PDA

View Full Version : Стегнете се малко !!!



ShoxXx
09-03-2005, 00:19
Алоу...
Айде малко ред бе...колко теми има пуснати за някакви глупости и линкове към сайтове със смешки, които след една седмица вече ги няма и линковете не работят...
Това тука не е кой каквот реши и пише. Вземете се разровете и няма нищо лошо в един форум да има тема "Фън" или "Виц" или "Смешки" и там да се пускат такива постове за кой как пръднал и т.н.
Тъпо е такъв форум да започва да се съсипва, защото това съсипване започва постепенно и един ден ако се погледне в "Общия форум", "Алфа Ромео" или "Тунинг и улични състезания" само 5-10% от темите ще имат нещо общо с марката Алфа Ромео, само 5-10% от мненията ще имат някакъв смисъл вложен в себе си, само 5-10% от мненията ще са от полза на някой, които се интересува от марката.
Общо взето се пълним...с глупости...да така е и сигурно така ще бъде, ама айде поне да има някакъв ред в това пълнене и да сложим всички глупости, шеги и простотии особено в общия форум в една тема и всички да пишат там, защото измежду празните изказвания се губят и тези, които наистина имат някакво значение и могат да бъдат от полза на едни или други потребители.
Най-хубавото за една тема е тя да расте и то да расте на мнения, които са по нея...давайте да правим полезни неща...
Вчера или оня ден и аз пуснах тема фън, където написах всички да пишат смешки и вицове и да стане голяма и който иска да се смее да ходи да чете там. Е на сутринта имаше 4 теми над моята все нови, все с по едно мнение и все някакви празноглави смешки...нямам против тях, ама айде да се подредим в това отношение...

Kefo
09-03-2005, 01:40
А беше ли нужно да пускаш нова тема при положение, че можеше да изразиш мнението си в старата?

ShoxXx
09-03-2005, 01:52
А беше ли нужно да пускаш нова тема при положение, че можеше да изразиш мнението си в старата?

Коя стара бе пич??? Къде видя тема за подредбата на форума?
Аз се оптвам да направя нещо и да измислим някакъв ред всички НИЕ в този НАШ форум за да е по-удобно на всички ни, да се допринесе с нещо, а ти как помагаш - в огъня газ пикаеш???

pooh
09-03-2005, 10:33
...

virusalfa
09-03-2005, 10:39
В тази връзка искам да предупредя , че мнения:
"да така е"
"съгласен съм"
"прав си" и тнт,
които не носят никва информация в себе си,
(ако не се отнасят да някаква анкета) ще бъдат изтривани!да,така е,прав си,съгласен съм :lol:

Kefo
09-03-2005, 12:03
Коя стара бе пич??? Къде видя тема за подредбата на форума?


Темата, която си я направил специално за тази цел! Има и много други теми за предложения за форума и за мнения! :yes:

Bobo
09-03-2005, 14:20
В тази връзка искам да предупредя , че мнения:
"да така е"
"съгласен съм"
"прав си" и тнт,
които не носят никва информация в себе си,
(ако не се отнасят да някаква анкета) ще бъдат изтривани!

Аз пък не мисля че ще се трият :evil: Защото по този начин хората подкрепят дадено мнение когато някой го интересува нещо и друг потвърди отговора той (отговора) има по-голяма тежест!

Bobo
09-03-2005, 14:23
Алоу...
Айде малко ред бе...колко теми има пуснати за някакви глупости и линкове към сайтове със смешки, които след една седмица вече ги няма и линковете не работят...
Това тука не е кой каквот реши и пише. Вземете се разровете и няма нищо лошо в един форум да има тема "Фън" или "Виц" или "Смешки" и там да се пускат такива постове за кой как пръднал и т.н.
Вчера или оня ден и аз пуснах тема фън, където написах всички да пишат смешки и вицове и да стане голяма и който иска да се смее да ходи да чете там. Е на сутринта имаше 4 теми над моята все нови, все с по едно мнение и все някакви празноглави смешки...нямам против тях, ама айде да се подредим в това отношение...

Кажи бе Алоу :tongue:

Ти нещо ми се струва че прекали :wink: Айде първо го обсъди с админите и УС и после давай акъл кое къде :yawn:

П.С. И Кефо е прав на тая тема не и е мястото тука! Затова я преместих :wink: