PDA

View Full Version : поставяне на газов инжекцион на 145 1.4тс във В.Търново



todor_d_marinov
01-08-2007, 14:29
другата седмица ще взема алфа 145 1.4 тс :D , ще трябва газ да се слага . в търново имало някои друга алфа на газ , пук и имало някъкви маистори, които знаели какво и как правят . ако някои може да помогне на новобранеца с ценни съвети и мнения за " каква,кой да я слага и колко струва " газова уредба да драсне . Ще почерпя като я подкарам доволно на газ. Аз съм от габрово.

Dodo 155
01-08-2007, 15:01
другата седмица ще взема алфа 145 1.4 тс :D , ще трябва газ да се слага . в търново имало някои друга алфа на газ , пук и имало някъкви маистори, които знаели какво и как правят . ако някои може да помогне на новобранеца с ценни съвети и мнения за " каква,кой да я слага и колко струва " газова уредба да драсне . Ще почерпя като я подкарам доволно на газ. Аз съм от габрово.
Поставяш газов инжекцион, сменяш кабели, свещи и ще ти бъде мирна главата :wink:

Crusader
01-08-2007, 15:15
Гледам си близо до В. Търново, пиши едно ЛС на колегта stenli, той скоро си сложи ГИ и би могъл да ти помогне

AlfaRomeo
01-08-2007, 19:12
Приятелио,както колегата е казал или драсни лс на Stenli,или JORDI те 2-мата ще ти помогнат от наще за газта ;) И аз бих ти помогнал,ама те си слагаха газ знаят маисторите пък аз тц :) Поздрави

Ако искаш,телефонче нещо да ти оставя,като идваш да помагаме драскаи :)

JORDI
01-08-2007, 19:50
другата седмица ще взема алфа 145 1.4 тс :D , ще трябва газ да се слага . в търново имало някои друга алфа на газ , пук и имало някъкви маистори, които знаели какво и как правят . ако някои може да помогне на новобранеца с ценни съвети и мнения за " каква,кой да я слага и колко струва " газова уредба да драсне . Ще почерпя като я подкарам доволно на газ. Аз съм от габрово.
Имаш ЛС!!!

todor_d_marinov
01-08-2007, 22:58
JORDI , мерси ,"бате" за точните и бързи напътствия .Свързах се с човека . Ще се слага газова :) . бъдещи "колеги", благодаря за отзивчивостта, нищо чудно да се възползвам от възможността да досаждам на някои с първолащки въпросчета за тези чуствителни,нервни и агресивни "не-МПС-та" . Ще се кара алфа нямя как иначе . селските газари да си карат троиките баварци,упс изпуснах се извинявам се.

todor_d_marinov
02-08-2007, 11:51
Благодаря , Джорди , значи другата седмица ще я слагам. ти кои сервиз ползващ за диагностики и ремонти? защото мисля че преди газовата трябва да се пипне нещо по колата . сменени са свещите скора с денсо иридиум , не е явно от тях, но колата на свободна си мени оборотите , и гасне някои път , не върви както съм я виждал преди 2, 3 месеца (отдавна съм я карал). прочетох във форума за някакъв двигател за свободния ход , които се сменял, но това ми говори колкото китайското писмо.Препоръчаите ми някои сервиз наоколо ,знам че има 1 на фиат някъде из търново.

JORDI
04-08-2007, 21:35
Благодаря , Джорди , значи другата седмица ще я слагам. ти кои сервиз ползващ за диагностики и ремонти? защото мисля че преди газовата трябва да се пипне нещо по колата . сменени са свещите скора с денсо иридиум , не е явно от тях, но колата на свободна си мени оборотите , и гасне някои път , не върви както съм я виждал преди 2, 3 месеца (отдавна съм я карал). прочетох във форума за някакъв двигател за свободния ход , които се сменял, но това ми говори колкото китайското писмо.Препоръчаите ми някои сервиз наоколо ,знам че има 1 на фиат някъде из търново.
Sorry. не бях влизал 2-3 дни във форума!
Значи, за тези предварителни процедури тук в Г.Ор-ца има едни момчета ,двама братя са направо са магьосници и понеже не вземат скъпо са ги претрупали от работа и ще стане като им се обадиш предварително . Цецо се казва момчето и отговарая на тел.0887 700 709! Друг вариант в Севлиево има един сервиз кадърно работи момчето казва се Христо на тел.0898 757 566 и една компютърна диагностика пак в Търново при Слави на тел.0888 243 353, за газта вече ти писах и с това се изчерпва необходимата ти информация :D ! Успех! :D