PDA

View Full Version : Германците избраха Алфа 147 и 156 за най-добрите коли



KGB
13-02-2005, 21:25
Немското списание АвтоМоторСпорт...избра Алфа 147 и Алфа 156 за най-добрите внасяни в Германия коли в техните категории.

Изборът бе направен чрез гласуване от страна на читатилите на АвтоМоторСпорт...Тоест немския народ избра Алфа :yes:

Bobo
13-02-2005, 22:00
:clap: :cheers: Най-после на тъпата шваба и доде акъла :wc:

Dodo 155
14-02-2005, 08:35
БРАВО!!!! :clap:
Намирисва ми на ИТАЛ МАНИЯ у швабите :yes: :tongue:
Крайно време бе да се качат и те в коли :tongue: :lol:

DiStefano
14-02-2005, 09:30
е да там хората си имат акъл
а нашите журналисти тука ... който им даде повече пари ... нали ...

Bobo
14-02-2005, 10:48
е да там хората си имат акъл
а нашите журналисти тука ... който им даде повече пари ... нали ...

:yes: :evil:

Alfa User
14-02-2005, 11:43
Да бе ... ма то като всичко в БГ се продава, що не и журналистите (някои колеги тука да не се припознават в общата група...). Бяс ме хваща като попадна случайно на нашите велики авто-предавания по ТВ-то - немски коли, немски коли, немски коли, немски коли, френска кола, немски коли, други коли (евентуално американски или японски)... Е това си намирисва на дискриминация :ranting:

Quadrifoglio
14-02-2005, 17:56
Навсякъде трябва да се купуват журналистите за да пишат хубави неща инае не става

Dexer
14-02-2005, 20:01
Навсякъде трябва да се купуват журналистите за да пишат хубави неща инае не става


включително и в Германия! естествено....

Alfoso
14-02-2005, 23:54
Да бе ... ма то като всичко в БГ се продава, що не и журналистите (някои колеги тука да не се припознават в общата група...). Бяс ме хваща като попадна случайно на нашите велики авто-предавания по ТВ-то - немски коли, немски коли, немски коли, немски коли, френска кола, немски коли, други коли (евентуално американски или японски)... Е това си намирисва на дискриминация :ranting:
Добре,че го повдигна на въпрос...напълно съм съгласен с теб.Защо ми се струва че от доста време всяко предаване показва някой(както аз ги дефинирам)френски shit...еее...то бива,бива,но тяхното е нахалство...как не ги е срам-в година кам 1-2 пъти споменават за нещо италианско!Е,та това ли е действителността???

KGB
15-02-2005, 01:42
някой от БГ авто журналистите дори нямат книжки за шофиране...така че какво искате :yawn:

Dodo 155
15-02-2005, 13:25
някой от БГ авто журналистите дори нямат книжки за шофиране...така че какво искате :yawn:
:yes: Много си прав, за съжаление глупаци много :evil:
Не може един, макар и журналист без книжка да дава компетентно мнение за качества на даден автомобил :evil: :wallbash:

Gogata
16-02-2005, 15:04
[quote="Alfa User":26z1j3fm]Да бе ... ма то като всичко в БГ се продава, що не и журналистите (някои колеги тука да не се припознават в общата група...). Бяс ме хваща като попадна случайно на нашите велики авто-предавания по ТВ-то - немски коли, немски коли, немски коли, немски коли, френска кола, немски коли, други коли (евентуално американски или японски)... Е това си намирисва на дискриминация :ranting:
Добре,че го повдигна на въпрос...напълно съм съгласен с теб.Защо ми се струва че от доста време всяко предаване показва някой(както аз ги дефинирам)френски shit...еее...то бива,бива,но тяхното е нахалство...как не ги е срам-в година кам 1-2 пъти споменават за нещо италианско!Е,та това ли е действителността???[/quote:26z1j3fm] да,така е зажалост :wallbash: пък няма само немски и френски и т.н..фенове по ТВ да му се невиди :ranting: Това си е чиста дискриминация :evil:

Hristo_156
18-02-2005, 23:20
И аз така мисля... Слушаме само за новите постижения на Ф--д, П--о, С-----н и с това се изчерпват всички марки коли в Света. Това наистина иде от журналистите.

Max
19-02-2005, 00:10
По повод некомпетентните авто-журналисти: самият факт, че редовно срещам из пресата "автомобилът е с мощност еди-колко-си кубически сантиметра" какво ви говори?
И както отбеляза Quadrifoglio, за да се пишат хубави неща трябва да се плаща... :whistle:

Alfa User
19-02-2005, 10:05
Мда, и типичните "компетентни" изказвания на "Авто-хит" (май така беше предаването по NTV) от рода на :
- "Двигателят на тази спортна лимузина е изключително мощен и пъргав. Със своите 2500 куб. см. развива мощност от порядъка на 125 к.с." и т.н.
- или "Изключително мощният двигател а този автомобил го изстрелва от 0 до 100 км/ч само за около 11.3сек"
Горепосочените цитати се отнасяха за модел на Опел, производство 2003 год. :wazuup: :wazuup: :wazuup:
А колко още бисери има за другите немски и френски "автомобили"...