PDA

View Full Version : Първата ми гонка :>



poznai
13-02-2005, 12:17
То сега малко несериозно, ама нали още ми държи влага, като нов собственик на такава кола и не съм изпитвал тръпката до сега така да се движа сякаш всичко живо е спряло около мен и ...
Та едно момче имаше работа с мен и си чукнехме среща на паркинга на близката до мен бензинотанция, и разбрахме се там след 2-3 мин. да се чакаме, аз разбира се до 1 мин. бях там :P
Малко след мен спира няква алфа 146 - момче я караше, но още с паркирането видях че момичето до него ме загледа, - колата ми де :))
И със слизането ми се усмихна чаровно. Та това във връзка че алфаджиите май се поздравяваме и си се радваме взаимно :D
След 2 минути пристига приятелчето, возен от някъв, който кара няква изтупана vectra :) Поне така изглеждаше, добре стоеше на пътя, дебели хубави гумички, видях само че пише 2.0 16V.
И нали свършихме си работата ние и човека ми вика - ай се дръпнем?
Брех.., ми хубу викам аз, къде?
И той отмята с глава близката улица с права отсечка. И само ме пита колко коня съм бил и аз си му казах спокойно 150. Човека ми отговори че също бил с толкова, което май прави двигателите ни на едно ниво, и двата 16V 2.0 150 к.с., а да.., и каза че километража му нямал ограничител, което не знам кво значи, ама сигурно е нещо много хубаво щото така го каза, че аз трябвше да се впечатля :)

И значи отиваме на уицата, лекичко припълзяваме, аз си седя на 2-ра от десния завой на светофара и само си го чакам.., гледам го нашия ме гледа и ми се смее и се надъхал такъв.
По едно време удари крака на газта и излезна пред мен, брях, натиснах и аз както бях на 2-ра, брей кучето държи :>> до 80-те почти се бяхме изравнили и викам чай да включа на 3-та, хаха
и като включих и пропсто излетях оред него.., тръпката за мен беше .... ;)
Да но отсечката свърши заради светофар и коли пред нас и се лиших от удоволствието да го оставя далече зад себе си, набих леко спирачки и го оставих да мине пред мен,.
Той удари десен бигач и спря, съответно аз зад него.
Излезна леко наперен и ми вика - старта не беше равен!
:)))))
А аз само го питах - ти на коя скорост тръгна? - на 1-ва ми вика..
Е, аз на 2-ра тръгнах..
хаха
И тва беше.
Явно хората не знаят какво представляват автомобилите alfa romeo и са жестоко подценявани щом с такава кола е тръгнал да ме юрка и да стартира с идеята, че ще завърши като победител в надпреварата. :P

Мерси за вниманието :)

Dexer
13-02-2005, 12:31
:D :D :D :D

ALFA CORSE
13-02-2005, 16:07
:punk: :D

Danail
13-02-2005, 18:31
Бравоооооооооооооооо :wow: :D

75 2.0 turbo
13-02-2005, 19:36
тука малко си поукрасил маи ама аиде радваи се на победата си!!!
(а има и други собственници на 2.0 т.с. дето им знаят възможностите)

poznai
13-02-2005, 20:02
тука малко си поукрасил маи ама аиде радваи се на победата си!!!
(а има и други собственници на 2.0 т.с. дето им знаят възможностите)
украсата беше това, че излетях пред него.
истината беше, че просто си набрах пред него ...
сега може и този опел да не е бил в час, ама квото писах, тва си беше
няма да тръгна да си измислям точно тук, където всеки алфа кара ...

75 2.0 turbo
13-02-2005, 20:11
ами споко бе :tongue: някои да ти е казал 4е лъжеш?
ама си мисля 4е нямаш много шансове с опел 16v :whistle:

Bobo
13-02-2005, 20:30
ами споко бе :tongue: някои да ти е казал 4е лъжеш?
ама си мисля 4е нямаш много шансове с опел 16v :whistle:

Аве то от 16V до 16V има много леб така че човека е уцелил :wink:

75 2.0 turbo
13-02-2005, 20:36
ами споко бе :tongue: някои да ти е казал 4е лъжеш?
ама си мисля 4е нямаш много шансове с опел 16v :whistle:

Аве то от 16V до 16V има много леб така че човека е уцелил :wink: хахахах още един ме4тател тебе пък само да ми додеш у русе така ще те 4еша с 16в опел 4е ще искаш да си ходиш с автобяса :yawn: :yes:

Bobo
13-02-2005, 20:40
Трай че имам ключове от ГОЛФ ГТД ше те скъсам :lol: :lol: :lol:

А докато дойда в русе си опрай алфата че опела има да пръцка зад мен :tongue: :whistle:

poznai
13-02-2005, 20:44
[quote="75 2.0 turbo":3pslqql5]ами споко бе :tongue: някои да ти е казал 4е лъжеш?
ама си мисля 4е нямаш много шансове с опел 16v :whistle:

Аве то от 16V до 16V има много леб така че човека е уцелил :wink: хахахах още един ме4тател тебе пък само да ми додеш у русе така ще те 4еша с 16в опел 4е ще искаш да си ходиш с автобяса :yawn: :yes:[/quote:3pslqql5]

Ясно що ме настъпа така :tongue:

75 2.0 turbo
13-02-2005, 20:48
Ясно що ме настъпа така :tongue:


абе нищо не ти е ясно ама :tongue:
опел нямам ако това си мислиш еи туи
на аватара имам !! и едно дизел4е нема
казвам какво 4е ми се смеят тука некои
хора :yawn: :yes:

Psycho
14-02-2005, 11:28
....

Бобо, каня те на един драг тест?



А поканата важи и за пича с другото QV.

Bobo
14-02-2005, 11:30
....

Бобо, каня те на един драг тест?



А поканата важи и за пича с другото QV.

Ще се видим на драг като съм готов сега несъм :wink:
Мисля че Gigi няма да има против :yes:

ShoxXx
14-02-2005, 11:45
Bobo, ти след вчерашната гонка реши че QV-то върви кат за 1,7 май или се лъжа...?

Bobo
14-02-2005, 12:26
Bobo, ти след вчерашната гонка реши че QV-то върви кат за 1,7 май или се лъжа...?

Ми ходи се пробвай със Psycho и ше видиш за кво става дума :lol:
А за вчерашната гонка съм си ок много съм доволен даже :tongue:

ShoxXx
14-02-2005, 14:20
Аз друго исках да кажа, ама не му е мястото тук да стават спорове, защото все пак видяхме какви спорове изникнаха след пусканията...голямото надвикване... :whistle:

Bobo
14-02-2005, 14:58
Аз друго исках да кажа, ама не му е мястото тук да стават спорове, защото все пак видяхме какви спорове изникнаха след пусканията...голямото надвикване... :whistle:

????? :shock:

75 2.0 turbo
14-02-2005, 19:11
Аз друго исках да кажа, ама не му е мястото тук да стават спорове, защото все пак видяхме какви спорове изникнаха след пусканията...голямото надвикване... :whistle:

????? :shock:Я даите малко инфо за слу4илото се и ние тук дето сме далбока глуха да се посмееме :wow: :tongue:

Kostadin
16-02-2005, 09:25
:haha:


ами споко бе :tongue: някои да ти е казал 4е лъжеш?
ама си мисля 4е нямаш много шансове с опел 16v :whistle:
:tongue: