PDA

View Full Version : Хромирани огледала за 145



Mitko Tenov
07-03-2005, 11:40
Някои да знае някаде да се продават такива работи някаде?Ако някои намери нещо да пише!Мен малко ме сьмнява да има но все пак.. :wink:

boian
07-03-2005, 12:30
Ами аз съм виждал такива на "Автооазис" във Варна.Универсални са и са 2-3 модела, цени между 20-25лв. с вградени светлини за мигачите. Пластмасови са с хромирано покритие. Само проблема е в закрепването и големината на триъгълната пластмаса, която покрива част от стъклото, не знам дали са с еднакви размери. А да питам и аз нещо-имаш ли такава опция като отвориш вратата и после я затвориш, крушката на купето веднага ли ти изгасва или изгасва със закъснение колкото да можеш да умериш ключа за стартера.На 155 били със закъснител, а в Мосю Бриколаж има да продават такива джаджи, щото мойта гасне веднага.

Bobo
07-03-2005, 22:27
Кво им е на оригиналните? :unsure: А за универсални да попитам ел. ли са и с подгряване ли са? И ако са как ще го свържеш с колата? :yawn:

Alfamaniak
07-03-2005, 22:49
Не се занимавай да купуваш някакви ментета направи си метални "пластини" с формата на оригиналните и ги никелирай :unsure:

Mitko Tenov
10-03-2005, 17:18
идята е да са с формата на оригиналните!

alfamilano
13-03-2005, 16:57
Сикана ве брат ти да не караш Голф! :wallbash: Всеки втори е с такива ПУНТИ! :wazuup:

The Sniper™
18-03-2005, 16:34
А да питам и аз нещо-имаш ли такава опция като отвориш вратата и после я затвориш, крушката на купето веднага ли ти изгасва или изгасва със закъснение колкото да можеш да умериш ключа за стартера.На 155 били със закъснител, а в Мосю Бриколаж има да продават такива джаджи, щото мойта гасне веднага.

може да го направиш с няколко кондензатора :idea:

търтей
18-03-2005, 18:02
А да питам и аз нещо-имаш ли такава опция като отвориш вратата и после я затвориш, крушката на купето веднага ли ти изгасва или изгасва със закъснение колкото да можеш да умериш ключа за стартера.На 155 били със закъснител, а в Мосю Бриколаж има да продават такива джаджи, щото мойта гасне веднага.

може да го направиш с няколко кондензатора :idea:

е освен кондензатори трябват още наколко неща :lol: :noughty:

The Sniper™
18-03-2005, 18:18
Нищо друго няма да му трябва, връзва колкото му трябват последователно като изчисли нужния капацитет (ако не може да каже какви са крушките аз ще му кажа какви кондензатори да вземе) и е пушка, само дето ще гаснат бавно и постепенно а не отведнъж ама то така е по-готино даже.

sorry за offtopic-а!

търтей
18-03-2005, 18:20
Нищо друго няма да му трябва, връзва колкото му трябват последователно като изчисли нужния капацитет (ако не може да каже какви са крушките аз ще му кажа какви кондензатори да вземе) и е пушка, само дето ще гаснат бавно и постепенно а не отведнъж ама то така е по-готино даже.

sorry за offtopic-а!

ти пробвал ли си :wink:
щото аз съм и знам как се прави - при желание може да публикувам една две схеми :tongue:

The Sniper™
18-03-2005, 18:42
Това може да се обсъжда в друга тема, иначе ще е добре да обменим знания. Ако наистина имаш интересни идеи започни нова тема, би било полезно, но нека не разваляме темата тука ок?
:yes: :whistle:

търтей
18-03-2005, 18:45
а разбира се
мародерите :lol: ще изтрият ненужната част
довечера живот и здраве ще пусна схемите ако издиря оцеляло фри да ги кача ...

boian
18-03-2005, 19:39
Вече си сложих една джаджа, вързва се към бутона на вратата. 30сек. закъснение и угасва постепенно. Купих го от мосю Бриколаж за 6.75лв :D