PDA

View Full Version : Пролетен Алфа Ромео Уикенд - Пистов ден 7 април 2019г. Записване



tsvety
07-02-2019, 20:07
Втората част от Пролетния Алфа Ромео уикенд ще е на писта Дракон - Калояново на 7 април 2019

Всички желаещи да усетят адреналина от пистово каране, имат валидна шофьорска книжка са добре дошли !!!

В 9,00 часа ще започне регистрацията на пилотите. Всеки получава номер, който да залепи на колата си и гривна със същия номер за ръката си, както и транспондер за измерване на времето. Участник който не се е регистрирал и не е попълнил необходимите документи не се допуска до пистата.
В 10,00ч. - Брифинг за всички участници.
След приключване на Брифинга около 10,20-10,30ч пистата ще бъде отворена и ще започне карането от Група 1.

Моля, всеки който приключи участието си на пистата да предаде обратно дадения му транспондер.


Срок за записване до 26 Март 2019г.
Такса участие за записалите се до 26 Март 2019г. и превели парите до тази дата - 50 лв / пилот. За втори пилот на вече регистрирана кола 20 лв. Членовете на КАРБ са с 50% отстъпка. Такса вход на пистата - 5лв /човек.

Юробанк България АД
IBAN: BG 95 BPBI 7940 1085 8544 01
BIC: BPBIBGSF
Сдружение Клуб Алфа Ромео България

След приключване на записването, ще бъдат направени групи съобразно силата на колата и опита на участниците.

Записалите се , след 26 март 2019г. и на място плащат 60 лв и ще карат в случайно сформирани групи.

Моля, да записвате двете си имена, марката и модела на колата.

Ако максималния брой места не бъдат запълнени от Италиански автомобили ще бъдат допуснати и от други марки, но няма да участват в класиране и награждаване

Класове за награждаването
- Клас до 2000 cm3, без принудително пълнене
- Клас над 2000 cm3, с принудително пълнене
- Клас Дизел
- Генерално класиране на трите най-бързи коли

Ще публикувам и допълнителни разяснения за тези от вас които не са карали до сега на пистата. А за тези които вече са карали им е до болка познато всичко.

Моля, записвайте се с Име и Марка, модел и кубатура на кола

Вие сте на ход!!!

Alfa User
07-02-2019, 20:35
Аз идвам - ама да снимам, както обикновено ;)

alfista 96
07-02-2019, 21:08
Любомир Иванов -Alfa Romeo 156 sportwagon ,1.9 JTD

Yavor
07-02-2019, 22:18
Любомир Иванов -Alfa Romeo 156 sportwagon ,1.9 JTD

Алоооооо, механика миииии.....


Записвам се и яз, Явор Янков, Фиат Пунто 1,8хгт бензинова атмосферка с леки подобрения.
Клас - където ме сложите, и без това съм бавен :machinegunner:

grale
07-02-2019, 23:38
Кирил Пандов Lancia Dedra integrale 2.0 16vt

Alfa Mania4ka
08-02-2019, 07:38
Елена Кехайова Alfa Romeo 145 2.0

tsvety
08-02-2019, 19:06
Цветослава Иванова - Алфа Ромео 146 1,9JTD -ЧЕРВЕНА
Радослав Христов - Алфа Ромео 146 1,9JTD - ЧЕРВЕНА:-D

ICI
08-02-2019, 21:36
Илиян Илиев
FIAT Coupe Integrale

to6ko
08-02-2019, 21:54
Теодор Соколов-Алфа Ромео 145

V@K@T@
09-02-2019, 23:45
Иван Апостолов
Алфа Ромео 33

Furious 155
11-02-2019, 22:15
Иван Сираков - Алфа 155, 1.8 ТС

mordohy
12-02-2019, 20:24
Ивайло Атанасов-новото колело на детето! Ще подсмърчам до пистата, щото когато имах с какво се правех на .....
Просто елате на пистата, момчета и момичета. Гледам дамите не дават назад.
То да ви кажа, аз ги виждам нещата така:
Освен двете вещици, яхнали метлите, там бих добавил мацка от Волуяк, Ели, гаднярката от Искарското дефиле, азь и Пачо ще пуснеме двете Татяни.....
Дайте да направим един чисто женски драг!
Мъжете няма да се сърдим за някакви си тенекии, съединители или други дреболии

stelt
12-02-2019, 23:17
Стилиан Куцаров - ГТ

to6ko
13-02-2019, 19:52
Петко Писков- ВАЗ 2104

kirekchiev
16-02-2019, 16:13
Никола Кирекчиев, Alfa Romeo 156 Sportwagon, 1.9 JTD 8v

Чавдар
16-02-2019, 17:20
Чавдар Илийчев
Alfa Romeo 164 2.0 TS

italfen
17-02-2019, 20:15
Тодор Георгиев - 156 2.5 v6

VFTI
23-02-2019, 19:38
Венцислав Цочев
147 1.6 105к.с има принудително пълнене LPG :go: :haha:

alfonso_90
25-02-2019, 18:24
Валери Карадимов-75 2.0 спарк :thumbup:

SOLEX92
26-02-2019, 12:20
Иван Йотов - Алфа Ромео 156 2.4 Jtd 20v

arithos
26-02-2019, 22:22
Красимир Костов Алфа Ромео ГТ 1.9 жтд

godtas
27-02-2019, 07:57
Хайде и аз. Палавата италианка!��

s_romeo
27-02-2019, 09:54
Симеон Ромео Alfa 155 1.8 TS

Triptih
11-03-2019, 19:25
Белчо Хаджиев Алфа 33 1.7 8v

boris037
18-03-2019, 14:05
Атанас и Борис Борисови -Alfa Romeo Sprint 1.7

Чавдар
18-03-2019, 16:50
Извинявам се за спама,
Внесох пари за нощувката и за пистовият ден, но дали трябваше и 5-те лв. за вход да ги внеса или се плащат на място?

DeX
18-03-2019, 17:25
Иво Трънколов - Alfa Romeo Stelvio 2.0T

italfen
18-03-2019, 18:31
Извинявам се за спама,
Внесох пари за нощувката и за пистовият ден, но дали трябваше и 5-те лв. за вход да ги внеса или се плащат на място?

И допълнителен въпрос - участниците на трасето плащат ли вход за пистата?

Zahari_
18-03-2019, 20:07
Alfa Romeo giulietta 1.4
Георги Пайчев


Fiat Tipo 16v Turbo 4x4
Стефан Стоянов

Petko_911
18-03-2019, 20:28
Петко Андреев Alfa Romeo 159 Ti 2.4jtd

Само един въпрос имам. Може ли да платя на място но да бъда включен в предварителните групи, защото още не съм сигорен 100 процента, че колата ще е готова. Благодаря!

Majed_146
22-03-2019, 20:06
Алфа 145 Маджед Маджед

alfonso_90
25-03-2019, 15:46
Входа се плаща на влизане . Аз обаче отпадам ,няма да мога да дойда .

alfista 96
25-03-2019, 17:11
Пламен Иванов-Alfa Romeo 147 1.9jtd

Zahari_
26-03-2019, 13:49
Благодаря на всички записали се и превели пари.
Очакваме вв близките дни да пристигнат всички наредени преводи и при първ авъзможност ще пуснем списък с всички превели пари.
За останалите - ще се радваме да ви видим на място, но няма да може да се включите в предварителните груи и ще се кара в на момента свормирани.

Поздрави на всички.

Zahari_
27-03-2019, 22:41
Здравейте всички.
Благодаря на записалите се. Колегите които преведоха пари ще бъдат включени в предварително сформирани групи. Останалите които са избрали да платят на място (60лв) ще бъдат включени в сформирани на място групи според реда на записване на място.

Допълнение:

Добре дошъл е всеки който иска да провери времето на колата си без значение от марка и модел - условието че неговото време няма да бъде включено в крайно класиране и награждаване.
Всеки направил обиколка ще има официално време от времеизмервателната техника.
Поздрави!

Платили и записани:


Любомир Иванов



Явор Янков


Кирил Пандов


Елена Кехайова


Цветослава Иванова


Радослав Христов


Теодор Соколов


Иван Сираков


Стилиан Куцаров


Петко Писков


Никола Кирекчиев


Чавдар Илийчев


Тодор Георгиев


Венцислав Цочев


да Иван Йотов


Симеон Ромео


Борис Борисов


Атанас Борисов



Иво Трънколов


Петко Андреев

stelt
27-03-2019, 23:10
Само толкова ли ? Къде сте се скрили алфисти, няма ли бързи алфи ?

italfen
28-03-2019, 13:11
Тъкмо пистата ще е по-свободна :)

ФЕРАРИСТ
28-03-2019, 15:53
Ще се пишем на място.....

VFTI
01-04-2019, 14:38
Привет,

Забравил съм да добавя втория пилот за моята кола.
Алфа Ромео 147 1.6 105к.с. с пилот Правдомир Христов. Плащането е направено заедно с моето плащане. Надявам се не е късно да го добавим в някоя от групите.

Поздрави,
Венци

tsvety
01-04-2019, 14:57
Привет,

Забравил съм да добавя втория пилот за моята кола.
Алфа Ромео 147 1.6 105к.с. с пилот Правдомир Христов. Плащането е направено заедно с моето плащане. Надявам се не е късно да го добавим в някоя от групите.

Поздрави,
Венци

ОК , включвам го в групите

tsvety
01-04-2019, 16:03
ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПУБЛИКАТА НА АЛФА ТРАК ДЕЙ 2019!
ЩЕ ИМА ТОБМОЛА С НАГРАДИ!!! Над 20 награди ще бъдат раздадени на мероприятието!! ЗАПОВЯДАЙТЕ!!!

tsvety
01-04-2019, 20:39
Ето и групите
Първа Група
11 Lancia Dedra integrale 2.0 16vt Кирил Пандов
12 FIAT Coupe Integrale Илиян Илиев
13 Алфа Ромео 145 3.0 Теодор Соколов
14 Alfa Romeo 156 RWD V6 Николай Димитров
15 Алфа 145 Маджед Маджед
16 Алфа помео ГТ 1,9 jtd Радостин Иванов
Втора група
21 Alfa 156 1.9 JTD Любомир Иванов
22 Alfa Romeo 146 1.9 JTD Радослав Христов
23 Алфа 155, 1.8 ТС Иван Сираков
24 Alfa GT 1.9 JTD Стилиан Куцаров
25 Alfa Romeo Stelvio 2.0T Иво Трънколов
Трета група
31 Fiat Tipo 16v Turbo 4x4 Стефан Стоянов
32 Alfa Romeo 156 2.5 v6 Тодор Георгиев
33 Алфа Ромео 147 1.6 105к.с Правдомир Христов
34 ВАЗ 2104 Петко Писков
35 Alfa Romeo 159 Ti 2.4jtd Петко Андреев
36 Алфа Ромео 146 1,6 Асен Харати
Четвърта група
41 Fiat Punto 1.8 HGT Явор Янков
42 Alfa Romeo 145 2.0 Елена Кехайова
43 Алфа Ромео ГТ 1.9 жтд Красимир Костов
44 Alfa Romeo Sprint 1.7 Борис Борисов
45 Alfa Romeo 147 1.9jtd Пламен Иванов
Пета група
51 Alfa Romeo 146 1.9 JTD Цветослава Иванова
52 Alfa Romeo 156 , 1.9 JTD 8v Никола Кирекчиев
53 Алфа Ромео 156 2.4 Jtd 20v Иван Йотов
54 Alfa 155 1.8 TS Симеон Ромео
55 Алфа Ромео 147 1.6 105к.с Венцислав Цочев
Шеста група
61 Alfa Romeo 164 2.0 TS Чавдар Илийчев
62 Alfa romeo sprint 1.7 Тодор Тодоров
63 Алфа 33 1.7 8v Белчо Хаджиев
64 Alfa Romeo Sprint 1.7 Атанас Борисов

italfen
02-04-2019, 10:08
Аз искам да знам на какъв принцип се разпределят групите? И защо от 2ра ме сложихте в 3та?

tsvety
02-04-2019, 12:29
Аз искам да знам на какъв принцип се разпределят групите? И защо от 2ра ме сложихте в 3та?

Принципа няма да ти го разяснявам. Само да питам голям ли е проблема дали ще си втора или трета група.............с изключение на първа група всички останали да на равна основа и приблизително равни времена. Какво те притеснява!!!!

italfen
02-04-2019, 15:07
Принципа няма да ти го разяснявам. Само да питам голям ли е проблема дали ще си втора или трета група.............с изключение на първа група всички останали да на равна основа и приблизително равни времена. Какво те притеснява!!!!

При положение, че съм участник и съм си заплатил по-рано таксата за да не карам в случайни групи, смятам че е редно да знам принципа на сформиране, все пак затова съм си платил по рано.

