PDA

View Full Version : преден капак алфа 166



l_dobrev
15-08-2007, 10:13
Здравейте. Собственик съм на ала 166 2.4 - 1999 г. Преди около месец на магистрала Тракия при скорост около 130 км ми се отвори предния капак. Както се сещате капака стана на трътка. Имам възлагателно писмо за отремонтиране, но от сервиза не могат да намерят капак. Трябва ми също и заключващия механизъм на предния капак, който всъщност изтърва и е причина за цялата поразия. Моля ако може да ми помогнете.......

valjo
15-08-2007, 11:02
Здравейте. Собственик съм на ала 166 2.4 - 1999 г. Преди около месец на магистрала Тракия при скорост около 130 км ми се отвори предния капак. Както се сещате капака стана на трътка. Имам възлагателно писмо за отремонтиране, но от сервиза не могат да намерят капак. Трябва ми също и заключващия механизъм на предния капак, който всъщност изтърва и е причина за цялата поразия. Моля ако може да ми помогнете.......
ужас колега, виж в Общ технически, адреси на сервизи и магазини - Дани авточасти, той е много вероятно да има

virusalfa
15-08-2007, 11:21
Здравейте. Собственик съм на ала 166 2.4 - 1999 г. Преди около месец на магистрала Тракия при скорост около 130 км ми се отвори предния капак. Както се сещате капака стана на трътка. Имам възлагателно писмо за отремонтиране, но от сервиза не могат да намерят капак. Трябва ми също и заключващия механизъм на предния капак, който всъщност изтърва и е причина за цялата поразия. Моля ако може да ми помогнете.......
ужас колега, виж в Общ технически, адреси на сервизи и магазини - Дани авточасти, той е много вероятно да имаАко е за нов-в Интеркар 3000 може да имат :idea:

l_dobrev
15-08-2007, 16:22
благодаря, колеги. Ще проверя. Пак малкия дявол беше, защото карах в скоростна лента - неделя вечертя към София с бебе на 20 дни на задната седалка - сещате се какво меле можеше да стане.....