PDA

View Full Version : на по сладолед в Търново



mim
21-07-2007, 16:17
ще видите из центъра на Търново утре моя сребърен италианец, който набере смелост от туземците да се обади :D

mim
21-07-2007, 17:04
а може още някой препечен от жегите софиянец, дето не му се седи в софия, да се присъедини

аа и кръчмета с tv за формулата сигурно има и в търново :P

RoMeO_156_GTA
21-07-2007, 17:08
ще видите из центъра на Търново утре моя сребърен италианец
обикновенно аз ги засичам тея чужди субекти :crazy: Пък Боляри може да съберем смелост и да се появим за по Cappy или сладолед :gruebel: :coolio:

JORDI
21-07-2007, 17:22
ще видите из центъра на Търново утре моя сребърен италианец, който набере смелост от туземците да се обади :D
Набрах смелост и се обаждам/без да съм туземец/! Точно в центъра между театъра и кметството има екзотично кафене/не съм сигурен дали не се казва Роял/ разположено амфитеатрално и има голям плосък телевизор! Там се събират колегите от Търново да гледат Формула 1.Мисля и аз да съм там в 14.30 и да видим притежателката на "сребристата красавица" и да почерпим за "Добре дошли".
А сега освен по колата по какво друго ще се разпознаем? Е... ние ще сложим червените ключове на масата!! :D
В очакване.... :D

RoMeO_156_GTA
21-07-2007, 17:32
А сега освен по колата по какво друго ще се разпознаем? Е... ние ще сложим червените ключове на масата!! :D
В очакване.... :D
Ами който има само сини ключове :gruebel: http://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/mhihi.gif Да ,Роял се казва! Остава да се появи още някой :roll:

mim
21-07-2007, 17:32
с ромеото от горния пост разменихме телефони, ще му звънна на него като стигнем и ще видим къде из центъра ще се търсим

ще пробвам да го намерим това с големия телевизор :D

п.п. аз съм с черен ключ :P

JORDI
21-07-2007, 17:42
ОК ! Щом сте в негови ръце той е абсолютен и ще ви доведе там където трябва! Аз ще паркирам на паркинга до театъра и ще ви чакам там на маса!
Апропо...Черен ключ поразително подхожда на бяло коте :wink:

wrc
21-07-2007, 18:11
Кафето не е "Роял" а "Формула 1" и не е до театъра,а под него т.е. до входа на театъра :wink: :D .Стенли 99% ще е там,може би и боксерчето ако не е на работа.Ако имам възможност и аз ще цъфна там,но засега не съм сигурен :roll: .Пък ако не дойда ще изядете един сладолед и заради мен :lol: :lol:

RoMeO_156_GTA
21-07-2007, 18:18
То има две кафенета до театъра ,остава да не се намерим :lol: Аз до колкото знам и в двете дават Формулата 8) а анфитеатралното е "Роял" :wink:

stenli
21-07-2007, 19:23
Оставете е я тая "Формула" умрял телевизор и отвратителен персонал. Ще ме намерите на бара в Роялса ама за места пред телевизора не гарантирам че сме голяма тайфа но ще измислим нещо.

MUROMAN
21-07-2007, 19:25
мим вземи ни и нас със Деян .и ние ядеме сладолед и кадаиф- аххахаа :D

JORDI
21-07-2007, 19:34
Оставете е я тая "Формула" умрял телевизор и отвратителен персонал. Ще ме намерите на бара в Роялса ама за места пред телевизора не гарантирам че сме голяма тайфа но ще измислим нещо.
И аз мисля че е по-екзотично в Рояла под сянката на големите борови дървета! :D

WOLF
21-07-2007, 21:15
колеги за кога става вапрос? ако е за утре кажета час на срещата и точно каде ще е :)

RoMeO_156_GTA
21-07-2007, 21:20
Става въпрос за утре (неделя) 22.07.2007 :lol: последно мисля че остава 14:30 в кафене "Роял" ,между театъра и общината ,над чушмичките 8) Да си там :twisted: :lol:

Бат Наско и да вземеш модератора ей :paddle:

stenli
21-07-2007, 22:58
Ей добре че се накани колежката да дойде и голям мерак ви дойде да гледате формула :) на бара в нашата компания трудно се намира романтика някой път сме по шумни от футболни фенове.

Lepichi
22-07-2007, 18:46
Амиии...дано да сте се забавлявали в Рояла с алфистките,щото съм сигурен че с формулата не сте :twisted:

AlfaRomeo
22-07-2007, 22:43
Амм гостите ще кажат,дали са се забавлявали :) Формулата наистина небеше арна :twisted:


П.С Дано има харесало в Търново на колегите,когато желаят да заповядат пак ;)

Alfa Mania4ka
23-07-2007, 01:32
Доволен е целия ни състав,ораганизация,развлечение . .абе всичко си беше на ниво.
Следващ път ще има,НО не се услушваите ами вие се спретваите и идаите :)

odisey
23-07-2007, 08:59
Един чуден ден в града на болярите, кюфтетата и яките сервитьорки....

