PDA

View Full Version : Кабели за алфа 156?



Alagar_
02-08-2007, 16:57
Ще съм много признателен ако някой може да ми обясни от къде да ми минат кабелите от акумулатора до багажника.Мисля да си сложа усилвател и туба,но гледам и се чуда от къде да пракарам кабелите.Някой ако е минал през това и може да ме светна ще бъде споменаван поне една година в молитвите ми :lol:

cvetelin
02-08-2007, 22:47
мисля, че на всички автомобили вървят от едно място- под волана, под кората до седалката на шофьорката врата(кората на прага), под кората на задната врата(пак на прага), под седалката и в багажника...
има обаче един голям проблем... тоест не съм сигурен дали при 156 го има, но при 145/6 със сигурност, няма от къде да излезе кабела от купето до бушона и акумулатора. Налага се да се пробие дупка до сервото на волана долу зад педалите за да мине кабела....щото е много дебел:)
иначе голямо търсене пада от де да мине тоз прословут захранващ кабел :)

Naso
02-08-2007, 23:03
Дупка за 145/6 има ! При мене мина кабел 27 квадрата, ако е по-дебел незнам :) Питайте Бобо за това, как става ! Той го прави в мойта кола (окабеляването де) :)

Sergey_gigov
04-08-2007, 10:53
винаги има дупка - с изключение на ситроен ц4
проблема е докато я намериш , но ако не можеш да я намериш и ако не ти е много силна музиката - новите автомобили имат голяма клема в табото точно под волана :wink: