PDA

View Full Version : Одрах си джантите! къде да ги оправя?



bouncer
30-07-2007, 16:10
понеже съм супер смотан г*з и заплес днес си взех много качествено един бордюр с предна дясна джанта! давайте идеи къде да ги правя щото много ме дразни !

me_to_u
30-07-2007, 17:21
Прикачи снимка да се видят пораженията. Трябва да знаеш, че най-вероятно ще се пребоядиса цялата джанта за да стане добре(а при тези красиви джанти няма място за компромис). Всеки бояджия ще ги направи. Кит(за джантите), боя, лак и си готов.

pinko
30-07-2007, 21:29
понеже съм супер смотан г*з и заплес днес си взех много качествено един бордюр с предна дясна джанта! давайте идеи къде да ги правя щото много ме дразни !

По стария път за Банкя, новите ми 17-ки ги направиха ПЕРФЕКТНИ за 142 лева четирите. Препоръчвам това място.

Звънни на колегата bass да ти обясни точно къде се намира. В двора на някакъв институт по мелиорации или нещо подобно :shock:

Ето в тая тема пише повече

http://alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic.php?t=12892

bouncer
31-07-2007, 11:13
мерси колега!
ще питам bass къде е това точно!

vaskoni
01-08-2007, 20:29
мерси колега!
ще питам bass къде е това точно!


Аз съм писал къде е местото но имай предвид,че ако е надрана джантата и самия метал ,ще личи и след боядисването - малко или много та нема да е лошо алум. кит- 2 3 пъти шкурка и тогава боя ,там за това не могат да ти помогнат. Провери първо джантата на баланс да не е крива за всеки случай, иначе с кита се оправя лесно ако не е нещо криво,а само надрано а пък джантите ги правят буквално нови.

Успех и безаварийни !!!

goldenlight
07-08-2007, 00:52
ще пишете ли гсм на това място за песакоструи - по бул Сливница и след околовръстното.. , и точен адрес. В другата тема сущо няма телефон и точен адрес. Bouncer, ти твоята джанта на песакостуи ли я мина или..?

Мерси за информацията предварително

:)

pinko
07-08-2007, 01:11
ще пишете ли гсм на това място за песакоструи - по бул Сливница и след околовръстното.. , и точен адрес. В другата тема сущо няма телефон и точен адрес. Bouncer, ти твоята джанта на песакостуи ли я мина или..?

Мерси за информацията предварително

:)

Телефона на майстора е 0887 804884

Ето тук се пада

bouncer
07-08-2007, 11:05
аз мойте джанти още не съм ги правил, защото няма време на последък мамка му! смятам като ги сваля зимата да ги оправя всичките!

Mury
07-08-2007, 14:19
Еййййй добре че ви светнах за правилното място за боядисване на джанти :twisted: :twisted: :twisted: наистина момчетата бачкат страшно добре :wink: