PDA

View Full Version : Снимки от 22.07.07г.- Ал.Невски



VFTI
22-07-2007, 19:06
:lol: :lol:
Ето масовата сбирка на Алфа Ромео на Ал.Невски от днес...

Веднъж и аз да дойда и то с колата и да бъдем само 155ци и една 33... . :Tease: :paddle: :clap2:

Ето снимки(най вече на моята алфа де :oops: :oops: ..ама еййй голяма радост :lol: :lol: :lol: :P :P :P че най-после я докарах в София :P:

VFTI
22-07-2007, 19:09
Още

valjo
22-07-2007, 19:11
ае фий, днес няма официална среще бе!
:)
земи чети малко

VFTI
22-07-2007, 19:16
ае фий, днес няма официална среще бе!
:)
земи чети малко

Имаше имаше :lol: :lol: :lol:

Специално днес си тръгнах от Севлиево за да дойда на време на срещата...Бих 250км път и накрая да се окаже, че нямало?!?!? Ами никой нищо никъде не е обявилл..Днес си беше 2ра неделя или нещо такова и никой никъде не е казал, че няма да има или ние там 4 теримата сме много зле и сме се объркали :lol: :lol: :? :oops: :oops:

Не трябва ли да се направи една Постоянна тема за Срещите в Неделя?!?! Както при търновците??

Ето още снимки на моята алфа и още една 155 2.0 на Вальо...той ще пише :P Това са след "срещата" :)

valjo
22-07-2007, 19:22
ае фий, днес няма официална среще бе!
:)
земи чети малко

Имаше имаше :lol: :lol: :lol:

Специално днес си тръгнах от Севлиево за да дойда на време на срещата...Бих 250км път и накрая да се окаже, че нямало?!?!? Ами никой нищо никъде не е обявилл..Днес си беше 2ра неделя или нещо такова и никой никъде не е казал, че няма да има или ние там 4 теримата сме много зле и сме се объркали :lol: :lol: :? :oops: :oops:

Не трябва ли да се направи една Постоянна тема за Срещите в Неделя?!?! Както при търновците??
значиии, днес е 22ри, предпоследна неделя
именно - нито е ВТОРА, нито ПОСЛЕДНА, както е УПОМЕНАТО в специалната ВАЖНА ТЕМА (http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=2291)в началото на раздела



а сега започваме да се учим да четееем :book:

VFTI
22-07-2007, 19:27
Карай да върви :lol: Важното е че си докарах алфата в София и я разходих по центъра :lol: :P :P :P

Моята алфа е с зелената дясна лайсна :? и рег. ЕВ 4709 АН :P :P

valjo
22-07-2007, 19:32
Карай да върви :lol: Важното е че си докарах алфата в София и я разходих по центъра :lol: :P :P :P
така така, ти си си напраил кефа, евала;)
но и официална среща е немало ;)

JORDI
22-07-2007, 20:09
Колегата от Севлиево наистина ако беше чел щеше да спести 200км да дойде до Търново да яде сладолед със софийските си колеги и да гледа Формулата в екзотична обстановка! :lol:

VFTI
22-07-2007, 20:12
Колегата от Севлиево наистина ако беше чел щеше да спести 200км да дойде до Търново да яде сладолед със софийските си колеги и да гледа Формулата в екзотична обстановка! :lol:

Ехх за съжаление покрай това учене и бачкане нямах възможност да дойда на една срещичка в Търново и да се запозная с всички :?

Тя сега колата остава в София за постоянно..Тука ще я ремонтирам и карам лятото...Няма да имам път скоро към В.Търново :? Ама на Италфеста ще се видим с всички...

mim
23-07-2007, 10:01
не му скършвайте хатъра на човека, искал е среща, направил е :D
следващата неделя пак - официална, тъй че дръж колата в софия :lol: :lol: :lol:

lyuli
23-07-2007, 14:39
и аз минах от там, но не бях с алфата и не се обадих от срам :oops:
ето какво видя моята камера към 16h ;)

VFTI
23-07-2007, 19:39
Няма грижи в Неделя пак съм на линия :P :P

Дали да не редактираме тази тема да стане обща, както е със срещите в Търново...и така в една тема да се коментира и прочие за всяка среща :P

MUROMAN
23-07-2007, 20:30
супер среща на 155 и една 33-ка сте си спретнали.Ние по това време пътувахме към Търновския клуб. Венци добре се излязъл на снимките. :D
Вие сте подранили малко ,но ентусиазма не трябва да се наказва ,а да се поущрява ще се видим другата неделя.. :bg: :rosso_spider:

alf
24-07-2007, 13:54
ей ама са ми убави оцетките а :spiteful:

MUROMAN
24-07-2007, 16:05
арни са -арни :D

EvgeniiM
24-07-2007, 16:33
И ние с Мъро и некой други се бехме объркали така преди година две , простено е , пусти мерак за каране