PDA

View Full Version : Лелеееее, къв дзвер ?!?!?



Alfa User
21-02-2005, 21:15
Малееееййй, колеги ... какво чудовище видях днес на един паркинг ... направо ме побиха тръпки на ужас ... Представих си как сме на линията на старта с него, ръцете падат долу, и тоя звяр направо се изстрелва като куршум, а аз още не съм тръгнал ... Вижте чудовището, което ме изпоти и не ми дава да спя напоследък :

http://valjo.alfaromeo-bg.com/~hfhpe/alfauser/bega4ka.jpg

Извинявам се за лошото качество, но снимката е правена с телефона ми...

MrX
21-02-2005, 23:28
:yes: :yes: намаш шаносве пред този :wow: :wow: :wow:

Gogata
21-02-2005, 23:30
Страшно,нямам думи :noughty: този явно има нещо голфаджииско :lol: :lol: и определено колата ще е много "бърза" :whistle: Сега разбирам защо си толкова притеснен :lol: :lol: :lol:

Dodo 155
21-02-2005, 23:47
Направо ти съчуствам :lol: и ти влизам в положение :lol:
И аз бих се "насрал" при вида на такава :haha: "БЕГАЧКА" :clap: :lol:
Липсва му нещо на пръв поглед на този "дзвер" .... да си пръсне с шпрей стоповете :tongue: :lol: :lol: :lol:

alfa33D
22-02-2005, 00:35
кво му е толкожа страшното на този "звяр".мисля 4е има и по-добри АЛФИ от този хюндай. :whistle: :rip:

Nikiboy
22-02-2005, 09:55
През уикенда около Сливен на път към Бургас попаданх на подобен селски дзвер, само че беше деу есперо със сини лампички и подобни надписи. Аз го подгоних, а оня за да покаже, че е селяк от класа надува до над 170 след което едвам не се преби като куче.

Та района там е опасен :thumbdown:

Alfoso
22-02-2005, 18:09
Не,не хич не се занимавай с такива бегачки,аз ти казвам...в никакъв случаи не пускай алфата с тази резачка-само ще ти вземе парите :duel: :lol:

Dodo 155
22-02-2005, 23:26
През уикенда около Сливен на път към Бургас попаданх на подобен селски дзвер, само че беше деу есперо със сини лампички и подобни надписи. Аз го подгоних, а оня за да покаже, че е селяк от класа надува до над 170 след което едвам не се преби като куче.

Та района там е опасен :thumbdown:
Колегата е прав :yes: Има си коли и места където да се тестваме :whistle:
Май Костадин имаше случай при изпреварване на един тапанар, оня му дал газ и не искал да го пусне :evil: С тия неща шега не бива :yes: Некой ще се пребие от газарлък и после :wallbash:
На мнение съм, че тук сме само културни шофери :wink: нека си останем такива :yes:
п.с. :oops: че звуча като свекърва ....

Alfa User
23-02-2005, 13:54
Бе то и аз имах подобен случай - на подхода към Ямбол от Сливен, вечерно време, тъмно, вали дъжд. Настигам една Брава, която си се носи с културните 90км/ч, и аз културно си пускам мигача и започвам да изпреварвам с около 120. И оня кат рече че ще се заяждаме ... настъпи здраво и не ме пусна. Аз така или иначе бях решил да го мина, и се заядох и аз - и така до около 180 когато онзи явно омаля и пусна газта. Пък и в тия локви направо ми се ... мамата. Та въпроса ми е защо трябва да се стига до там ... Но туй явно е породено от манталитета на голямото село...
Да допълня само че след като го изпреварих, пича се лепна зад мене на 20м с дълги - и така до самия град... Просто нямам думи. :wallbash:

jorko
23-02-2005, 14:19
Настигам една Брава...
Хмм :unsure: ..някой потребител да не се разпознае в този персонаж ...

DiStefano
23-02-2005, 20:53
Настигам една Брава...
Хмм :unsure: ..някой потребител да не се разпознае в този персонаж ...

не може да съм аз
там не съм ходил от 3 месеца че и повече
а и Бравата със 180 .... не съм пробвал ама си мисля че нема да успее да ги направи ...
Еньо ти кво ше кажеш по въпроса ?
Щото мен от 150 нагоре малко ме фаща страх ...

Alfa User
23-02-2005, 22:20
Е, Брава-та си беше с ямболски номер, червена... И все се надявам, че измежду нас няма таквиз "шофери" :unsure:

street_vagabont
25-02-2005, 19:38
Е, Брава-та си беше с ямболски номер, червена... И все се надявам, че измежду нас няма таквиз "шофери" :unsure:

Алекс, как само с такива се събираш за гонки? И то със селяндури- тъпи!
Що им се хващаш на местния манталитет. Нали ги знаеш що за стока са.

Alfa User
26-02-2005, 02:18
Алекс, как само с такива се събираш за гонки? И то със селяндури- тъпи!
Що им се хващаш на местния манталитет. Нали ги знаеш що за стока са.
Къде пък пише, че съм се събрал с тоз за гонка именно ?!?
Казах, че просто се опитах да го изпреваря културно, ма работата се закучи, щот селяка явно реши че трябва да се докаже. Само че не беше познал на кой да си извади дървения нож... :whistle:

street_vagabont
26-02-2005, 22:51
Точно за това ти пиша. Той се е заял с теб и ти да не останеш по-долу си го подгонил. Карай си рахат отзад и избираш момент в който селяка неочаква. Газ и прах в очите му!

Alfa User
27-02-2005, 12:49
?!?
Никого не съм гонил - казах че започнах да си го изпреварвам съвсем прилично.
Явно на тази тема трябва да се сложи чертата. :whistle: