PDA

View Full Version : Пак виновен!



mordohy
11-06-2019, 23:39
Днеска ходих на работа, оправих на колата климатика, взех детето и го гледах успешно, тоест всичко си му беше намясто, купих шишчета и плескавици, направих салата, Изпекох скарата и междувременно си чатихме със брат от скрападжийския раздел и един приятел , дето го зарязала жената и къде да се денеш, сипах си една ракийка от бурето на терасата, посветените са го виждали на спойлера на 33-ката- няколко пъти!
Ей така отруден бях обвинен, че се превръщам в алкохолик!
Знам, че няма справедливост в тоя живот, обаче успях да измрънкам, че тя пък пуши!!
Има ли надежда за мене!?

Бобби
12-06-2019, 00:18
Надежда да се поправиш няма никаква......:)....нашето поколение до някъде е пристрастено към алкохола, тоез наркотиците като бяхме млади тъкмо навлизаха и не бяха толкова на мода тогава......виж сега моята теория, ако бачкаш и употребяваш не е проблем, но ако употребяваш и лентяйстваш е голям проблем....тоез ако почне алкохолът да ти пречи на работата си го загазил.....и да знаеш един пияница живее по дълго ако работи от един веган който парадира за здравословен начин на живот........плескавиците са за предпочитане, а и удоволствието е по голямо...:)

546
12-06-2019, 08:18
Тва ,че жената пуши е плюс бе Чиче,ич те няма ,направо си безнадежден случай.

mordohy
12-06-2019, 17:16
Много сте позитивни. По мои наблюдения съм свеж като краставица сутринта. Интересно! само аз ли съм бил обвиняван така, според менабсолютно несправедливо?

dimitar_vd62
12-06-2019, 18:02
Една жена ако не намери за какво да се скара, каква жена ще е тя.Е на, преди няколко дена ми се поду левия крак, онаа вечер пък посред нощ ми се схвана десния та скочих като ужилен от леглото.Мойта на сутринта се размрънка, нямало ли да са подуя и схвана дет трябва, ми то се у лево или у десно.Ми тъй де, поне да знаела за какво се стряска.Отивам в аптеката, викам дай некъв магнезий, щот забравих джипито какво ми каза.Аптеарката взе да пита - ма на капсулили, на апчета ли, на сашета ли...викам на стружки нямате ли?Та и там го отнесох.

ecotronic
12-06-2019, 18:24
Една викала на мъжа си:

- Ти си толкова голям мухльо, че ако отидеш на конкурс за мухльовци, ще спечелиш....второ място.
- E - нали съм голям мухльо - защо не първото място?
- Ами щото си мухльо, бе.

Бобби
12-06-2019, 20:36
Кефиш ме Митак...:)))...аз като навърших полувин век си казвам , чакай да се пробвам по така....взех едно хапче да се схване средният крак, редовната ми партньорка е задоволих подобаващо.... ама ми се иска още....отидох при една стара любов....и нея........след това не мога да се изпикая да го еба.....и да ти кажа, тоя маратон не води до нищо...като бях пресноебец свършвах за 10-15 минути макс и изпитвах много по голям кеф.....явно съм се пренаситил....:)).......жената винаги е незадоволена...или с секс, или с пари, най накрая вика няма уважение, не ми обръщаш внимание като едно време и т.н...ама за това ги обичаме...по добре да ти мрънка жена, отколкото в квартала да ти викат ей го тоя педал.......

Ранобудниче
16-06-2019, 18:04
В странни часове сте писали 18-20..)
Да не сте болни?
АЕ, началото добре - обяснимо. Ама после?

Бобби
16-06-2019, 20:08
В странни часове сте писали 18-20..)
Да не сте болни?
АЕ, началото добре - обяснимо. Ама после?

А после гледай какво става....:))))
https://www.youtube.com/watch?v=xyMZQS3IvEo

Свободата мацко е по сладка от жена...:)))

pa4ito
17-06-2019, 12:02
Днеска ходих на работа, оправих на колата климатика, взех детето и го гледах успешно, тоест всичко си му беше намясто, купих шишчета и плескавици, направих салата, Изпекох скарата и междувременно си чатихме със брат от скрападжийския раздел и един приятел , дето го зарязала жената и къде да се денеш, сипах си една ракийка от бурето на терасата, посветените са го виждали на спойлера на 33-ката- няколко пъти!
Ей така отруден бях обвинен, че се превръщам в алкохолик!
Знам, че няма справедливост в тоя живот, обаче успях да измрънкам, че тя пък пуши!!
Има ли надежда за мене!?

Значи, целия ти проблем идва от там, че не си поканил жената на чашка... ;)

mordohy
17-06-2019, 12:31
Значи, целия ти проблем идва от там, че не си поканил жената на чашка... ;)

Поканих я! Ама вече не кърка както едно време!
А иначе се схващам където трябва, ама пак съм виновен!

dimitar_vd62
17-06-2019, 22:45
Ем и аз тва ти обеснявам ма не схващаш.Ей на 35 години живеем във взаимно разбирателство - Тя винаги е права.А ся кажи какво е мъжка плетена чанта с 9 букви.

dimitar_vd62
17-06-2019, 22:47
В странни часове сте писали 18-20..)
Да не сте болни?
АЕ, началото добре - обяснимо. Ама после?

Кое му е странното, между 18 и 20 жената приготвя вечерята и салатата.Малко лично мъжко време.

ecotronic
18-06-2019, 11:28
Поканих я! Ама вече не кърка както едно време!
А иначе се схващам където трябва, ама пак съм виновен!

Ето, учи се, как се кани жена на чашка ракия:

Тя пита:

- Сипа ли ракия?
- Сипах.
- И на мен и на себе си ли?
- Да, и на мен и на себе си.

dimitar_vd62
21-06-2019, 20:55
Начи завчера си го отнесох.Идваха зетя и щерката на гости, жената направила мусака/щото зетя я обича/, преди това за малко предотвратих 3-та световна, понеже не можах да отговоря на въпроса - къде са ОНЕЗИ салфетки, макар че идея си нямам ни за тия ни за ония.Та зетя, като всеки възпитан и любящ тъща си зет/няма опит още момчето/ похвали мусаката на тъща си.Аз с богатия си семеен опит му обяснявам че една жена трябва да умее 70 неща - 69 и мусака!Как да е, заминаха си измих чиниите опнах се пред тивито и и викам дай оня гел да ми разтрийш кръста че нещо съм сецнат.Носи ми гела оставя го пред мен и вика - мусака яде, кат те гледам с тоя кръст за останалите 69 неща не ставаш, а това с разтриването е 71 -то нещо и не го умея.Така че намажи се сам и ще спиш тука да не ми цапаш чаршафите.И си легна любимата, ненагледната, единствената.Е, въртях се мазах се легнах по корем да не цапам дамаската на дивана че то не е като да переш чаршафи...Кога съм заспал не знам, ама къде 6 часа се събуждам, гледам писата как сладко си дреме до мене свито на кравайче и си мисля - милото ми котенце, загасило лампата, спряло телевизора и ме наметнало с един чаршаф да не настина.

п.п.Мъжка плетена чанта с 9 букви - дамаджана.

mordohy
25-06-2019, 08:16
Понеже детето е на село при баба, реших да се възползвам от всеки сгоден момент. До като тя си бърбори пред блока на кьотуците, мариновах едни пържоли. До като се накисваха в маринатата от червено вино, черен пипер, лук и една идея соев сос успях да забъркам и един крем карамел от истински яйца и мляко издоено от крава. Надробих половин кофа салата, аранжирах масата с две чашки и малка дискретна каничка с огнена течност, добре изстудена в купа с лед и зачаках. То не беше :"ох, ах, ама колко е вкусно"..... Точих си зъбите и чаках да свърши с десерта, за да се примъкна към нея, а тя усетила намеренията ми- Миличко, като искаш нещо, не ме карай да преяждам! Нещо по-лекичко, че сега съм готова само да си легна.
Нема угодия!

dimitar_vd62
25-06-2019, 12:14
-Скъпи, взе ли си заплатата?
-Не.
-Щоо?
-Боли ме главата.

dimitar_vd62
12-07-2019, 22:07
Пазаруване в хипермаркета, сам - макс 30 минути, с чакането на касата.
Пазаруване с благоверната - мин.час и 30 мин.Без чакането на касата.Разбирам в един хипермаркет да се продават плодове, зеленчуци, кайма, сирене, акумолатори, отверки и бира, ма не моа разбера кой малоумен мениджър е решил да продава чорапогащи, кюлоти, червила, парфюми и други такива депресанти.

dimitar_vd62
13-07-2019, 23:48
Ако не си вдигаш телефона, начи си по к*рви, ако те нема у фейсо начи си по к*рви, ако си у фейсо начи си пишеш с некви к*рви.Ма аз нямам фейс...щот не ти остава време от к*рви.

Бобби
13-07-2019, 23:53
Ако не си вдигаш телефона, начи си по к*рви, ако те нема у фейсо начи си по к*рви, ако си у фейсо начи си пишеш с некви к*рви.Ма аз нямам фейс...щот не ти остава време от к*рви.

:))))...виж сега дъртия....нали знаеш, курвите си имат особено привличане......не знам как е в фейса и в нета, но като я видя на улицата и съм Аз....:)))...първичен инстинкт...;)

dimitar_vd62
14-07-2019, 00:13
Знам, знам...начи тоа моя авер ключаря, е много похотлив, ъъъ работлив.Се ходи с една масльонка на адрес да смазва ключалките на клиентки /веднъж ходи да оправя и на един сиганин ключалката на баваререца ама бързо се върна/...я седим в дълбока резерва щот и той набор мое са закучи работата трее си помагаме.Та минава една позната заприказвахме си и пущам у машината за кафе стинки да я черпя и питам - как го искаш/кафето де/ и онаа вика изотзад и да ма дърпаш за косата.

Бобби
14-07-2019, 13:35
:)))....имала е предвид за кафе с райбер ;)

mordohy
15-07-2019, 19:36
Гадняри! И кафето разваляте!

dimitar_vd62
17-07-2019, 23:34
Котката съдра пердето.Жената купи ново.Аз го закачих, тя го разпъна и пита харесва ли ми.Миии....не.Нищо, ще свикнеш!

dimitar_vd62
14-08-2019, 23:28
Да спориш с жена е като да стрижеш прасе - мноу квичене и никва вълна.

dimitar_vd62
04-10-2019, 22:45
Такааа, ще излизаме, трябвали и чанта и обувки.Час и нещо се облича, гримира, оглежда, аз още кисна пред телевизора и си бъркам фноса.-Още ли не си облечен бе!?Магазините нямя тебе да чакат!Все едно ма дигнаха по тревога в казармата, три минути ми трябваха да стана да източа бойлера, да фърля две шепи на физиономията, да се облека, обуя, вързах си косата на опашка и чакам на вратата.А и мустаците сресах.- Вземи хвърли боклука и ме чакай в колата, ей сега идвам.Вземам боклука слизам с асансьора, хвърлих боклука/до казаните ходим с такси, колата или пеш една цигара време/ седнах в колата запалих цигара, пуснах стената на Пинк Флойд и зачаках.Чакам, чакам, запалих втора цигара, междувременно дадох гаечно 10 на комшията да си отвърти нещо, прибрах гаечното, проверих маслото и антифриза и пак седнах в колата.Тамън допушвах третата цигара, усещам некъв трясък огънчето ми паднах между чатала, викам си некой ли ма удари..Неее, любимата ненагледната се беше тръшнала на пасажерската седалка и отвори една уста - престани да бързаш и да ме притесняваш....така е....от има няма 34 щастливи и дълги години.Четири щастливо и триесет дълго.

Ali.Sali
05-10-2019, 08:44
То по големите вериги вече е така. Домати, суджук, тоалетна хартия, шампоан, чистачки, масла, прашки, боксерки... не липсва асортимент. Че при някои и смартфони, лаптопи...

Иначе за една жена всеки мъж, който не е пред очите и е по к*рви. Що скандали съм имал на тая тема. Няма те 20 минути - с коя беше? Аз познавам ли я? Това ли заслужих аз бе?... :D :D :D
Задръстване и чакане по половин час, прибираш се... след работа ти по к*рви ли ходиш бе, така ли станахме вече...? :D :D Ръчкаш фейса...с к*рви си пишеш...не си на линия...еми щото си по к*рви...дори когато сме заедно бил съм ги заглеждал....а тая там що те гледа бе, вие има ли ли сте нещо общо, ти кво криеш от мене бе? :D
Ако пък замиришеш на парфюм...край...

В крайна сметка последва раздяла. То се нетърпи това. След месец ме търси...извинявай...къде си...?... по к*рви съм!!! :D :D

dimitar_vd62
07-10-2019, 01:22
Днеска най после си намерих прави дънки с допълнителни джобове на крачолите, че мразим да носим чантички, хюмнетки и тем подобни, та тъпчем сичко в тях.Похфалих се с покупката жената присви очи и рече - сега ли да ги изпера или след като легнеш под колата.Тва е...няма угодия.Но пък къф смилянски боб беше сготвила...