Моите уважения към колегите Правдомир Христов и Асен Харати, но мисля, че автомобили с разлика над 100кс в група според мен ще си пречим. Затова и ми беше въпроса.

С оглед на това, че слагаш всички останали под общ знаменател с изключение на великите от първа група, изглежда доста не професионално и отново обезсмисля предварителното записване за да караме не на случаен принцип.

Нали изкарахте списък с тези които сме платили и съответно разпределихте групите не виждам логика от цялото това нещо след като после изведнъж влизат не случайни хора в списъка и разместват останалите.

tsvety
02-04-2019, 16:56
При положение, че съм участник и съм си заплатил по-рано таксата за да не карам в случайни групи, смятам че е редно да знам принципа на сформиране, все пак затова съм си платил по рано.

Моите уважения към колегите Правдомир Христов и Асен Харати, но мисля, че автомобили с разлика над 100кс в група според мен ще си пречим. Затова и ми беше въпроса.

С оглед на това, че слагаш всички останали под общ знаменател с изключение на великите от първа група, изглежда доста не професионално и отново обезсмисля предварителното записване за да караме не на случаен принцип.

Нали изкарахте списък с тези които сме платили и съответно разпределихте групите не виждам логика от цялото това нещо след като после изведнъж влизат не случайни хора в списъка и разместват останалите.

Господин Геортиев , аз в обяснителен режим няма да влизам. Специално Ви моля, да ми говорите на ВИЕ от тук насетне. Малко уточнения
1. Освен вас са си платили много други хора.................Включително и тези от шеста група.
2. Вие си плащане НАЙ-ВЕЧЕ за да карате, а предварителното ви плащане ви нарежда в група ТРИ, а не в група ШЕСТ.
3. ВИЕ не се намирате на старт от Формула 1 и едва ли сте Леклерк за да квалифицирате участниците от Първа група с ВЕЛИКИ или колегите които сте цитирали като не конкурентни
4. НАЙ- ВАЖНОТО Е ДА СМЕ ТОЛЕРАНТНИ КАКТО В ЖИВОТА , ТАКА И НА ПИСТАТА. Сигурна съм, че колегите ще ви правят път на ПРАВАТА, където е позволено и няма да забавят устрема на вашата умопомрачително бърза кола.
5. Ще ви помоля най-учтиво да не ми давате поуки какво е ПРОФЕСИОНАЛНО и какво не е такова. Колко пъти ви се е случило да организирате пистов ден????, че говорите така ПРОФЕСИОНАЛНО

И само за информация колегата Асен Харати със същата кола миналата година е с време 1,17. и се е класирал на 7-мо място в генералното класиране. ВАШЕТО ВРЕМЕ КАКВО Е???



Благодаря Ви за мнението
Хубав и усмихнат ден

dhtj
02-04-2019, 17:40
Господин Геортиев , аз в обяснителен режим няма да влизам. Специално Ви моля, да ми говорите на ВИЕ от тук насетне.

Ти първа му отговори на "ТИ".

Принципа няма да ти го разяснявам. Само да питам голям ли е проблема дали ще си втора или трета група.............с изключение на първа група всички останали да на равна основа и приблизително равни времена. Какво те притеснява!!!!

Удивителни да слагам ли, или да пускам КАПС ЛОКА !!!!!!
:D :D

tsvety
02-04-2019, 18:11
Да , първия ми пост е на ТИ и имам основание за това. Но след втория пост по лично моя преценка считам , че не е уместно да говоря на ТИ с господина.
А вашия проблем какъв е?

Alfa User
02-04-2019, 18:55
До сега единствената претенция за групите е на колегата Yavor - цитирам:

"Клас - където ме сложите, и без това съм бавен"... Може да си вземете бележка от него!

Така че не виждам защо имате претенции в коя ПРЕДВАРИТЕЛНА група сте изобщо, та дори и разни квалификации да пускате...
Организаторите не правят пистов ден за първи път, и аз лично им имам доверие за това как и защо са такива групите!

Чавдар
02-04-2019, 22:12
"2. Вие си плащане НАЙ-ВЕЧЕ за да карате, а предварителното ви плащане ви нарежда в група ТРИ, а не в група ШЕСТ."