10.32ч
Денят започна както всяка нормална неделна утрин - махмурлук и главобол...Младите алфаджии се чакаха на китната софийска местност Ломско шосе, с идеята да се съберат на едно място хора от различни поколения и култури, да споделят емоции свързани с любимата автомобилна марка. Бяха точно 5. Гледаха в посока изток...

14.48ч
Влизане в града на болярите. Посрещнати бяха на 10 км от града от нетърпелив фен, дошър да ги ескортира. Синята Алфа проблясваше на слънцето и плавно се взимаше завоите, следвана плътно от сребристия и събрат.

15.07ч
Заведение Роял. По ТВ върви някакво състезание...Никой не му обръща внимание...Около масите се тълпят фенове на култовата марка, тръпнещи да споделят преживяванията си и да обменят опит...Млади и стари, един през друг говореха и се смееха..

15.25ч
Кюфтетата бяха готови!!!! Всичко в този момент загуби смисъл за изгладнелите тифози...

17.52
Домакините, които до този момент се държаха като най-добрите в страната, не ни оставиха да се мотаем безпризорни - "-Ще ви водим на разходка". След секунди четири автомобила се плъзгат един след друг по тайните и тесни планински пътеки, в търсене на подходящо място за заснемане на величието на града. Следва разходка до Конниците и кратка почивка. Разговорите не спират и времето минава неусетно.

19 и нещо, може би 21 клонящ към 22ч
Защо не мога да видя часовника ? ...

-----------------

ПОКЛОН!!!
ВЕЛИКО ТЪРНОВО Е НОМЕР ЕДНО, С НАЙ-ГОСТОПРИЕМНИТЕ И НАЙ-ГОТИНИ ХОРА!!!
ЧАКАЙТЕ НИ ПАК!
:big_bow_down: :big_bow_down: :big_bow_down: :big_bow_down:

JORDI
23-07-2007, 09:06
Доволен е целия ни състав,ораганизация,развлечение . .абе всичко си беше на ниво.
Следващ път ще има,НО не се услушваите ами вие се спретваите и идаите :)
Радвам се,че софийските колеги са доволни,въпреки,че всичко си беше импровизирано и спонтанно без някакви организационни мероприятия и в това беше чара на срещата! Но за чаровните гости това им се полага от страна на болярите!!! Хубаво беше... :D

Yon
23-07-2007, 09:25
Ама как спонтанно се натоварихте и пристигнахте, много яко.. не истина :P 8)

Alfa Mania4ka
23-07-2007, 09:27
19 и нещо, може би 21 клонящ към 22ч
Защо не мога да видя часовника ? ...
:locked:

Alfa Mania4ka
23-07-2007, 09:49
. . .

mim
23-07-2007, 09:58
малко допълнения към разказа :D

9:50 - аз подраних за срещата, ама нетърпението ме гонеше яко да хващам вече пътя

ъмм към 11 май отлепихме от кафето в пълен състав и се насочихме към старата столица, като сегашната ни изпрати с ремонт по пътя, битак, мръсотия, ужасни шофьори... чао мърлява софия

по пътя нейде гледаме табела Метан в Ловеч, ами я да минем през Ловеч, да видим какво има там. Лелееее, колко много алфи има и то все фенски - 155, 33, 146... само малко обиколихме докато намерим станцията, но то е защото никой не чете табелите 8)

аз не помня към колко бяхме в Търново, но си ни ескортираха от входа на града та до сянката с климатик, сякаш возехме президента на задното стъкло, а не плюшения мишо, който колежките го направиха на дроб-сърма, днес мишо реанимира на припек :D за следващия път

запознахме се с тайфата, които самоотвержено зарязаха формулата (само от време на време отскачаха да видят има ли все още ферарита на пистата) и подхванахме едно сладко лафче, похапване, попийване (за шофьора айрян), някои си доведоха и извинителна бележка, но бяха 100% присъстващи

и като ни омръзна хладното със сянка решихме, че може да разгледаме забележителностите. Този път ни ескортираха 3 146ци, голям кеф, точехме се из града като... клубни алфи :D голям кеф
ее и в Търново имало много алфи, само бегло мярнахме няколко 156, 1 червено GTV и още 146ци, ама оставихме на местния папарак да си ги отстрелва

хубави места ни показаха болярите :D , едни панорамни гледки, едни чудесии... дето такива не-местни като нас няма как да ги узнаят, а и с такава компания... ееххх, хубава компания беше, ама днес вече е понеделник :(

пст, още не сме свършили

после на разхладителни напитки в местния мол и за десерт зареждане при колегата, пак едно сладко лафче, смях, напудриха носа на Алфредо и бяхме готови за път вече

на връщане пак през Ловеч, ама той много хубав град бил, с тоя покрит мост и крепостта зад него, ама не го снимах, че да имам повод да се върнем там пак, така че ако клубари от Ловеч четат - гответе се скоро за посещение :P

и от там вече към мърлявата ни столица, в която ни чакаше само мисълта, че някои сутринта са на работа и чудният неделен сън вече е свършил

БЛАГОДАРЯ НА ТЪРНОВЛИИ, ЕЙ, СТРАХОТНИ СТЕ!

снимки след малко от мен

п.п. простете моите печатни грешки, ама... разбирате, емоция...

п.п. 2 ей големи тутльовци сме, чак в 1 бяхме в София, хич не щяхме да се прибираме :lol:

RoMeO_156_GTA
23-07-2007, 10:32
Един чуден ден в града на болярите, кюфтетата и яките сервитьорки....

19 и нещо, може би 21 клонящ към 22ч
Защо не мога да видя часовника ? ...
Така става като пробваш местните градусови специалитети :lol: :lol: :lol: Ама сервириорките не са ти обегнали от погледа :lol: 8)
Добре се получи сбирката ,другия път очакваме гостите ,когато позахладнее ,пък и винаги в жегите може да се отиде на басейн :coolio:
А Алфа Маниачка и този път не пропусна да документира всичко :flirt: Остава и mim да постне нейната част от снимките 8) както и жълтата лудница :twisted:

AlfaRomeo
23-07-2007, 13:27
:bravo: Щом ви е харесало,домакините се постарахме гоститете ни да не скучаят,дано се е получило така.И като гледам(чета ) пак да ни доидат на гости,тоя път и малката ще я удолетворим само да си носи банския :D

п.с. :big_bow_down:

mim
23-07-2007, 13:51
снимки, снимки, снимки :D

mim
23-07-2007, 13:54
още снимки

Yon
23-07-2007, 15:17
@mim
Я прати линк към "другата" фотосесия :)

stenli
23-07-2007, 21:00
И следващия път да дойдете когато няма формула че да обърна и аз подобаващо внимание надявам се гледката от мястото което ви препоръчах да ви е харесала следващия път ще се сетя и за по интересни местенца ;)

MUROMAN
23-07-2007, 21:19
10.32ч
Денят започна както всяка нормална неделна утрин - махмурлук и главобол+2 бр аналгин -след олекване с 25 кинта при Теца . :drive: :busted_cop:

след това път,път и пак път ,аз не помня към колко бяхме в Търново, но си ни ескортираха от входа на града та до сянката с климатик. Даваха формурата ,но аз се любувах на месните моми не на летящите булиди.
Там поледва сбирка на фенове на култовата марка, тръпнещи да споделят преживяванията си и да обменят опит...малки ,Големи и Още По-Големи всички си бяхме доста засмени :D
15.30ч
Кюфтетата бяха готови!!!! Бирата беше подготвена имаше и ПКС.Местните моми също си бяха на ниво.Имаще м,трял за размисъл. 8)

След хапванито ,поотпочинахме и последва задължителната разходка до Конниците и кратка почивка. Разговорите не спират и времето минава неусетно.Жегата пече яко но никои не му пука Алфа Клуба е ТуКа.
:bg: :bounce8:
После на по кафенце в Мола /някои пиха доста Джин Фис / :D
Зареждане на Машината и лека козметична намеса преди трагване.Последва и неизбежната раздяла. Търновци бяха на много много добро ниво.Благодарим ви още веднъж за топлото посрещане и гостоприемството.
Другия път си взимамае и банските.Дани ни обеща на да ни води на басеина.
За връщането ,а и въобще за идеята и пътуването - ОГРОМНИ Благодарности на""" МИМ""" :bravo: . На прибиране в колата отзад се разви световното по МЪЛЧАНКА.Аз съм бронзовия медалист.Маниячката и другото момиче още спорят за златото. :P
Да не забравя за Това момче е Пиянка. И колата се движи много по-добре нещо!!! Това е така защото много сме се наяли :P :P :P .
Дано с глупавите ми писания не съм засегнал някои.
Благодаря още веднъж на всички ви за доброто изкарване.
Поздрави.
каде отиваме другия път? :wink:

Alfa Mania4ka
23-07-2007, 21:37
На прибиране в колата отзад се разви световното по МЪЛЧАНКА.Аз съм бронзовия медалист.Маниячката и другото момиче още спорят за златото. :P

Ми то не можеше да се земе думата от вас ,а и умората леко0о00о надделя. :roll:

jointy
23-07-2007, 22:10
евалата момци ще дойда и аз на ваще сбирки! е как пък нямаше една 33ка да се нарадваме....

AlfaRomeo
24-07-2007, 13:16
Дани ни обеща на да ни води на басеина.

Немате грижи носете си банските,и отиваме да се топваме в басеичето :) ТОгава да се порадвате по добре на търновските девеоичета ;)
Всичко хубаво,свърши бързо.Седяхте 5-6 часа все едно бяха 1 час,за това всичко хубаво си има начало и край,за това друг път ще дадете началото на тръгване към ВТ :) поздрави :P

odisey
24-07-2007, 13:43
ми ако някой уреди някаде за спане може и цяла нощ да поостанем :)

Търновска_алфа_фенка
24-07-2007, 16:05
Здравейте на всички! Реших се най накрая и аз да се регна тук. Та нали в неделя и аз бях част от този страхотен ден. Добре, че беше RoMeO_156_GTA, който ми помогна и да вида старата ми приятелка Alfa Mania4ka. Иначе в неделя си беше страхотно наистина, само готини хорица видях :D

Yon
24-07-2007, 16:39
Здравейте на всички! Реших се най накрая и аз да се регна тук. Та нали в неделя и аз бях част от този страхотен ден.

Чакаме те в четвъртък :wink: и превоз ще уредим ако трябва 8)

п.с.
Бат Стенлии, пали спайдърааа :twisted: :lol: :lol:

Търновска_алфа_фенка
24-07-2007, 16:58
Мерси ти за предложението, ще се постарая колкото мога. Жалко, че не мога да ти обещая :roll:

odisey
24-07-2007, 17:03
ееех тази младеж почна като големите - не мога, заета съм, не обещавам ... 8)

RoMeO_156_GTA
24-07-2007, 17:30
Жалко, че не мога да ти обещая :roll:
Добре дошла във форума 8) Малко си несериозна обаче :tooth: Вземай пример от мен :D и Маниачката :flirt:
П.С Честито - вече официално си заразена с вирус "Алфа" :twisted:

А дали има вероятност да се появи спайдъра :gruebel: 8)

Търновска_алфа_фенка
24-07-2007, 17:46
odisey, нито съм заета нито нищо, проблема ми е че съм попаднала на най-либералните родители така да се каже. Иначе ще дойда без да се замисля :D
А RoMeO_156_GTA ти си от части виновникът за моята зараза :lol:

Yon
24-07-2007, 18:13
........

Ами остава да пишеш у форума и да следиш рубриките :lol: :lol:

MUROMAN
25-07-2007, 16:13
ееех тази младеж почна като големите - не мога, заета съм, не обещавам ... 8)

боли ме глава,ще ти звънна и куп други приказки под шипковия храст. :D

virusalfa
25-07-2007, 20:43
[quote="Търновска_алфа_фенка":80a1fqvl]Жалко, че не мога да ти обещая :roll:
Добре дошла във форума 8) Малко си несериозна обаче :tooth: Вземай пример от мен :D и Маниачката :flirt:
П.С Честито - вече официално си заразена с вирус "Алфа" :twisted:

А дали има вероятност да се появи спайдъра :gruebel: 8)[/quote:80a1fqvl]Вирусо не го е пипнала от мен :wink:

JORDI
25-07-2007, 20:51
[quote="Търновска_алфа_фенка":t94x3sb1]Жалко, че не мога да ти обещая :roll:
Добре дошла във форума 8) Малко си несериозна обаче :tooth: Вземай пример от мен :D и Маниачката :flirt:
П.С Честито - вече официално си заразена с вирус "Алфа" :twisted:

А дали има вероятност да се появи спайдъра :gruebel: 8)Вирусо не го е пипнала от мен :wink:[/quote:t94x3sb1] :rotfl:...

Търновска_алфа_фенка
25-07-2007, 21:20
[quote="Търновска_алфа_фенка":ybds2xlg]Жалко, че не мога да ти обещая :roll:
Добре дошла във форума 8) Малко си несериозна обаче :tooth: Вземай пример от мен :D и Маниачката :flirt:
П.С Честито - вече официално си заразена с вирус "Алфа" :twisted:

А дали има вероятност да се появи спайдъра :gruebel: 8)Вирусо не го е пипнала от мен :wink:[/quote:ybds2xlg]
Преварили са те значи, много е заразен RoMeO_156_GTA :)

virusalfa
25-07-2007, 21:30
Щото е по-близо,затова :wink: