PDA

View Full Version : Може ли да се смени осветл. на уредите(зелено -> червено)



Dexer
24-02-2005, 18:49
Някой да е пробвал да си сменя цвета на осветление в купето на колата?
На 155 е зелено, но не ми харесва и искам да го сменя...
Ако някой знае нещо, да каже...

ShoxXx
24-02-2005, 19:33
Ами вадиш таблото, сменяш и слагаш обратно. Истинското усложнение идва обаче когато трябва да смениш и лампите на уредите. Защото няма да е гот червен километраж и зелени копчета...

DiStefano
24-02-2005, 19:40
абе некъф ми разправя че се продавало някво специално фолио в различни разцветки което се лепило отдолу и независимо какъв цвят светят крушките то си свети неговото си
Тони ни са излагай маааа
зелено и червено мноо убаво си светат Алфите тиа по-старите ей ...

Dexer
24-02-2005, 20:13
аз доколкото знам, лампата вътре си е нормална жълта светлина, а по приборите си има зелен филтър...
ако е въпрос до смяна на крушки - лесна работа, но ме съмнява...
А иначе Шокс си прав, че прави ли се - значи всички лампи по купето.

poznai
24-02-2005, 20:42
... барабар с радиото :P
То аз мислих и габаритите отпред да си ги правя червени, тя и колата червена ама.., някак си по-злобно ми се види да свете така някак си невзрачно червено отпред изпод лошата муцуна :)))
Сините са отживелица за мен, та така.. :)

virusalfa
24-02-2005, 23:39
Как ще сменяш зеления цвят с червен,това е престъпление против марката и нощно време си е жив мазухизъм :wow: :wow:

Dodo 155
24-02-2005, 23:53
Как ще сменяш зеления цвят с червен,това е престъпление против марката и нощно време си е жив мазухизъм :wow: :wow:
Прав си :yes: Това да не е :haha: BMW :wazuup:
Карай си я в зелено :wink:

Dexer
25-02-2005, 17:29
абе що не видите вие една 147-ца как гадно свети червено вътре па после ми говорете!!!!
Зеленото е цвета на купетата от 90-те, днес никой не слага зелени лампи (изкл. Форд)

alf
25-02-2005, 17:58
да наистина червения цвят е много приятен и мек и прави интериора по-топъл а пък и една алфа трябва да е червена отвсякъде :yes:

Dodo 155
25-02-2005, 22:13
абе що не видите вие една 147-ца как гадно свети червено вътре па после ми говорете!!!!
Зеленото е цвета на купетата от 90-те, днес никой не слага зелени лампи (изкл. Форд)
Е нашите са от онези купета от 90-те, за съжаление :cry:
Като вземеме от тези след 2000-та, няма да има нужда да сменяме лампите :wink: :whistle:
Аз съм бил винаги на мнение, че така както е направено в завода, е добре да си остане :yes: Аз нищо допълнително не бъзикам по колите си :wink:
:oops: само си слагам 3-ти стоп заради "неделните" шофери ... и едно спойлерче на задния капак не бих отказал за моята хубавица :tongue: :lol: :lol: :lol:

virusalfa
27-02-2005, 19:06
да наистина червения цвят е много приятен и мек и прави интериора по-топъл а пък и една алфа трябва да е червена отвсякъде :yes: Глупости на търкалета :yes: трябва мазухист да си да ти хареса червена светлина :wow: :wow:

Dexer
27-02-2005, 19:14
да наистина червения цвят е много приятен и мек и прави интериора по-топъл а пък и една алфа трябва да е червена отвсякъде :yes: Глупости на търкалета :yes: трябва мазухист да си да ти хареса червена светлина :wow: :wow:

чак па мазохист....
Митак, на твойта точно много благо ше се лепне червено осветление в купето :D

Bobo
27-02-2005, 19:30
Е мойта като има и червено и зелено ко да я права :wallbash:

virusalfa
27-02-2005, 19:32
:shock: :shock: :haha: това да не е бмВ?

valjo
27-02-2005, 19:37
Е мойта като има и червено и зелено ко да я права :wallbash:
червеното да не е едно кръгло с буква P в средата :tongue:

после що не върви ... :wallbash:

hf hpe
28-02-2005, 12:42
Тони да можеш да я смениш
за таблото е лесно като разглобиш уредите пред лампите има една пласмаса която е зелена и тя дава оцветеността на светлината
за лостчетата на фаровете и чистачкита също се прави, но е голяма играчка тук:http://www.fiat-tipo.de/tipohp/basteln_01.php е обяснено точно как се разглобяват лостчетата и вече след това е лесно да се сменят светодиодите с червени
проблем който незнам обаче как ще решиш е с климатроника и по-точно с малките зелени точки които покават кой бутон е натиснат
но предполагам че всико си има решение

аз съм виждал ланчия дедра направена да свети цялата в червено, така че всичко е възможно стига да имаш време и желание

и на последно място и аз да си кажа честно съм привърженик на зелената светлина, макар че наистина новите модели вече са с червена

Bobo
28-02-2005, 13:39
Е мойта като има и червено и зелено ко да я права :wallbash:
червеното да не е едно кръгло с буква P в средата :tongue:

после що не върви ... :wallbash:

Ейй цял живот нема се научиш с удивителна е :tongue: А таблото ми е цветничко а не е блато кат ващо :tongue: За господина дето приказва за БМВ май не си се качвал на БМВ а?

virusalfa
28-02-2005, 14:09
Аз го казах това за БМВ-то,имах предвид ,че за БМВ е характерен червения цвят на таблото.Качвал съм се в БМВ и нощно време мога да кажа,че е отврат с това червено

ShoxXx
28-02-2005, 14:20
BMW - оранжево
Аudi - червено

virusalfa
28-02-2005, 14:37
BMW - оранжево
Аudi - червеночервено,оранжево-все едно,общодоказано е ,че зеления цвят действа успокояващо.На БМВ и на Ауди не ми пука какъв е цвета на приборите-вярата не ми позволява да си купя такава кола :yes:

santo_traficante
24-11-2005, 19:30
??????? ?? ????? ?? ? ????:)???? ???? ???? ? ?? ??????? ???? ???? ??????:)? ?? ???????? ?? ? ????:)?????? ?? ? ?????? ??? ?? ???????? ???? ?? ?? ?????? ? ??????? 8)
________
Chevrolet Uplander (http://www.chevy-wiki.com/wiki/Chevrolet_Uplander)

Crusader
24-11-2005, 22:24
Зеления цвят действа най-малко натоварващо на очите - факт!

virusalfa
24-11-2005, 23:10
Е мойта като има и червено и зелено ко да я права :wallbash:
червеното да не е едно кръгло с буква P в средата :tongue:

после що не върви ... :wallbash:Вальо,това по шо има обшо?-Dexer нещо е спал отвиен и затова,не му се смейте

Bobo
24-11-2005, 23:29
Е мойта като има и червено и зелено ко да я права :wallbash:
червеното да не е едно кръгло с буква P в средата :tongue:

после що не върви ... :wallbash:Вальо,това по шо има обшо?-Dexer нещо е спал отвиен и затова,не му се смейте

Ебава се с мене бе вирус направих един старт на божура с ръчна и дадох 16 :lol:

valjo
24-11-2005, 23:31
Е мойта като има и червено и зелено ко да я права :wallbash:
червеното да не е едно кръгло с буква P в средата :tongue:

после що не върви ... :wallbash:Вальо,това по шо има обшо?-Dexer нещо е спал отвиен и затова,не му се смейте
батка, тая тема отде я изкопа ..... :goodnight:

та иначе - в 145цата сичко свети зелено, с изкл на светлинките които са червени- тва еърбеци, инджекции, такЪви кефови

и аз затва като си зимах радиото, гледх ито да свети зелено, за да не става дискотека в колата :)
но тва си е въпрос на вкус :kitty:

virusalfa
24-11-2005, 23:31
Е мойта като има и червено и зелено ко да я права :wallbash:
червеното да не е едно кръгло с буква P в средата :tongue:

после що не върви ... :wallbash:Вальо,това по шо има обшо?-Dexer нещо е спал отвиен и затова,не му се смейте

Ебава се с мене бе вирус направих един старт на божура с ръчна и дадох 16 :lol:Малееей,па ако те пущиме бъз ръчна.....те тогава не знам... :lol:

gigi
25-11-2005, 00:49
Е мойта като има и червено и зелено ко да я права :wallbash:
червеното да не е едно кръгло с буква P в средата :tongue:

после що не върви ... :wallbash:Вальо,това по шо има обшо?-Dexer нещо е спал отвиен и затова,не му се смейте

Ебава се с мене бе вирус направих един старт на божура с ръчна и дадох 16 :lol:
Ти не само на божура правиш старт на ръчна. А аз тамън се бях накефил че дърпам турбо :spam_laser:
викам леле ква бърза стана моита а то Бобо (нали не мои кара) :stumm: забравил ръчната.

Mury
25-11-2005, 10:29
Е мойта като има и червено и зелено ко да я права :wallbash:
червеното да не е едно кръгло с буква P в средата :tongue:

после що не върви ... :wallbash:Вальо,това по шо има обшо?-Dexer нещо е спал отвиен и затова,не му се смейте

Ебава се с мене бе вирус направих един старт на божура с ръчна и дадох 16 :lol:
Ти не само на божура правиш старт на ръчна. А аз тамън се бях накефил че дърпам турбо :spam_laser:
викам леле ква бърза стана моита а то Бобо (нали не мои кара) :stumm: забравил ръчната.Неможааааачч :crazy: :metal: :rotfl: :rotfl:

Roberta
25-11-2005, 11:32
Наистина с червено осветление е доста по-красиво, но не мислете, че и червеното не натоварва очите!
Предишния ми голф светеше в чевено/бяло и ме напрягаше! 8)

sedefcha
29-01-2006, 22:43
И да си дойдем на думата:


Някой да е пробвал да си сменя цвета на осветление в купето на колата?
На 155 е зелено, но не ми харесва и искам да го сменя...
Ако някой знае нещо, да каже...

ЛИНК КЪМ РЕШЕНИЕТО (http://www.xtuners.com/plazma.htm)

Rado_G
11-03-2006, 11:40
И според мен червеното натоварва и прекалено се набива.Возил съм се в ауди и рено меган 2003г аки са приборите но прекалено червени и много се набиват. Лично на мен зеленото си ми харесва и не бих го сменил защото и наистина е успокояващ цвят. Аз лияно съм ревърженик на синиото но не бих си направил риборите сини (но сам тях) иначе на сив металик синиото е най добро 8) .