Глей ся, къ ме пренебрегна в "ГРУПА ШЕСТ" :bouncing_smiley:
...... но там си ми е екстра, ще е жалко и мъчно за колегите от "ПЪРВА ГРУПА" да ги наказвам с баба :super: :naughty::hehehm:
Карайте разумно колеги, не сме на състезание за световната титла, а и "любимите" които караме не са пистови автомобили, дайте да не си разваляме празника (поне за мен е празник всяко събиране)

VFTI
02-04-2019, 22:42
Привет,

Не знам дали ще има отношение или е възможно, да има други размествания, но Правдомир Христов няма да може да кара(той е записан на моята кола). Тъй като вече е платено, предлагам два варианта, ако ще са от полза на организаторите или участниците.

Вариант 1 - Да карам два пъти и в двете групи.
Вариант 2 - Да карам само в една от групите.

И в двата случая да споделя, че и аз нямам претенции към групата и колите с които ще карам, и ще съм максимално толерантен към по-бързите.

Поздрави на всички и не се напрягайте излишно :)

italfen
03-04-2019, 08:18
Господин Геортиев , аз в обяснителен режим няма да влизам. Специално Ви моля, да ми говорите на ВИЕ от тук насетне. Малко уточнения
1. Освен вас са си платили много други хора.................Включително и тези от шеста група.
2. Вие си плащане НАЙ-ВЕЧЕ за да карате, а предварителното ви плащане ви нарежда в група ТРИ, а не в група ШЕСТ.
3. ВИЕ не се намирате на старт от Формула 1 и едва ли сте Леклерк за да квалифицирате участниците от Първа група с ВЕЛИКИ или колегите които сте цитирали като не конкурентни
4. НАЙ- ВАЖНОТО Е ДА СМЕ ТОЛЕРАНТНИ КАКТО В ЖИВОТА , ТАКА И НА ПИСТАТА. Сигурна съм, че колегите ще ви правят път на ПРАВАТА, където е позволено и няма да забавят устрема на вашата умопомрачително бърза кола.
5. Ще ви помоля най-учтиво да не ми давате поуки какво е ПРОФЕСИОНАЛНО и какво не е такова. Колко пъти ви се е случило да организирате пистов ден????, че говорите така ПРОФЕСИОНАЛНО

И само за информация колегата Асен Харати със същата кола миналата година е с време 1,17. и се е класирал на 7-мо място в генералното класиране. ВАШЕТО ВРЕМЕ КАКВО Е???



Благодаря Ви за мнението
Хубав и усмихнат ден

Когато имате желание да комуникираме формално, моля Ви старайте се да ми изписвате името правилно.
Въпреки, че не ми отговорихте на въпроса, защото не Ви се "влизало" в "обяснителен" режим - каквото и да значи това, аз мисля, че е нужно всеки един участник да е запознат с правилата за участие и да са приложими на равно за всички.

1. и 2. - Много добре знам за какво си плащам, но Вие продължавате да не разкривате принципа на сформиране на тези групи - което и беше първоначалният ми въпрос.

3. От написаното, разбирам, че не мога да квалифицирам никого, понеже не карам във Формула 1 и не съм Леклерк, което е очевидно. Прилагателното "велики" го използвах заради предното Ви мнение, в което казвате, че няма значение как ще са сформирани групите след първа - за което не съм съгласен.

4. Съгласен съм за толерантноста, но нямаше нужда да усмивате колата ми.

5. Това не е поука, а мое лично мнение. Не съм организирал до сега пистови дни, но незнам защо организатор трябва да реагира толкова остро спрямо един обикновен въпрос.

Смятам, че не е професионално да ме сравнявате с трети лица и да усмивате колата, като я наричате "умопомрачително бърза" при положение, че не се познаваме.

Според мен трябва да се взема под внимание мнението на всички участници в мероприятието, за да се избегнат вероятни инциденти и да има повече усмихнати лица в дена на събитието.

Комплименти за г-н Харати, супер време. Аз не съм карал до сега на тази писта, но опитът на един участник не се гради само от карането на едно трасе нали?

Хубав ден и на Вас!

tsvety
03-04-2019, 09:54
Привет,

Не знам дали ще има отношение или е възможно, да има други размествания, но Правдомир Христов няма да може да кара(той е записан на моята кола). Тъй като вече е платено, предлагам два варианта, ако ще са от полза на организаторите или участниците.

Вариант 1 - Да карам два пъти и в двете групи.
Вариант 2 - Да карам само в една от групите.

И в двата случая да споделя, че и аз нямам претенции към групата и колите с които ще карам, и ще съм максимално толерантен към по-бързите.


Поздрави на всички и не се напрягайте излишно :)

Здравей приятелю
Избора е твой, можеш да караш и в двете групи стига да искаш. Може и да караш само в едната по избор, която ти хареса. Като ако ще караш само в едната ще ти върна платените 20 лв за втори пилот
Както прецениш. Като дойдеш за регистрация ще очаквам решението ти, за мен не е проблем.

Поздрави и до скоро, ще се радвам да те видя отново!!!

tsvety
03-04-2019, 10:26
Когато имате желание да комуникираме формално, моля Ви старайте се да ми изписвате името правилно.
Въпреки, че не ми отговорихте на въпроса, защото не Ви се "влизало" в "обяснителен" режим - каквото и да значи това, аз мисля, че е нужно всеки един участник да е запознат с правилата за участие и да са приложими на равно за всички.

1. и 2. - Много добре знам за какво си плащам, но Вие продължавате да не разкривате принципа на сформиране на тези групи - което и беше първоначалният ми въпрос. Извинявам се, ако не съм разбрана правилно.

3. От написаното, разбирам, че не мога да квалифицирам никого, понеже не карам във Формула 1 и не съм Леклерк, което е очевидно. Прилагателното "велики" го използвах заради предното Ви мнение, в което казвате, че няма значение как ще са сформирани групите след първа - за което не съм съгласен.

4. Съгласен съм за толерантноста, но нямаше нужда да усмивате колата ми.

5. Това не е поука, а мое лично мнение. Не съм организирал до сега пистови дни, но незнам защо организатор трябва да реагира толкова остро спрямо един обикновен въпрос.

Смятам, че не е професионално да ме сравнявате с трети лица и да усмивате колата, като я наричате "умопомрачително бърза" при положение, че не се познаваме.

Според мен трябва да се взема под внимание мнението на всички участници в мероприятието, за да се избегнат вероятни инциденти и да има повече усмихнати лица в дена на събитието.

Комплименти за г-н Харати, супер време. Аз не съм карал до сега на тази писта, но опитът на един участник не се гради само от карането на едно трасе нали?

Хубав ден и на Вас!

Господин Георгиев, изключително много се извинявам ,че съм направила правописна грешка в изписването на фамилията Ви. няма да се повтори

Усмиването както Вие го наричате на колата ви, е продиктувано от Вашия пост, от който става ясно как колеги, които не познавате ги цитирате като коли които ще ви пречат, защото са със "над 100кс" по-малко.
Цитирайки първа група и останалите участници имам предвид , че Втора, Трета, Четвърта та и отчасти Пета група са сравнително равностойни.
Аз никога не бих си позволила лукса да Ви сравнявам с когото и да било, ако не го бяхте направили самия Вие, цитирайки други колеги.

Ще си позволя да цитирам две български поговорки 1. Каквото почукало, такова се обадило. 2. Добра дума железни врати отваря
Изводите оставят на Вас.

Безопасността на пистата се определя от това да се изпълняват изискванията за сигурност, които надлежно ще ви бъдат разяснени на брифинга преди излизането на пистата. От поведението на участниците и тяхната лична дисциплина, а не от това в каква група сте.
Видно е че не сте карали на писта. В този ред на мисли ще ви дам информация в аванс. Ако в хода на карането, колите в дадена група станат по-малко за да не се губи време почват да се обединяват групи. На пистата започват да излизат смесено / примерно участници от втора и трета група/ Целта е да не се губи излишно време, а да може всеки да кара доволно. Собствениците на пистата позволяват до 7-8 коли в една сесия.............. но аз съм направила групите по 5-6 участника, точно за да ви е по-спокойно и да не се настигате. Колите се пускат през интервал от време, с цел да не се настигат. А дори и да се случи /защото понякога след бърза обиколка, участниците правят бавна за да охладят/ се изпреварват на правата.

И за да ви успокоя, има смисъл от записването и плащането ви във срок. Вече двама новозаписали се колеги с прилични коне под предния капак ще карат в неконкурентно група за тях. Но групата в която се Вие не е такава.

Ако имате някакви запитвания ще очаквам да ми ги зададете лично, когато дойдете да ви регистрирам преди започване на брифинга и карането.

Конете не са най-важното и основно при карането на писта, особено на писта Дракон

Хубав ден

italfen
03-04-2019, 10:36
Господин Георгиев, изключително много се извинявам ,че съм направила правописна грешка в изписването на фамилията Ви. няма да се повтори

Усмиването както Вие го наричате на колата ви, е продиктувано от Вашия пост, от който става ясно как колеги, които не познавате ги цитирате като коли които ще ви пречат, защото са със "над 100кс" по-малко.
Цитирайки първа група и останалите участници имам предвид , че Втора, Трета, Четвърта та и отчасти Пета група са сравнително равностойни.
Аз никога не бих си позволила лукса да Ви сравнявам с когото и да било, ако не го бяхте направили самия Ви.

Ще си позволя да цитирам две български поговорки 1. Каквото почукало, такова се обадило. 2. Добра дума железни врати отваря
Изводите оставят на Вас.

Безопасността на пистата се определя от това да се изпълняват изискванията за сигурност, които надлежно ще ви бъдат разяснени на брифинга преди излизането на пистата. От поведението на участниците и тяхната лична дисциплина, а не от това в каква група сте.
Видно е че не сте карали на писта. В този ред на мисли ще ви дам информация в аванс. Ако в хода на карането, колите в дадена група станат по-малко за да не се губи време почват да се обединяват групи. На пистата започват да излизат смесено / примерно участници от втора и трета група/ Целта е да не се губи излишно време, а да може всеки да кара доволно. Собствениците на пистата позволяват до 7-8 коли в една сесия.............. но аз съм направила групите по 5-6 участника, точно за да ви е по-спокойно и да не се настигате. Колите се пускат през интервал от време, с цел да не се настигат. А дори и да се случи /защото понякога след бърза обиколка, участниците правят бавна за да охладят/ се изпреварват на правата.

И за да ви успокоя, има смисъл от записването и плащането ви във срок. Вече двама новозаписали се колеги с прилични коне под предния капак ще карат в неконкурентно група за тях. Но групата в която се Вие не е такава.

Ако имате някакви запитвания ще очаквам да ми ги зададете лично, когато дойдете да ви регистрирам преди започване на брифинга и карането.

Конете не са най-важното и основно при карането на писта, особено на писта Дракон

Хубав ден

Благодаря Ви за отговора, ще взема поука от цитираните поговорки и ще се радвам да се запознаем при регистрацията на трасето.

Успешен ден!

boris037
03-04-2019, 11:42
Глей ся, къ ме пренебрегна в "ГРУПА ШЕСТ" :bouncing_smiley:


Направо си ни шкартираха в последната група, колега. Ама то и без това сме си за балканто, та не се сърдя :)

Успех на всички и дано колите са здрави в края на деня!

tsvety
03-04-2019, 13:48
ВАЖНО!!!!
Моля, ако някой от участниците в предстоящия трак дей е лицензиран пилот към БФАС , да се свърже с мен на ЛС!!!!

tsvety
03-04-2019, 14:07
ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ!!!!
В неделя на писта Дракон ще присъства колега с 4 точков кантар за теглене и баланс на състезателни коли!!! Ако представлява интерес за някой от участниците ще може да претегли колата си, като за повече информация ще се обръщате към колелите с това съоръжение на самата писта!!!

Чавдар
03-04-2019, 14:36
Направо си ни шкартираха в последната група, колега. Ама то и без това сме си за балканто, та не се сърдя :)

Успех на всички и дано колите са здрави в края на деня!

Баба не е за бързи обиколки, баба е за парад, а и смятам, че в нашата група, ще е много интересно така или иначе :yes: колко често се виждат Sprint-ове, 33-ки и 164-ки, които раздават :whip: ,а и в нашата група сме на годинки и трябва да се пазим повече, на младите им е лесно ;-)

tsvety
09-04-2019, 14:02
Ето и резултатите от пистовия ден
https://speedhive.mylaps.com/Events/1642178

Jimy
10-04-2019, 12:17
Благодаря на организаторите!
Присъствах само на пистата за пистовият ден на КАРБ и се забавлявах достатъчно. Тоя път само, като зрител, но колата не бе в кондиция. Радвам се, че края на деня пистата изсъхна достатъчно, за да се запишат подобаваши времена за подобно събитие!
Поздравявам и участниците с автомобили Фиат ... малко бяха, но значително атрактивни!