме, ама времето си тече. Засега имаме само 3-4 твърди заявки. Не че това е проблем де... Може и да сме малко, но ще е весело :beer: :beer: :holiday: :holiday: :punk: :cheers: :cheers: :drunk:
Само да няма после някой :haha: щото друг :help: :sick; :wazuup:

Bobo
13-02-2005, 12:21
Днес на срещата ще установим точната бройка на софиянци и ще я постнеме тук :wink:

Tuning_Art
13-02-2005, 14:58
На коя хижа, вила се очертава купона?

До 23-и , ще заявя, с колко коли ще дойдем! :yes:

Alfa User
14-02-2005, 00:36
Не мога да кажа точно как се води хижата. За улеснение ще се чакаме на лесно опознаваемо място във или около Сливен (примерно пистата или Shell - защото и двете са на отбивката от главния път София - Бургас). Ще слагам тук всяка информация, до която се добера, за хижата и всичко около сбирката.

Tuning_Art
17-02-2005, 09:30
Колко човека се очертаваме за срещата?
8) Дали хижата ще може да ни побере?
Ние ще сме с 4 коли около 12 човека! :yes:

Immortal
17-02-2005, 10:34
В района има доста хижи, така че ако се съберем повече хора няма да е проблем да се ангажира още една хижа. Аз обаче нямам лични контакти, които да са от полза, така че колегата, който се бе заел с резервацията на хижата (май беше miro_dt) да се огледа по съседните хижи. За всеки случай.

KGB
17-02-2005, 15:38
Колеги има ли някъв шанс да не сме на хижа...че нашите по-добри половинки не искат на хижа...4 легла в стая...за банята не се знае.

pr_00f
17-02-2005, 15:45
Аз тази хижа ще я пропусна понеже ще бъда на купон на х.Бузлуджа по това време.
Но ако мога се се включа с един стар планинарски лаф относно баните и къпането в планината.
"От малко кир никой не е умрял, Ама от пневмнония що народ ......"
Така че стига с тези бани еййййй вредно е за здравето :lol:

Immortal
17-02-2005, 17:12
Мисля, че в някои от хижите на Карандила условията са доста добри. повечето "хижи" са всъщност почивни станции на разни фирми, мисля че стаите са с по 2 легла. Пък за баня - радвайте се ако въобще има вода... (по принцип има).
За конкретната хижа незнам, даже не знам за коя хижа иде реч... Alfa_user може би знае повече подробности. Пък който иска на хотел - в Сливен хотели бол (на Лечковата "Империя" стаята е 110 лв). Близо до долната станция на лифта има един супер хотел "Шато Алпиа"(бившата резиденция на Т.Ж.), там цените са по-земни, но нямам точна информация. Горе има един добър хотел, който обаче от повече от десетина години не работи. Купуваха го разни мутри, после незнам какво стана. Чувам че май пак щял да отваря, но от миналото лято не съм се качвал нагоре.
А за срамежливите половинки предлагам следния вариант - в една стая половинките - да готвят да речем, а в другата стая ние - да пием примерно. :lol: :lol:

KGB
17-02-2005, 18:58
Абре хубава идея ама....кой ще спомене на жените за плана :tongue:

valjo
17-02-2005, 19:25
Абре хубава идея ама....кой ще спомене на жените за плана :tongue:

:wallbash: :wallbash: :bash:

Tuning_Art
17-02-2005, 20:12
KGB, Вие от София сте били много свенливи !
Какво толкова, ако се паднете с непозната двойка в една стая. Ние , от този район , сме дискретни :yes:

Местните да не се оправдават, че незнаят как е положението с хижите. Да си направят едно планинско рали до кулата и да изберат най-добрата оферта. Само 35 км са! :wow:

Още 30-40км и може до Жеравна да опрем. Там в хотелския комплекс, е по 8 лв на човек , в двойна стая , спи се на дървени нарове покрити в матраци, баня във всяка стая. :wink:
16 къщички с по 4 стаи е комплекса. :whistle:

Alfa User
17-02-2005, 23:28
Колеги, много sorry за липсата на намеса от моя страна, но ми скокнаха страшни проблеми с нета - около седмица нямах възможност да се включа в дискусията поради спорове с мойто тъпо ISP.
За самата хижа наистина не знам повече от това, което вече съм написал. Но според мен, няма особено значение дали стаите са с по 2 легла или по 4... така или иначе има опасност повечето от нас да прекарат нощта по двама на легло ... или под леглото/масата. (Нищо лично де...) Както каза колегата Immortal, вероятно няма да е проблем да заемем и втора хижа в съседство ако местата не стигат. Но за да можем да я заемем навреме ни трябват хората които ще дойдат. Надявам се скоро колегата miro_dt да постне малко конкретна информация, защото аз явно и занапред ще си имам проблеми с появяването си тук.

Mury
18-02-2005, 14:10
Аз няма да мога да доида :wallbash: :wallbash: :wazuup: по -дяволите пак ще съм на работа ама какво да се прави трябва да се работи :craybaby; :craybaby;ако има некое сплотяване в София ще съм пръв ама :drunk: :drunk: :drunk: и пак мога да отида на работа

Alfa User
18-02-2005, 18:38
А някой щеше да дава бройка ... Колеги, изпускаме срока за заявката...

svetulkin
19-02-2005, 18:31
http://hotel.sliven.net/

V_G_Z
20-02-2005, 21:14
Мда бе тука има хотели не е като да няма :) пък и какво пре4и през деня да се ка4им на карандила и после пак да слезем ... пътя е хубав и времето се о4ертава хубаво .. и 3км лети6те има свободно :lol: :lol: :lol:

arieca155
20-02-2005, 23:31
алекс аз бих дошъл в сливен ама този краси бургаският искам да е там, той от два месеца е заебал форуми всичко. искам да ходатайстваш той да дойде. надявам се и да ми оправят колата дотогава. понеделник вторник иж щяла да е готова че да видим

Immortal
22-02-2005, 10:12
Снощи разбрах, че хотела на Карандила вече работел - супер стаи с по 2 легла и баня, ресторантът също работел, 15 лв/нощувка на човек. Така че на който не му харесва хижата ...

street_vagabont
22-02-2005, 20:40
Като гледам, повече от 6-7 човека, няма да се съберем на 26-и на Карандила.

75 2.0 turbo
22-02-2005, 20:45
Като гледам, повече от 6-7 човека, няма да се съберем на 26-и на Карандила.и то само от раиона там :tongue: ама се е нещо :yes:

KGB
23-02-2005, 01:42
Аз за съжеление няма да отида нито на едната нито на другата сбирка :cry:

Alfa User
23-02-2005, 11:37
8) Дали хижата ще може да ни побере?
Ние ще сме с 4 коли около 12 човека! :yes:

Ако сметнем само този пост, май лекичко надхвърляме зачернената цифра от "само 6-7 човека". Да не говорим че само от Сливен ще дойдат със сигурност още 5-6, от Търново чакаме 1-2... няма смисъл да се дърпаме с цифри кой колко.
Дайте да се съберем - поста беше за това !!!
Извиненията от рода на "Ама ние ще сме малко, няма смисъл да идвам", които вече се чуха и друг път, не се приемат тук - оставете ги за вкъщи... :furious: :furious: :furious:

Alfa User
23-02-2005, 11:46
И като започнах, напоследък доста се губи една част от феновете. Никакви не се обаждат даже. Няма да визирам имена, но ще погледна многозначително към Б-с... Да се обадят поне да видим дали са живи 8)

Immortal
23-02-2005, 14:02
Май е време вече да уговорим време и място за срещата. Предлагам да е на летището, ако има и други мнения - давайте. За час нямам идея - измислете нещо. Но по-горе Алфа_юзър беше писал за Шел - там не е подходящо, щото е доста отдалечено от пътя Ямбол-Сливен, по-далече е и от центъра (около 6-7 км е дотам), отколкото летището, а е и в обратна посока от тази за Карандила.
За идващите откъм Ст.Загора - след кв.Речица се качвате на детелината за Бургас, а на следващата детелина завивате за Сливен - по пътя от Ямбол - летището ще ви се падне в дясно. Може и през града естествено, но е по-далече май.

net_scooter
23-02-2005, 21:54
И като започнах, напоследък доста се губи една част от феновете. Никакви не се обаждат даже. Няма да визирам имена, но ще погледна многозначително към Б-с... Да се обадят поне да видим дали са живи 8)

Че сме живи живи сме, ама не съм се чувал напоследък със никой от Бургаските фенове, нито Krasy_b нито Alfacholic са се обаждали напоследък, пък и аз съм доста зает този месец, а имам голямо желание да се видим, надявам се да е скоро... :wink: :lol:

Alfa User
23-02-2005, 22:14
Че сме живи живи сме, ама не съм се чувал напоследък със никой от Бургаските фенове, нито Krasy_b нито Alfacholic са се обаждали напоследък... :wink: :lol:

Е да де - те тия двамцата нещо се скриха от погледа ми. Айде Краси как да е - човека е доста зает, ама Филип що бяга от отговорност ?!?!? :unsure:

net_scooter
23-02-2005, 22:17
Абе бяга нещо по тъча той.... :lol: :yes:

Tuning_Art
24-02-2005, 11:17
Поне да бяхте сложили час на срещата! :wow:
Цял ден ли ще се чакаме? :yes:
И за кой ден става въпрос? :unsure:
Петък вечер, събота или неделя. :tongue:

Immortal
24-02-2005, 11:38
Ми то главните организатори нещо не се проявяват.
Алекс, ти чувал ли си се с miro_dt?
Какво стана с хижата?
Давайте тука инфо до утре...

Аз предлагам да се съберем в събота да речем в 12:00 на пистата.
За петък вечерта незнам, всичко зависи за кога е резервирана хижата (и дали изобщо е). Аз лично имам къде да спя 8) (у дома естествено). Но хората в петък са на работа и май няма смисъл да се събираме в петък.
Ако има някой с други предложения - да казва докато е време.

Tuning_Art
24-02-2005, 14:58
Най Ви липсва организация , пичове!:yes:
Почваме да се чудим дали да идваме ли или да ходим за гонките в Бургас :yawn:

Alfa User
24-02-2005, 18:37
Значи последна информация от днес !!!
Срещата наистина ще е в 12:00 на пистата в Сливен. Днес се чух с Миро и се оказва че хижата може да е резервирана много преди нас от някакъв футболен отбор. Обаче това не означава че няма да може да си уредим спането - хижи има доста (дори и с по 2 легла в стая за който се притеснява) - колегата Миро_ДТ ще даде всички подробности в събота на срещата. Така че който наистина има желание да се съберем заедно за вечерта с преспиване може да е спокоен. Всичко необходимо за хапване и пийване ще се взема на място, така че си носете само най-необходимото.
Съжалявам, че така се получи кофти малко, но докато се уточнят нещата изтървахме подробностите.
Е, чакам ви в събота, 26.02, в 12:00 на пистата в Сливен. Който е сигурен че ще дойде, да пише, за да сме подготвени своевременно за бройката.

wrc
24-02-2005, 20:09
За съжаление моето пътуване със сигурност отпада.Много ми се искаше да се видим,но наистина няма да мога :wallbash: :wazuup: :wallbash: :wazuup: .Така 4е не ме бройте,дано поне да си организираме автопохода през м.Май :cry:

arieca155
24-02-2005, 21:46
alex,moita strela e gotova.okaza se 4e vilkata se e iziala kato na strug.polu4il se e luft okolo 2-4 mm.i ot tam mi se e gubila vtorata.smeniha vilkata ,sinhronizator i dr .sega sam 6est to4ki.
kakto ti kazah v sabota sam na rabota i shte zakasneia.imai grigata da me informirash za koia higa stava vapros i otkade da mina.
tova ozna4ava 4e shte doida. :whistle:

Immortal
25-02-2005, 12:13
За който мисли да се качва на Карандила само да спомена, да е подготвен за зимни условия - вериги и т.н. (аз нямам, ама...). От северната страна на планината, откъдето минава пътя със сигурност ще има сняг. Предполагам че пътя е разчистен, но за всеки случай...

Alfa User
26-02-2005, 18:58
Е, благодарение на хората, дето много се чудиха къде точно да идат, и дали изобщо да ходят някъде, всичко пропадна. В 12:00 на пистата в Сливен бяхме само аз, miro_dt и колегата Immortal от клуб ФИАТ. Обади се и arieca, но просто нямаше смисъл да идва.
ТА ИСКАМ ДА БЛАГОДАРЯ ГОРЕЩО НА ВСИЧКИ, КОИТО ОБЕЩАХА ДА ДОЙДАТ, И НАКРАЯ ПРОВАЛИХА ЦЯЛАТА ОРГАНИЗАЦИЯ !!! ЕВАЛА МОМЧЕТА, ЕЙ ТАКА СЕ ПРАВЯТ СРЕЩИ И ТАКА СЕ ПОДДЪРЖА КЛУБ !!!
:notworthy: :yes: :furious:

street_vagabont
26-02-2005, 23:12
Алекс, защо да е пропаднала?:shock:
Нали сте били 3-а представителя. Знаете, че от срещата в Карнобат, Фиат не го карам. Немога да дойда с немското комби, а Вие с италианки. И ние на първата Опел среща в Бургас бяхме само трима, ама всяка седмица идват по един-двама нови. Пак можехте да си направите купона с приспиване. Надявам се до края на март, да пусна в движение червения дзвер и този път да се съберем на неутрална зона. Примерно, в Странджа на вила! :wink:

Alfa User
27-02-2005, 12:42
А ти знаеш, че при наличието на желание не е важно дали си дошъл със собствената си кола. Ариеца щеше да идва, така че не би било много трудно да се комбинирате... Но нямам намерение да задълбаваме в спорове.