PDA

View Full Version : GTR - The Official FIA GT Racing Game



Alfa User
23-02-2005, 20:18
Колеги, някой случайно да е срещал това чудо ? Днес си сложих демото (една писта, една кола, само режим "Racing Weekend") и останах приятно изненадан. Игрицата (ако се съди по демото разбира се) обещава да е доста зрелищна и реалистична. В демото успях да се повозя само на Saleen GTR, но усещането, което остана в мен е повече от приятно. Препоръчвам ви да си я потърсите и да се опитате да се погоните с Ferrarri 335, Dodge Viper, Porsche 911GT & новото Lamborghini. Звука е потресаващ, графиката е що-годе на ниво, реализма е доста добре представен (трябваше да си пусна Trust Aid, за да не правя пируети на излизане от всеки завой...). Иначе играта си има всичко - дори компютърен анализ на всяка обиколка. Хайде успех и ако някой си намери цялата игра (май е на 2 диска) да свирка.

DiStefano
23-02-2005, 20:50
Aaaaaa
ше си дойдеме на думата май :lol:

Alfoso
24-02-2005, 18:53
Демото е отдавна,цялата е има warez.ru

Alfa User
24-02-2005, 18:55
Ето и линк към страницата на играта, където видите какви чудеса могат да се карат :

http://www.gtr-game.com/index.php?page=cars0

DiStefano
24-02-2005, 19:46
Демото е отдавна,цялата е има warez.ru

къде ни фърли чак там бре
ето ти линк от пиъринга

http://warez.tv/Games/GTR%20FIA%20GT%20 ... ERNAL-WoW/ (http://warez.tv/Games/GTR%20FIA%20GT%20Racing%20Game%20MI%20ENGLISH%20In cluded%20INTERNAL-WoW/)
ако некой пита кой е дал линка - Вальо да казвате

много е добра игрицата
лошото е че е малко тежка на фул детайли
но моя 6600ГТ се представя отлично тук ...

Alfa User
24-02-2005, 20:18
къде ни фърли чак там бре
ето ти линк от пиъринга

http://warez.tv/Games/GTR%20FIA%20GT%20 ... ERNAL-WoW/ (http://warez.tv/Games/GTR%20FIA%20GT%20Racing%20Game%20MI%20ENGLISH%20In cluded%20INTERNAL-WoW/)
ако некой пита кой е дал линка - Вальо да казвате


Мда, само дет аз нещо не го отварям тоз линк :(

ShoxXx
24-02-2005, 20:31
Ех тоя Вальо какъв развален линк ни даде бе ей...

Alfa User
24-02-2005, 20:35
Колеги, напипах една версия тука на 2 CD-та, обаче е защитена със Starforce Protection. Към играта имаше .nfo, в което пише че трябва да махна протекцията, да заредя някакъв измислен имидж-файл, и да сложа един номер. Дотук всичко изглежда добре, но се оказа че след хилядите мъки да премахна протекцията на диска, номера бил грешен. HEEEEEELP ?!?!?!? :wallbash:

DiStefano
24-02-2005, 20:42
ами не линка се отваря
въпроса е че някои от вас може да нямат достъп до warez.tv
това е бившето warezbg.com
ще се опитам да я намеря другаде по пиъринга ...

DiStefano
24-02-2005, 22:05
Значи като за начало слагайте този сериен номер

F84GX-WK9MB-VDBG3-S9VSH-Q6D3N

DiStefano
24-02-2005, 22:49
Така значи обяснявам
инсталирате си играта ...
след това въвеждате серийния номер който съм дал по-горе
играта иска рестарт ... правите го
после пускате СтарФакара версия 0.82
избирате от дясно последната версия най-долу
след което давате Disable ALL CD-Roms последния бутон
натискате ок и затваряте факара
след това мини имиджите ги стартирате демек ... праите виртуални сд-та но преди това трябва да сте махнали оригиналните
и след това PLAY
начи ебати играта е това ебати защитата са направили тия изроди
стигнах до извода че има 2 броя кракнати версии на играта
тази дет съм я описал как става е единия вариант
другия е Мега сложен за подкарване ше го опиша и него ама утре
щото сега не ми се занимава
а и гледайте да използате АЛКОХОЛ 120%
щото с Демън Туулс явно има проблеми
това при мене върви по този начин ...
ако некой не мое да се оправи да свирка ...
мом и посещение по домовете да праим ... :lol:

DiStefano
25-02-2005, 15:36
Аре бре никой не казва дали е станало или не ....

Alfa User
25-02-2005, 18:02
Аз пробвах - май моята е с тоя вариант на кракване, обаче има някакъв шибан пробелм - трябва всеки път преди да пускам играта да стартирам тоя Starfuck .... и лошото е, че не всеки път става - получавам съобщение за грешка в защитата в 2 от 5 случая.
Ей, много ме изнерви тва нещо ... ако всички нови игри са така защитени (тука се включва и Collin McRae Rally 2005 за който не знае) ще стане е..си кашата :wallbash:

valjo
25-02-2005, 18:25
ще си купувате оригинални лицензни игрици тогава и сичко ще си верква :tongue: :tongue: :tongue:

DiStefano
25-02-2005, 19:18
ще си купувате оригинални лицензни игрици тогава и сичко ще си верква :tongue: :tongue: :tongue:

да бе при заплата 300 лева средно и един Уиндоус 200 лева и точно тая игра в Пулсар е 79 лева ... :nono:
децата кфо ще ядат бе ?
като си опраите цените за средния потребител в БГ тогава ша са обаждаш ... дотогава :shutup:

Alfoso
26-02-2005, 01:21
Аз пробвах - май моята е с тоя вариант на кракване, обаче има някакъв шибан пробелм - трябва всеки път преди да пускам играта да стартирам тоя Starfuck .... и лошото е, че не всеки път става - получавам съобщение за грешка в защитата в 2 от 5 случая.
Ей, много ме изнерви тва нещо ... ако всички нови игри са така защитени (тука се включва и Collin McRae Rally 2005 за който не знае) ще стане е..си кашата :wallbash:
Collin McRae Rally 2005 потръгна.Махайте го този cdfucker-за нищо не става.SRS така и така си остана на bin-ове. :(...пък и останах само със записвачка) :wallbash:

Tray
26-02-2005, 16:51
Всичко това го направихме, само че ми дава "Insert the GTR disc into another driver and hit retry".....

DiStefano
27-02-2005, 23:11
оф кфо да ви права ...
ше пробам да я рипнем некак си като е инсталната
и ше видим ма сега немам време да се занимавам
не знам ... при мен си върви окей дееа