PDA

View Full Version : гонки на срещата тази неделя



Dexer
14-02-2005, 21:11
верно, похвалете се с гонките де, QV-taта ли се пуснаха?????

Bobo
15-02-2005, 00:27
Ми глейте филми ве :wink: Начи трите QV-та завършиха така :
1. Гиги
2.Аз- на вратата на гиги
3. Shoxx - мисля че ми беше на една кола разтояние

ShoxXx
15-02-2005, 00:32
Ами общо взето имаше намерение трите да се пуснем и Bobo и gigi се наредиха на старт съответно в най-дясната и най-лявата лента, от там Петко даваше старта, аз се нареждам в най-лявата лента, те двамата вече бяха напълнили оборотите и аз тъкмо спирам и поглеждам дали съм спрял на една линия с тях и в тоя момент виждам на Петко ръцете как падат и дава старт, защото в последствие се разбра, че някакъв човек е идвал отзад по пътя и е щял да отнесе някое от трите Qv-та, иначе от там аз все пак направих "супер" старт със закъснение и от 900 RPM, другите вече бяха дръпнали 2, 3 коли и до финала както си гледах най-отзад не мръднахме да стопим някакви разлики, така че ако премахнем факторите разлика в килограмите на самите коли, гуми и платно, защото в няй-лявата и най-дясната лента все пак имаше къде къде повече пясък и кал общо взето и трите QV-та сме на кантара.
След това се пуснаха gigi с лилавото QV, Пламен с 147 2.0 Selespeed (който за съжаление не можеше да форсира на старта заради тоя Selespeed) и Петко с 147 1.9 JTD като Пламен дръна на старта, но след това така и не разбрах кой точно е бил, защото едини застигнал другия, другия пък превключвал на 5000 RPM, а пък третия не мислел че се гонят и нещо много спорове станаха, докато не се пуснаха Петко и Пламен и Петко би.
После имаше и гонка със три 155-ци, а благодарение на нея pooh разбра, че колата му е ОК и беше видимо щастлив, ама кой би в тая гонка пак не съм сигурен.
Толкоз от мен. Другите да кажат още...
:wink:

Bobo
15-02-2005, 01:23
По отношение на нашата гонка да имаше кал и пясък но в последствие въперки че боксувах и на втора и на трета от една кола разлика до Гиги стигхан до половината му. Истината е че гиги много майсторски караше и това че глават му е свалена малко и мотора е след осн. ремонт му даде много добри параметри за гонката. За Shoxxx несъм видял и немога да коментирам, но след това се настъпахме в обратна посока с него (от 3-та) и мога да кажа че аз имах минимално пренебрежимо предимство, само дето бях по-тежък де.

За Гонката с 147 Selespeed, 147 JTD i QV-резултата беше следния:
1. Гиги - 145QV
2. КГБ-1.9 JTD
3. Quadrifoglio - 2.0 Selespeed
За разтоянията само те могат да кажат :wink:

За гонката 155 8V Kostadin, 155 8V Pooh, 155 16V WhitePower:

1. WhitePower
2. Pooh - с минимална разлика :clap:
3. Костадин - Който беше малко насметен от едно "камионче" :wow:

75 2.0 turbo
15-02-2005, 01:44
ма то цяло състезание е станало бре !!!
8) :wow:

gigi
15-02-2005, 01:55
За гонка с Психо съм навит, но да каже какво му е правено по колата за да знам дали има смисъл. :unsure:
На Шокс искам да кажа, че Алфичката ми е бордо а не лилава :wink: :wink:
При старта с 3-те QV-та мога да допълня само че на Бобо въртеше много гуми и на 2-ра и 3-та което според мен се дължи на по големия метраж на по ниски обороти и виждах как като се усвести малко и почва да ме яде а Шокс нещо се забави наистина на старта, но тоя от зад направо можеше да ни даде такава начална че... :wc:
А при старта с 147-ците на Пламен дръпна в началото, но после поизостана а Петко ми дишаше във врата с печката бая сериозно.
Другите стартове не ги видях. Аз лично смятам че стана интересно.
:yes:

KGB
15-02-2005, 03:00
на дъжда беше интересно :yes:

