PDA

View Full Version : 166 - музика



Vetinary
18-05-2007, 13:36
Интересно ми е с тази готина централна конзола в 166, може ли по някакъв начин, някъде да се сложи цд-мп3 някакво (с един диск примерно най-нормален радио-цд плейър), или единствения начин да слушаш музика от цд в тази кола е да тъпчеш дисковете в багажника?

Naiob
18-05-2007, 13:50
Иди на бул България след крастовището с Каблешков в сервиза за аларми и музика. Там монтираха на един мои съсед със 166 в жабката оикновено ЦД с МП3 и му го жързаха към колоните. много е доволен. А иначе съм ги питал дали могат и на мене да ми монтират ТВ-Тунер, а те ми казаха че тогава ще ми свирят колоните само моно и се отказах

angel1974
18-05-2007, 16:10
а добри ли са в този сервиз, защото аз търся къде да погледнат ЦД чейнджъра ми, че още като я взех нещо не се отваряше :roll: :roll: :roll:

Naiob
18-05-2007, 22:32
ми да, те поне ве4е са се сблъсквали с такава кола, а и всеки ден виждам в сервиза им С-класи, Х5ици и други много други лимозини, на които им се монтира нова по-яка музика. Там си разбират от работата.а ина4е на мене чейнджъра ми чете дисковете само когато си поиска и често ми се налага да му се моля първо. И затова смятам да направя нещо по въпроса