PDA

View Full Version : BGски мирор на предаването ТОП ГЕАР-ББС филмчета



KGB
14-02-2005, 02:35
това е адреса на който можете да намерите цели предавания на предаването на ВВС Топ Геар

topgear.bol.bg

Dexer
16-02-2005, 22:55
еййййййййййййййй, СУПЕР, неделя вечер ми е любимото предаване - тия пичове наистина правят страшно предаване, и не се притесняват да се изгаврят с която и да е марка

KGB
17-02-2005, 00:44
Много пара има в това предаване и страшно много "власт"....техните коментари се отразяват на всяка марка страшно много. В англия, не помна коя кола беше след изказването на Джерами фирмата почти фалира.

Да не говориме, че ги гледат по цял свят.

Аз за единствентата алтернатива на това предава се сещам за 5th Gear.

Трябва малко да си орагизирам фолдарите на серва, за да постнеме всички филмчета с Алфа.

Това дето Поох го даде с Брерата е :wow:

Kostadin
17-02-2005, 12:15
аз също имам няколко филмчета на топгеар и бих могъл да ги кача ако получа малко интернет пространство :wink:

Kostadin
17-02-2005, 12:18
имам в предвид филмчета със алфи и други италиянки като ламбо мурселаго, енцо на ферари и др.

KGB
17-02-2005, 15:35
Тук има филмчета за алфа...едно ми се гъби някъде

http://kgb.alfaromeo-bg.com/Alfa%20Video/


Веб пространство трябва да ги сръчкам да ти направят...прати ЛС на Бобо или на мен каква пароли искаш да ползващ за твоето веб пространстство и дали да е kostadin.alfaromeo-bg.com или нещо друго

DiStefano
17-02-2005, 18:20
оххх и аз имам няколко 4 от които ги няма там ... ще ги метна до довечера на фтп