PDA

View Full Version : Тасове - Откъде?



mrafka
02-03-2005, 18:32
Алфата е с тасове ( :oops: ), но по пътя към кулата през дупките един е избягал (то се пръсна гума, изкриви се джантата абе..). Та някой знае ли откъде мога да намеря вотра ръка 13" тас (защото в тоя студ хич не ми се обикаля) - става въпрос за такъв с дупките по края и в средата емблемата на алфаромео релефно(незнам дали има други).

gigi
02-03-2005, 23:49
Аз съм виждал такива на ул.Симеон има една морга и повечето части са за итал. коли. намира се между Ботев и Опълченска като ако идваш от Ботев е от дясно, но това беше преди два месеца :? и сега не знам дали още има. :unsure:

Dodo 155
06-03-2005, 23:03
Днес се поразходих до Горубляне, ей така на шляй пазар и мернах такива тасове за Алфа каквито търсиш :wink: Намират се в тази автокъща, която е под моста. Значи идваш откъм МЕТРО, спускаш се надолу, на триъгълното кръстовище завиваш на ляво, и автокъщата ти се пада от дясно. Влизаш по навътре между колите (тези които са мод моста) и на една купчина от тасове и джанти ще ги видиш :yes:
Питах там за колко се продават, ама имаше някакъв пазач само и той нищо не знаеше.

mrafka
07-03-2005, 18:50
Идеално. Утре задължително ще отида до там - то ми се пада горе долу близко.
Мерси за информацията :wink:

mrafka
23-03-2005, 21:32
още търся тас(или 2).
Онези в автокъщата на горубляне бяха 14 цола :(

Dodo 155
23-03-2005, 22:56
още търся тас(или 2).
Онези в автокъщата на горубляне бяха 14 цола :(
:oops: Приличаха ми на 13" :unsure:
Ако мерна някъде такива, ще ти пиша :wink: