PDA

View Full Version : Искам да си купя спортен ауспух, но незнам от каде.



MONI
08-03-2005, 11:28
Миналата седмица си купих Алфа 145 1.4 TS и страшно и се кефя и искам готин ауспух, но незнам каде има хубави и какви пари са.

Nikiboy
08-03-2005, 12:45
Като отвори темата нека и аз да питам от къде може да се вземе само заместител на катализатора?

Или да го заместя с права тръба:((

Bobo
09-03-2005, 11:07
Имате няколко вариянта:
1. Слагате Суперспринт - има всеки модул по-отделно
2. Универсален Ремус - мисля че имата основно задните гърнета
3. Да ви го направи някой майстор

Мисля че 1 вариянт е доста скъп заместителя за катализатора е около 400 лв, задното гърне е около 650 и натам е страшно - Генерация 1200лв....

Вариянт 3 е най евтин като могат да се ползват или правени елементи или заместители на Крафт и Walker и др. :wink:

MONI
09-03-2005, 12:30
В момента Алфата е в сервиза и трябва да сменя освен ангренажи и т.н. предни наклдаки и дискове както и преден носач та май за сега ще се насоча само към накрайници, но незнам каде има колко струват. Между другото колко струва РЕМУС.

01
17-03-2005, 11:31
В момента Алфата е в сервиза и трябва да сменя освен ангренажи и т.н. предни наклдаки и дискове както и преден носач та май за сега ще се насоча само към накрайници, но незнам каде има колко струват. Между другото колко струва РЕМУС.

Виж там ама на място.
http://www.emk-33.com/viewtopic.php?t=3403
Ще те уредим , обади се на л.с преди да отидеш, за да ти направя отстъпка.

MONI
21-03-2005, 17:23
Благодаря за информацията ама в сайта има препратка и цените са около 200-300 евро,но не мога да разбера за самото гърне + накрайник ли е или само за накрайник. На мен ми трябва само накрайник без гърне. Има ли в магазина такива накрайници и колко струват? По принцип бих си купил и двете ама толкова пари са ми половината джанти + гуми, а те са на първо четене.

01
25-03-2005, 21:05
Благодаря за информацията ама в сайта има препратка и цените са около 200-300 евро,но не мога да разбера за самото гърне + накрайник ли е или само за накрайник. На мен ми трябва само накрайник без гърне. Има ли в магазина такива накрайници и колко струват? По принцип бих си купил и двете ама толкова пари са ми половината джанти + гуми, а те са на първо четене.

Да!
В магазина има накрайници.
Но те съветвам, да ги видиш, да ги харесаш... и да отидеш в сервиза за монтаж.
Понякога монтажа е тънка работа.
Обади се тук или на нашия форум ако отиваш, да зная и да се разпоредя за по низка цена.