PDA

View Full Version : Къде може да се намери това...?



Aquila
07-03-2005, 21:58
Гледах снимките от Женева и много голямо впе4атление ми направи горнището на мадамата от снимката.Прегледах вси4ки сайтова на Алфа но немога да намеря такова,ако някой слу4айно знае къде може да се намери ще съм много благодарен. Ето и снимката
http://www.repubblica.it/2003/l/motori/gallerie/alfaromeo/alsagva05/lapresse58844290103170720_big.jpg

Nikiboy
08-03-2005, 09:03
Зависи от количеството, но може да се направи.

Gogata
08-03-2005, 09:11
И аз имам интерес! :yes: Примерно за няколко бройки 2-3? :wink: Ще може ли да се направи нещо?А като цена горе-долу?

Nikiboy
08-03-2005, 10:03
Като гледам надписа е голяма нашивка и много пари ще литнат за програма. Ако е печат може да се направи за сносна сума.

Gogata
08-03-2005, 10:41
Като гледам надписа е голяма нашивка и много пари ще литнат за програма. Ако е печат може да се направи за сносна сума. Може и чрез печат :yes: Важна е идеята! :yes: А ти би ли могъл да ги направиш или към някой да препорачаш където ще ги направи? :unsure: Аз от много време съм се навил на нещо подобно,а тази блузка е много яка! :yes:

Dexer
08-03-2005, 11:14
Като гледам надписа е голяма нашивка и много пари ще литнат за програма. Ако е печат може да се направи за сносна сума. Може и чрез печат :yes: Важна е идеята! :yes: А ти би ли могъл да ги направиш или към някой да препорачаш където ще ги направи? :unsure: Аз от много време съм се навил на нещо подобно,а тази блузка е много яка! :yes:

gogata, за тебе ли ще е блузката бе мацо? :D :D :D :D

Nikiboy
08-03-2005, 11:20
Днес ще запитам фирмите подизпълнители на текстилните неща и ще пиша. Ще питам за:

1. Лого на Алфа с бродерия - 6х6 см.
2. Лого на Алфа със ситопечат - 6х6 см.
3. Лого на Алфа със ситопечат - 20х20 см.

pr_00f
08-03-2005, 11:21
Тази тема за блузки, тениски и пуловери сме я 4епкали доста.
Аз наистина съм твърдо навит за нещо подобно.
Дайте да направим една организация и да си поръ4аме накаде тениски.
Ако някой има възможност да уреди изработка да каже цени и да пускаме ЛС със поръчка и това е.

Nikiboy
08-03-2005, 11:35
Ще се постарая до края на деня да пусна предложения за:
1. Бели тениски със щампа - пълноцветна с дигитален печат и със сито (малко и голямо лого);
2. Шапки от 6 части с лепенка за регулиране с бродерия на лявото чело;
3. Суитчър с бродерия.

alf
08-03-2005, 11:52
a аз да си поръчам от пълнежа на блузката може ли :shock:

pr_00f
08-03-2005, 12:03
Ми то пълнежа е хубав ,
Ами не знам дали силикона ще ти ходи на теб :D :lol: :lol: :lol:


А иначе си позволявам да цитирам Nikiboy
--------------------------------------------------------------------------------

Ще се постарая до края на деня да пусна предложения за:
1. Бели тениски със щампа - пълноцветна с дигитален печат и със сито (малко и голямо лого);
2. Шапки от 6 части с лепенка за регулиране с бродерия на лявото чело;
3. Суитчър с бродерия.
--------------------------------------------------------------------------------
Е тва е мъжка приказка, ако и цените са добри цена няма да има офертата :whistle:

Gogata
08-03-2005, 13:47
gogata, за тебе ли ще е блузката бе мацо? :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: аз искам и за приятелката ми,пък и за мене една,ама не женска :tongue: Все пак няма да са само за жените нали? :wink:

Gogata
08-03-2005, 13:54
Ще се постарая до края на деня да пусна предложения за:
1. Бели тениски със щампа - пълноцветна с дигитален печат и със сито (малко и голямо лого);
2. Шапки от 6 части с лепенка за регулиране с бродерия на лявото чело;
3. Суитчър с бродерия. :yes: Браво колега! :yes: За мен 2 комплекта от всички,едни за мен и едни за жената :wink: Ще чакаме предложението :book:

The Sniper™
08-03-2005, 14:54
има и по-лесен начин, купувате си специална хартия, на която принтирате каквото си искате с мастилено струен принтер, размера е А4 и струва около 10 лв 5стр. после с ютия отгоре на желния плат и готово, не е много качествено (при пране се прецаква) ама е решение.

alf
08-03-2005, 15:03
:lol: ми ше ги носиме докато се счупят, после - нови :punk:

Nikiboy
08-03-2005, 15:42
Ako e за трансферен печат има доста по-добър от този, а е за същите пари. Утре имам среща в 14 по този въпрос.

Alfoso
08-03-2005, 16:11
Като гледам надписа е голяма нашивка и много пари ще литнат за програма. Ако е печат може да се направи за сносна сума. Може и чрез печат :yes: Важна е идеята! :yes: А ти би ли могъл да ги направиш или към някой да препорачаш където ще ги направи? :unsure: Аз от много време съм се навил на нещо подобно,а тази блузка е много яка! :yes:

gogata, за тебе ли ще е блузката бе мацо? :D :D :D :D
Оле не!Ще се счупия от смях! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gogata
08-03-2005, 16:27
[quote=Nikiboy]Като гледам надписа е голяма нашивка и много пари ще литнат за програма. Ако е печат може да се направи за сносна сума. Може и чрез печат :yes: Важна е идеята! :yes: А ти би ли могъл да ги направиш или към някой да препорачаш където ще ги направи? :unsure: Аз от много време съм се навил на нещо подобно,а тази блузка е много яка! :yes:

gogata, за тебе ли ще е блузката бе мацо? :D :D :D :D
Оле не!Ще се счупия от смях! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote:27xhabmd] :tongue: давай,давай :smoke: Ще се видим тези дни на чертата с Пунтото! :duel: Да видим дали още се чупиш от смях :tongue: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S Уговорката за гонка важи! :idea: :wink:

Aquila
13-03-2005, 22:02
Намерих нещо подобно ,но е на ФИАТ,поне за тяхните фенове има добра новина. А за якето на Алфа ще трябва да из4акаме още няколко седмици. За съжаление цената на оригинала няма да е много ниска - 230 евро! Но като гелдам тези на ФИАТ се намират и за по 40-50 така,4е има надежда :)