Kostadin
15-02-2005, 09:57
на дъжда беше интересно :yes:
и още как :yes: до трета не спях да въртя гуми...при мен нещата стояха така: добре тръгнах на 5000 със полусъединител пътвите няколко метра бях пръв след това ако газ и веселбата започна влючих на втора ама 155-цата ми продължи да върти гуми напълних отново оборотомера и тук лоша шега ми изигра липсата на опит в такива гонки и вместо да върна газта аз лепнах 3-та но (скороста ми беше смешно малка с тия въртената на гуми около 60-70) и познаите ко стана оборотите ми бяха смешно малки- 3000 и там вече всичко се предреши в моя загуба и дефакто след това въобще не си превех труда да гоня pooh и бялата сила щото нямаше и смисъл, а си върнах културно газта, а и от pooh и бялата сила толкова много мъгла се дъгна че невиждах почти нищо...както и да е загубата си е загуба честито на бялата сила и на pooh, другия път пак ще ги премерим :duel:

Kostadin
15-02-2005, 11:20
За гонката 155 8V Kostadin, 155 8V Pooh, 155 16V WhitePower:

1. WhitePower
2. Pooh - с минимална разлика :clap:
3. Костадин - Който беше малко насметен от едно "камионче" :wow:
2-то място на pooh с тая малка разлика доказа, че 8V не е за изхвърляне :yes:

Psycho
15-02-2005, 12:02
За гонка с Психо съм навит, но да каже какво му е правено по колата за да знам дали има смисъл. :unsure:


Е смисъл има, как да няма?!
Вдигаме си адреналина, надлъгваме се, смешки, нерви.......


П.П. Ти на Пламен бившата 145 ли караш?

Bobo
15-02-2005, 12:41
За гонка с Психо съм навит, но да каже какво му е правено по колата за да знам дали има смисъл. :unsure:


Е смисъл има, как да няма?!
Вдигаме си адреналина, надлъгваме се, смешки, нерви.......


П.П. Ти на Пламен бившата 145 ли караш?

А начи искаш да знаеш коя е алфата на съперника, а не искаш да кажеш нищо за твойта кола :evil: Типично в стил :wazuup: . Земи отговори на човека чакаме :yawn:

pooh
15-02-2005, 12:43
...

Bobo
15-02-2005, 12:48
В заключение БАТ ЕНЬО Е НОМЕР 1 :wow:

П.С. Бялата сила трябва да влезе малко при бат ЕнЬо и после глей ко става :lol: :lol: :lol:

Psycho
15-02-2005, 13:56
За гонка с Психо съм навит, но да каже какво му е правено по колата за да знам дали има смисъл. :unsure:


Е смисъл има, как да няма?!
Вдигаме си адреналина, надлъгваме се, смешки, нерви.......


П.П. Ти на Пламен бившата 145 ли караш?

А начи искаш да знаеш коя е алфата на съперника, а не искаш да кажеш нищо за твойта кола :evil: Типично в стил :wazuup: . Земи отговори на човека чакаме :yawn:


Tи нещо се изнерви! :D
Искам да знам, щото ако е на Пламен, няма смисъл. Освен разбира се за причините които изброих по горе, за които според мен е цялата мания.
Ами кво и е правено......тегава тема......чип, регулатор и филтър - супер неефективни, за тва ми е малко странно че така ги изпъкваш като тунинг, но понякога има чувство..........главата е правена от скоро, маховик, и други дреболии. Няма валове. И върви с 95.

7,2 до 100 не мое да даде, колкото и да искам! :tongue:

Но на коли дето дават уж 7,2 до 100 им правя до 2ра точно 3 коли........ странно и после ме минават :oops:
Г-тек рулз :wc:


Не са заяждам, лафим просто, нали туй целта. :whistle:

Bobo
15-02-2005, 14:47
Е тва вече е отговор :yes: . Мисля че това е ок за да се дръпнете с Гиги :wink: А тва за Г-теха си прав че не е много истинско ма кат няма друг начин да се измери :wallbash:

Bulgarian_Stallion
15-02-2005, 17:30
тъп въпрос какво е г-тек??

