PDA

View Full Version : за кирилицата и не само



търтей
22-02-2005, 10:47
знам че не е за тук темата, но така поне някой ще я прочете

колеги това, че трябва да се пише само на кирилица е чудесно, но българският език не свършва там. обръщайте поне някакво внимание на правописа си моля.
няма да ви уча как се пише правилно - всички сме ходили на училище, само един пример ще дам - в българския език НЯМА дума в множествено число, която да завършва на "й"

virusalfa
22-02-2005, 10:54
че видим... :tongue:

Kostadin
22-02-2005, 11:12
колеги това, че трябва да се пише само на кирилица е чудесно, но българският език не свършва там. обръщайте поне някакво внимание на правописа си моля.

Ново изречение се започва с главна буква :tongue:

Mury
22-02-2005, 12:10
Аз имам проблеми с 4-то и затова използвам 4-ката сори :wink: :kicking: :kicking:

Dodo 155
22-02-2005, 13:25
колеги това, че трябва да се пише само на кирилица е чудесно, но българският език не свършва там. обръщайте поне някакво внимание на правописа си моля.

Ново изречение се започва с главна буква :tongue:
:yes: :yes: :yes: :tongue: :wink:

Bobo
22-02-2005, 14:09
знам че не е за тук темата, но така поне някой ще я прочете

колеги това, че трябва да се пише само на кирилица е чудесно, но българският език не свършва там. обръщайте поне някакво внимание на правописа си моля.
няма да ви уча как се пише правилно - всички сме ходили на училище, само един пример ще дам - в българския език НЯМА дума в множествено число, която да завършва на "й"

Намерил кой да намира кусури :lol: :lol: :lol: тука има 3 грешки :wink:

Alfoso
22-02-2005, 15:46
Прави сте.Нека да не издребняваме.Я от барзане,я от марзел...все някоЙ ще намери да сгреши :wink:

jorko
22-02-2005, 16:40
Излишна тема , според мен :unsure:
Пишеме на БГ във Форума - точка
Не пишеме глупости и излишни работи - точка
Не съм против чуждици и специфични термини запетайка когато това се налага - точка
Важното е да се разбира лесно какво е написал този преди нас - точка