PDA

View Full Version : Оферта



duran
08-07-2007, 02:21
Оферта ли е ГТВ за 6 бона без да съм го видял да взема от швеицария? Какво може да му има? Като знам 4е 6е е горе долу в добро състояние.. Дайте съвет да налапам ли звяра или от бг да търся някое с изкарана душа?

proper
08-07-2007, 12:30
Какъв съвет да ти дадем като и ти нямаш инфо за колата.
Аз съм ходил в Швейцария 15 пъти и впечатленията са ми че там рядко има непотдържани коли...... но кой знае.... в Швейцария пък такава цена е леко притеснителна.....
А в БГ кой е казал, че трябва да е с "изкарана душа"? Всичко подлежи на преглед и анализ, но при "яки" сделки винаги ризкуваш и преценяваш можеш ли да си го позволиш риска....

П.С. моля те слагай по ясни имена на теми.... за да може форума да се ползва след време от новодошли по-пълноценно при "търсене" с търсачката.... Успех

Raziel
08-07-2007, 19:14
зависи на кого е колата в България има мърлячи, но има и хора които докато скръцне и веднага е в сервиза. Просто не обичат да карат торби независимо за колко време.

duran
08-07-2007, 21:58
Благодаря за съвета! Иначе ше гледам другия път темата да е по-ясна.. Някой от вас гледал ли е в мобилето има една много добра гтв синя с газова уредба на 7400лв цена.. Пишете ако знаете повече за нея и дали си заслужава! За кола с газова уредба мисля че цената си я бива.. Дайте съвет иначе ше ида и ше я зема че поече не издържам! :P

joroalfa
08-07-2007, 23:11
газовo на GTV?!?

duran
09-07-2007, 08:27
ахам.. 98 година в мобилето я има

bouncer
09-07-2007, 10:15
GTV на газ......тва е като жена с ташаци - готина, ама все те е срам някой да не разбере! тва е моето мнение! за мен такава кола с газова уредба е престъпление, но пак казвам това си е мое мнение!

val_mcrae
09-07-2007, 11:13
GTV на газ......тва е като жена с ташаци - готина, ама все те е срам някой да не разбере! тва е моето мнение! за мен такава кола с газова уредба е престъпление, но пак казвам това си е мое мнение!
И мое ! :D

RoMeO_156_GTA
09-07-2007, 11:26
Оферта ли е ГТВ за 6 бона да взема от швеицария?
То хубаво да я вземеш за 6 бона ,ама в Швейцария до колкото съм запознат още има някакви такси ,провери първо да не са големи !

Raziel
09-07-2007, 12:53
к'во няма да се разбере то след нея ще смърди като на газстанция.
Пък и ще гори 18 на сто градско

duran
09-07-2007, 22:02
Е добре, кажете мещо за колицата! Някой дали случайно не я е карал на диагностика? Или поне някакви впечатления да има от нея.. защото не съм от СФ и незнам има ли смисъл да се разкаравам. Според мен парите са и доста добри а тфа за газ-та.. по принцип сте прави.. Ама не е задължително да я карам на газ нали? това си е само една екстра! Споделете впечетления от алфи на газ? мн ли харчат? И най важното - вървят ли? Чудя и се много на тая колица! Дайте съвет.. Благодаря предварително!

tutin
10-07-2007, 08:41
Не знам каква оферта може да е за 3к, като имам предвид, че гтв-то на съпругата ми го взех миналото лято за 20к. Аз кола за 3к не бих купил, това мирише на проблеми от 200 километра.

duran
10-07-2007, 18:14
Ами колата е 7400 и я има в мобилето една синя с газова.. незнам как да пусна линк от мобилето щото съм много тъп.. А иначе човек ако имах 20 бона със сигурност нямаше да гледам тия изгореляци по автокъщите! :D

me_to_u
10-07-2007, 19:27
Ами колата е 7400 и я има в мобилето една синя с газова.. незнам как да пусна линк от мобилето щото съм много тъп.. А иначе човек ако имах 20 бона със сигурност нямаше да гледам тия изгореляци по автокъщите! :D

Лично мнение: Това е прилична(дори висока на фона на пазара) цена за конкретната кола(която между другото вече не е в мобил.бг) За газовата...има цял раздел "Алфи на газ". Мнения много, плюсове и минуси също. Едва ли има категоричен отговор. Зависи какво мислиш ти в крайна сметка. За 20 хиляди tutin е купил или акцизно ГТВ, или след фейслифта(2003-та) или и двете вероятно...

JOVANI_1974
12-07-2007, 21:04
имаш ЛС

bobi
26-07-2007, 01:27
а така се едно йена с ташаци това е спортна кола на ГАЗ е уникално тупо и глупаво :evil:


колега погроми форума за 2 дена. Предупреждавам те за Латиницата. Ако имаш проблем с компа...не пиши. Форума има правила и всеки ги спазва. Моля те .... мразя да съм цербер, но съм длъжен да спирам такива прояви. Ползвай онлайн КИРИЛИЦАТА на Форума!!! ПРиятелски поздрав.