Psycho
15-02-2005, 20:04
Е тва вече е отговор :yes: . Мисля че това е ок за да се дръпнете с Гиги :wink: А тва за Г-теха си прав че не е много истинско ма кат няма друг начин да се измери :wallbash:

А защо не и с теб?
Нали му седиш на дупарата....


Аз се пускам за удоволствие, така че ще ми е приятно! :cheers:


Аз съм на линия! :yes:

Dexer
15-02-2005, 20:47
е сега вече ме е яд че не дойдох неделята!!!!!!!!! :( :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Dexer
15-02-2005, 20:52
2. Pooh - с минимална разлика :clap:
:


Пух, а така!!!!!!

75 2.0 turbo
15-02-2005, 20:52
е сега вече ме е яд че не дойдох неделята!!!!!!!!!
ама маи и мене ме е яд като него :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Dexer
15-02-2005, 20:54
е сега вече ме е яд че не дойдох неделята!!!!!!!!!
ама маи и мене ме е яд като него :wallbash: :wallbash: :wallbash:


еми другия път да земем да отидем, а?

75 2.0 turbo
15-02-2005, 20:55
еми другия път да земем да отидем, а?ами маи да земем да идем :wow:

Quadrifoglio
15-02-2005, 21:07
По отношение на нашата гонка да имаше кал и пясък но в последствие въперки че боксувах и на втора и на трета от една кола разлика до Гиги стигхан до половината му. Истината е че гиги много майсторски караше и това че глават му е свалена малко и мотора е след осн. ремонт му даде много добри параметри за гонката. За Shoxxx несъм видял и немога да коментирам, но след това се настъпахме в обратна посока с него (от 3-та) и мога да кажа че аз имах минимално пренебрежимо предимство, само дето бях по-тежък де.

За Гонката с 147 Selespeed, 147 JTD i QV-резултата беше следния:
1. Гиги - 145QV
2. КГБ-1.9 JTD
3. Quadrifoglio - 2.0 Selespeed
За разтоянията само те могат да кажат :wink:

За гонката 155 8V Kostadin, 155 8V Pooh, 155 16V WhitePower:

1. WhitePower
2. Pooh - с минимална разлика :clap:
3. Костадин - Който беше малко насметен от едно "камионче" :wow: А тука на финала аз бях номер 2 а не 3 но тръгнах малко преди другите май, а после когато бяхме само аз и петко той тръгна преди мен
Малко да се включа и аз в темата :whistle:

gigi
15-02-2005, 21:35
Навихте ме да се пусна с Психо нищо че знам как вървят тия астри :wallbash:
Ще се уточним кога, Бобо предлагаше в събота но не знам дали ще съм тук. :unsure:
А защо питаш дали на Пламен бившата карам, много ли вървеше??

Bobo
15-02-2005, 21:50
По отношение на нашата гонка да имаше кал и пясък но в последствие въперки че боксувах и на втора и на трета от една кола разлика до Гиги стигхан до половината му. Истината е че гиги много майсторски караше и това че глават му е свалена малко и мотора е след осн. ремонт му даде много добри параметри за гонката. За Shoxxx несъм видял и немога да коментирам, но след това се настъпахме в обратна посока с него (от 3-та) и мога да кажа че аз имах минимално пренебрежимо предимство, само дето бях по-тежък де.

За Гонката с 147 Selespeed, 147 JTD i QV-резултата беше следния:
1. Гиги - 145QV
2. КГБ-1.9 JTD
3. Quadrifoglio - 2.0 Selespeed
За разтоянията само те могат да кажат :wink:

За гонката 155 8V Kostadin, 155 8V Pooh, 155 16V WhitePower:

1. WhitePower
2. Pooh - с минимална разлика :clap:
3. Костадин - Който беше малко насметен от едно "камионче" :wow: А тука на финала аз бях номер 2 а не 3 но тръгнах малко преди другите май, а после когато бяхме само аз и петко той тръгна преди мен
Малко да се включа и аз в темата :whistle:

Абе нещо неразбрах за кво говориш + тва си има снимков материял и доста свидетели резултатите са такива! А за фал стартовете ти направи 2 и дори и тва е записано :tongue:

Bobo
15-02-2005, 21:59
А защо не и с теб?
Нали му седиш на дупарата....


Аз се пускам за удоволствие, така че ще ми е приятно! :cheers:


Аз съм на линия! :yes:

Щото на тва време не съм бест перформанс и се дразниа малко :furious: И щото Селения ще ме обявят за КЛИЕНТ Но1 :wow:
:wink:

Psycho
15-02-2005, 22:00
Навихте ме да се пусна с Психо нищо че знам как вървят тия астри :wallbash:
Ще се уточним кога, Бобо предлагаше в събота но не знам дали ще съм тук. :unsure:
А защо питаш дали на Пламен бившата карам, много ли вървеше??

Ами сигурно си е вървяла. :D


Когато решиш пиши или 0888456006.

Psycho
15-02-2005, 22:02
Щото на тва време не съм бест перформанс и се дразниа малко :furious: И щото Селения ще ме обявят за КЛИЕНТ Но1 :wow:
:wink:

Е то никой не е :unsure: !
Ти си знаеш.

stefi
15-02-2005, 22:22
за съжаление и аз неможах да дойда на срещата а бях го планирал ама колата не ме пита кога да се счупи не че не я карам сега и аз се конкурирам с бобо за клиент N1 на селения .Бобо тия празните опаковки дай да ги издаваме че аз за 1 седмица отварям вече втора , а ми се очертава ремонта поне след месец :D :D .Съжалявам за офтопика май се отклоних от темата :oops:

Bobo
15-02-2005, 22:28
за съжаление и аз неможах да дойда на срещата а бях го планирал ама колата не ме пита кога да се счупи не че не я карам сега и аз се конкурирам с бобо за клиент N1 на селения .Бобо тия празните опаковки дай да ги издаваме че аз за 1 седмица отварям вече втора , а ми се очертава ремонта поне след месец :D :D .Съжалявам за офтопика май се отклоних от темата :oops:

СПРИ да караш колата че ще направиш голяма беля! :nono:
Мойта харчи 2 туби на 10 000 км ти си ги отупал за две седмици :shoking: а и мойто е бая по рядко от твойто :wink:

Quadrifoglio
15-02-2005, 22:36
По отношение на нашата гонка да имаше кал и пясък но в последствие въперки че боксувах и на втора и на трета от една кола разлика до Гиги стигхан до половината му. Истината е че гиги много майсторски караше и това че глават му е свалена малко и мотора е след осн. ремонт му даде много добри параметри за гонката. За Shoxxx несъм видял и немога да коментирам, но след това се настъпахме в обратна посока с него (от 3-та) и мога да кажа че аз имах минимално пренебрежимо предимство, само дето бях по-тежък де.

За Гонката с 147 Selespeed, 147 JTD i QV-резултата беше следния:
1. Гиги - 145QV
2. КГБ-1.9 JTD
3. Quadrifoglio - 2.0 Selespeed
За разтоянията само те могат да кажат :wink:

За гонката 155 8V Kostadin, 155 8V Pooh, 155 16V WhitePower:

1. WhitePower
2. Pooh - с минимална разлика :clap:
3. Костадин - Който беше малко насметен от едно "камионче" :wow: А тука на финала аз бях номер 2 а не 3 но тръгнах малко преди другите май, а после когато бяхме само аз и петко той тръгна преди мен
Малко да се включа и аз в темата :whistle:

Абе нещо неразбрах за кво говориш + тва си има снимков материял и доста свидетели резултатите са такива! А за фал стартовете ти направи 2 и дори и тва е записано :tongue:
Ами дай да видиме снимковия материал за старта с Гиги! Ако искаш питай го и него. Той ме изпревари но Петко не. А за фал стартовете много добре знаеш как стоят нещата или фал старт или тръгваш 1 секунда след другите със селеспиида

Quadrifoglio
15-02-2005, 22:38
А ако трябва да съдиме по снимковия материал 147 бордо е най-отпред нали?

Bobo
15-02-2005, 22:49
А ако трябва да съдиме по снимковия материал 147 бордо е най-отпред нали?

Да след фал старта ти беше първи! След това прогресивно изоставащ :yes:

Quadrifoglio
15-02-2005, 23:47
Прав си Бобо
както винаги
явно пак съм се объркал

KGB
16-02-2005, 00:04
:haha:
А тука на финала аз бях номер 2 а не 3 но тръгнах малко преди другите май, а после когато бяхме само аз и петко той тръгна преди мен
Малко да се включа и аз в темата :whistle: :lol:

http://kgb.alfaromeo-bg.com/Meeting130205/MVI_6984.AVI :lol:

Quadrifoglio
16-02-2005, 00:30
А да забравих аз тръгнах преди теб ти си остана там след 2мин реши да тръгнеш догони ме и ме изпревари с 6 коли нали?
Защо не покажеш реалния старт когато аз не си останах на старта като теб. Това че съм тръгнал половин кола пред теб както се вижда когато ръцете на бобо са долу не мисля че е щяло да окаже влияние в това да се разбере коя върви повече. Но няма значение никакви претенции нямям и не мога вечно да карам най-бързата алфа в клуба :lol: (или и това не се видя на италфеста)
Вече не мога да се сравнявам с "модвани коли" които не си знаят конете, максималната скорост и ускорението

KGB
16-02-2005, 00:52
. Това че съм тръгнал половин кола пред теб както се вижда когато ръцете на бобо са долу не мисля че е щяло да окаже влияние в това да се разбере коя върви повече.

И в двата случея ръцете на Бобо дори не са стигнали до горе преди да тръгнат на долу....гледай на забавен кадър ако не вярваш.

Както и да е...нямам време да споря за глупости :whistle:

п.с:хората са били там и са видяли :wink:

gigi
16-02-2005, 00:57
По отношение на нашата гонка да имаше кал и пясък но в последствие въперки че боксувах и на втора и на трета от една кола разлика до Гиги стигхан до половината му. Истината е че гиги много майсторски караше и това че глават му е свалена малко и мотора е след осн. ремонт му даде много добри параметри за гонката. За Shoxxx несъм видял и немога да коментирам, но след това се настъпахме в обратна посока с него (от 3-та) и мога да кажа че аз имах минимално пренебрежимо предимство, само дето бях по-тежък де.

За Гонката с 147 Selespeed, 147 JTD i QV-резултата беше следния:
1. Гиги - 145QV
2. КГБ-1.9 JTD
3. Quadrifoglio - 2.0 Selespeed
За разтоянията само те могат да кажат :wink:

За гонката 155 8V Kostadin, 155 8V Pooh, 155 16V WhitePower:

1. WhitePower
2. Pooh - с минимална разлика :clap:
3. Костадин - Който беше малко насметен от едно "камионче" :wow: А тука на финала аз бях номер 2 а не 3 но тръгнах малко преди другите май, а после когато бяхме само аз и петко той тръгна преди мен
Малко да се включа и аз в темата :whistle:

Абе нещо неразбрах за кво говориш + тва си има снимков материял и доста свидетели резултатите са такива! А за фал стартовете ти направи 2 и дори и тва е записано :tongue:
Ами дай да видиме снимковия материал за старта с Гиги! Ако искаш питай го и него. Той ме изпревари но Петко не. А за фал стартовете много добре знаеш как стоят нещата или фал старт или тръгваш 1 секунда след другите със селеспиида
Според мен Пламен не направи фал старт а ние с Петко малко закъсняхме, но за после не видях кой е 2 и кой 3 защото гледах само Петко тъй като изпреварих Пламен а дизела ми беше на задницата и наблюдавах дали ме дърпа :shock: :wow:

Bobo
16-02-2005, 01:15
Но няма значение никакви претенции нямям и не мога вечно да карам най-бързата алфа в клуба :lol: (или и това не се видя на италфеста)
Вече не мога да се сравнявам с "модвани коли" които не си знаят конете, максималната скорост и ускорението

Не мисля че това ти е целта нали? Според мен колата ти е супер, така че стига сте спорили за глупости, пък ако не те кефи имаш възможност да я смениш с по бърза :wink: а аз ше си търкалям QV-то докато некой идиот не се сети че акциза е селяния дето требе да се :bash: , та да си купа ГТА :wow:

KGB
16-02-2005, 01:24
Аз вече се точа на Брера 4.0 Дизел :yes:

п.с: днеска излена инфо,че новият двигател на ВМ ще е 8цилиндрова разработка на 6така 3.0литра 250коня и 300коня.

Най-вероятно ще е 4.0JTD 350 и 400коня :wow: :wow: :wow: дизел

Quadrifoglio
16-02-2005, 02:55
Но няма значение никакви претенции нямям и не мога вечно да карам най-бързата алфа в клуба :lol: (или и това не се видя на италфеста)
Вече не мога да се сравнявам с "модвани коли" които не си знаят конете, максималната скорост и ускорението

Не мисля че това ти е целта нали? Според мен колата ти е супер, така че стига сте спорили за глупости, пък ако не те кефи имаш възможност да я смениш с по бърза :wink: а аз ше си търкалям QV-то докато некой идиот не се сети че акциза е селяния дето требе да се :bash: , та да си купа ГТА :wow:
Абсолютно си прав. На мен тази кола ми харесва страшно много, всичко в нея ме радва искрено направо съм очарован и честно казано не съм го очаквал. Дори и за вървенето си мислих че ще е по лошо. Но в случая не става въпрос за това аз просто се опитах да напиша реално какво е станало. И дори да не беше в моя полза пак щях да го напиша изобщо не ми пука. Но цялата тема премина на едно друго ниво (общо взето да си ги мериме) и всеки започна да вади разни необективни детайли от цялата случка което определно премина в леко дразнение... Това е проблема. Не съм очаквал че може да се стигне до тук. Мислих че това го правим просто за забавление а не да се доказваме (един на друг или пред себе си не знам точно). Бобо поздравления че погледна на нещата разумно и прекрати глупавия спор.

Kostadin
16-02-2005, 10:11
Ще има спорещи :duel: весели :thumb: кисели :thumbdown: много весели :cheers: :drunk: , много кисели :nono: :angry:
ShoxXx се оказа много прав :wow: :tongue: :whistle:

ShoxXx
16-02-2005, 11:17
Не знам колко прав съм бил, но ако бях модератор, ключа отдавна щеше да е зключил калтинара. Тия неща е по-добре лице в лице да се обсудят или най-добре на асфалта.
Безмислен спор се получава в момента.

Bobo
16-02-2005, 11:19
Стига бре спора приключи и ще завърши така :cheers: :beer: :dj: :drunk:
Така че земете обърнете внимание на темата за сплотяване :wink:

Quadrifoglio
16-02-2005, 21:44
Ключа не помага при полжение че спорещите са администратори :wink:
можеше само да я изстриеме за да не се излагаме ама аиде :cheers:

WhitePower
18-02-2005, 15:58
само не мога да разбера за какъв рейсинг стaва дума , нареждат се трима , единия закъснява другия тръгва
изчакайте да се оправи времето и чакам всички 155 с двигатели 2.0
без туннинг на пистата
вие изкате моята гледна точка
Зимни гуми 185/65/15
нямат сцепление с асфалта те не са за старт нито за състезания
нека да сляза поне за 205 50 15 и да си мерим пишките

ето и гледната точка
моята кола не върви гола вода е
и пак, не тръгнах щото не мога догоних и изпреварих
за мене така седят нещата

75 2.0 turbo
18-02-2005, 21:12
изчакайте да се оправи времето и чакам всички 155 с двигатели 2.0
a една 75-ца да премериш с бега4ката :wow:

alfa33D
19-02-2005, 13:50
gledah film4eta i moga da kaga 4e alfata v dqsno imashe nai negodna poziciq. :whistle:


ПИШИ НА КИРИЛИЦА!!!иначе постовете ти ще бъдат изтрити

75 2.0 turbo
19-02-2005, 15:32
gledah film4eta i moga da kaga 4e alfata v dqsno imashe nai negodna poziciq. :whistle:


ПИШИ НА КИРИЛИЦА!!!иначе постовете ти ще бъдат изтритие то винаги е така там кир пепел кото се сетиш има :tongue: :yawn:

WhitePower
20-02-2005, 16:33
може и 75 след като имам вече Q4ка

75 2.0 turbo
20-02-2005, 19:40
може и 75 след като имам вече Q4каами като си вземеш такава аз съм първия дето иска да те премери :yes:
а сега събираи пари и спортна злоба :wow: