PDA

View Full Version : Срещите в Пазарджик



Gogata
23-08-2007, 11:07
Ако имате предложения,въпроси и каквото и да е,свързано със срещите в Пазарджик,споделете го тук!

BillyBoy`
23-08-2007, 11:36
хубаво ще е да има някакво уточнение но да е различно със това от пловдивските срещи за да може когато е възможно да присъстват и пловдивчани :D които одобрява нека да изкаже мнение

tipo1960
24-08-2007, 12:55
хубаво ще е да има някакво уточнение но да е различно със това от пловдивските срещи за да може когато е възможно да присъстват и пловдивчани :D които одобрява нека да изкаже мнение :th_up:

DiStefano
24-08-2007, 21:50
проблема не е че се събират примерно 5 човека
проблема е че липсват "съмишленици"
е го последния месец през фирмата
минаха поне 10 Алфи 156 и 145 и 147
и никой от собствениците не изяви желание
за среща ... "Ми купих колата щото жената я кефи"
или пък "Абе немах пари за Ауди и затова зех Алфата"
кво повече да обяснявам ...
Алфите станаха много ... собствениците си аресват други
коли ма немат пари за тех ... и аз се чуда за кфо са купували Алфи
бахти и разбиранията разбираш ли ...
тоа град се върти около Опел и Волксваген ... чат-пат и БМВ
хората с италианките преди 2 години се броехме на пръсти
сега половината град е Брава, Браво, Пунто, 156 и какви ли още не
но няма ФЕНОВЕ ... просто прости шофьори ...
няма го духът ... липсва оная типична черта в характера на човек
дето да го отличава от посредствеността на заобикалящата го среда
...
ядосах се вече ... спирам :evil:

BillyBoy`
24-08-2007, 23:52
еми именно това са хора без идея и именно от такива като тях тръгват лошите думи за любимата марка това са хора със дебели глави които гледат праволинеино без лоши чувства лични наблюдения :D

Gogata
25-08-2007, 02:03
проблема не е че се събират примерно 5 човека
проблема е че липсват "съмишленици"
е го последния месец през фирмата
минаха поне 10 Алфи 156 и 145 и 147
и никой от собствениците не изяви желание
за среща ... "Ми купих колата щото жената я кефи"
или пък "Абе немах пари за Ауди и затова зех Алфата"
кво повече да обяснявам ...
Алфите станаха много ... собствениците си аресват други
коли ма немат пари за тех ... и аз се чуда за кфо са купували Алфи
бахти и разбиранията разбираш ли ...
тоа град се върти около Опел и Волксваген ... чат-пат и БМВ
хората с италианките преди 2 години се броехме на пръсти
сега половината град е Брава, Браво, Пунто, 156 и какви ли още не
но няма ФЕНОВЕ ... просто прости шофьори ...
няма го духът ... липсва оная типична черта в характера на човек
дето да го отличава от посредствеността на заобикалящата го среда
...
ядосах се вече ... спирам :evil:

Прав си,но донякъде...по принцип доста хора са така,но не всички,които са си взели Алфа са го направили просто така,защото не са имали възможност за нещо "немско".А все пак,за да си купиш италианка малко или много е имало някаква тръпка.Друг въпрос е това до колко определен човек е ентусиазиран за подобен вид мероприятия. Но аз смятам,че въпреки всичко има много,които не са точно такива,каквито ги описваш!Наистина не е розово положението в този град,но дори и малкото хора,които се събираме от време на време пак смятам,че си правим добри срещички!Дано за напред да се увеличаваме и именно затова пуснах тази анкета,а като гледам има ентусиазъм към срещите.

DiStefano
25-08-2007, 10:35
много ще съм радостен ако наистина е така
защото хората с които съм разговарял
са такива каквито ги описах ...
сигурен съм че има и изключения
лошото е че вероятно са малцинство :cry:

Az4o
26-08-2007, 15:01
Според мен нищо няма да се получи - в началото се събирахме малко повечко хора и това беше - от айде да не казвам колко време редовно по срещите сме само аз, Гогата и Тошко, когато не е на работа. Не че нещо, но наистина никой не се трогва от тези макар и "скучни" мероприятия .. В последните месеци идваха няколко нови алфисти, но общо взето после не потвориха :roll:
Както и да е - аз се отказах да се ядосвам на тази тема вече :) Ако искате ще направим точно определени срещи пък да видим.. Съмнявам се да се подобрят нещата, но не пречи да се опита. Все пак който е искал е намирал начин да идва и преди, а който не - не ..

аайде със здраве :drunk:

tokata_pz_flex
27-08-2007, 00:18
Еми аз имам желание , ама нямам никво време ...

Gogata
28-08-2007, 18:51
Виждам,че доста хора са гласували! :D Ако има и толкова по срещите ще е за похвал. :roll: Моето мнение(и според анкетата) е ЗА да има фиксирана дата.Напълно възможно е и нещата да се обърнат в обратна посока и никой да няма в началото,но смятам че с времето като се разчуе малко ще има напредък.Аз може и малко по-оптимистично да гледам на това,но нищо не ни пречи да пробваме,пък каквото стане! :)
На следващата среща предлагам да се съберем и да го обмислим.Също така всеки,който има мнение,предложение и каквото и да е за срещите в гр.Пазарджик нека ги споделя в тази тема!

alfatras
29-08-2007, 02:00
Аз също имам голямо желание,но все съм на бач :(

vegatta
05-09-2007, 11:21
И какво стана сега ще имали срещи с фиксирана дата или не.
Нещо няма развитие по темата и по проблема.
Даите да се измисли нещо.

Gogata
05-09-2007, 20:57
Трябва да се реши този въпрос наистина,но нещо няма активност...пак :? Мойто предложение е веднъж или два пъти месечно да има дата за срещи,но за да се определи това няма да е зле всеки да каже кога му е удобно и кога би имал възможност да присъства и чак след това да се реши кога и в колко да са срещите!Предлагайте :idea:

Mink0
06-09-2007, 13:18
кво да предлагаме?
един път се очакваше среща и аз отивам............. и к'во стаа аз съм сам!
никой нема!!! мноо яд насъбрах!
И след такива случки очаквате да зарибите някой да стане ФЕН?
Това е смешно! В форума пише РЕДОВНИ СРЕЩИ В ПАЗАРДЖИК.Ебати смешката. В ПЗ НЯМА редовни срещи! Има някви срещи от дъжд на вятър и то се събират точно трима човека ,които се познават сигурно от деца и са си приятели от 20 години,които се събират да се видят когато на тях им е удобно и възможно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
Стига съм ви упреквал, че ша земете да се засегнете и.........., и ша прекратите и срещите Ви, на които попринцип всеки е добре дошъл - ПРЕДПОЛАГАМ!?
И така аз предлагам да има една дата в месеца ама този ГОГАТА който е ЧЛЕН на КЛУБА да седи там и да чака да дойде някой освен неговите хора!!! Датата е определете ВИЯ,както при ИТАЛФЕСТА се определя и които може ходи!!! Според мен ако датата е "ТВЪРДА" ще има повече алфисти. Иначе на мен ни ми пречи да минавам през кортовете всяка събота,той града е малък, ама само се ядосвам.

DiabL0
06-09-2007, 13:23
еми... тази събота в 18.00ч. на кортовете!
тъкмо ще обсъдите!
Аз поне обещавам (ако котка не ми сече път) да съм там !
Да се надявам че ще се съберете ;)

Alfoso
06-09-2007, 17:19
Гогата е точен човечец,едва ли нарочно не е дошъл,предполагам се касае до недоразумение ...
А иначе и аз съм за твърда дата...като гледам хората от Пазарджик и региона се умножиха в последно време,не се учудвам много :P
Иска се малко по-силна органицазия и постоянство,другото само ще си дойде :)

Gogata
06-09-2007, 22:12
кво да предлагаме?
един път се очакваше среща и аз отивам............. и к'во стаа аз съм сам!
никой нема!!! мноо яд насъбрах!
И след такива случки очаквате да зарибите някой да стане ФЕН?
Това е смешно! В форума пише РЕДОВНИ СРЕЩИ В ПАЗАРДЖИК.Ебати смешката. В ПЗ НЯМА редовни срещи! Има някви срещи от дъжд на вятър и то се събират точно трима човека ,които се познават сигурно от деца и са си приятели от 20 години,които се събират да се видят когато на тях им е удобно и възможно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
Стига съм ви упреквал, че ша земете да се засегнете и.........., и ша прекратите и срещите Ви, на които попринцип всеки е добре дошъл - ПРЕДПОЛАГАМ!?
И така аз предлагам да има една дата в месеца ама този ГОГАТА който е ЧЛЕН на КЛУБА да седи там и да чака да дойде някой освен неговите хора!!! Датата е определете ВИЯ,както при ИТАЛФЕСТА се определя и които може ходи!!! Според мен ако датата е "ТВЪРДА" ще има повече алфисти. Иначе на мен ни ми пречи да минавам през кортовете всяка събота,той града е малък, ама само се ядосвам.

Първо:Никога не е било да пише,че ще има среща и да няма никой! :idea: Всеки път може и по двама души да сме били,но щом е писано значи някой е бил там!Естествено никой няма два часа да стои на този паркинг...изчаква се определно време(в рамките на 15-20 мин.) и после се поема към някое кафе.Напълно възможно е да сме се разминали за някакви минутки(зависи колко си закъснял)
Второ: Наистина положението не е много розово и както сам виждаш организацията не е от най-добрите.Надявам се това да се промени и да има фиксирана дата,така ще е по-добре за всички!Дано и това стане скоро...
Трето:Не съм член на клуба,нито имам Алфа Ромео(засега),нито се познавам с хората от 20 години,но това не ме прави по-малко или повече фен от теб или някой друг,който и да е било.Така че смятам нападките за неоснователни и те принаквам да запазим добрия тон.Заповядай на следващата среща,ще се радвам да се запознаем и да изгладим недоразомението с :cheers:

Mink0
17-09-2007, 17:46
Дано!!!
Мисля също да се определи час на тръгване от ПЗ за Италфест 2007!
Вие кво мислите по въпроса? По добре да се съберем повече фенове от Пазарджик, та да видят хората че и в нашия град има италиански фенове!
И аз нямам лична алфа, тя е на баща ми! Но съм си голям фен. Тая седмица съм с нея в Сф.! Така че и да има среща, незнам дали ша се видим.

Az4o
20-09-2007, 14:13
Дано!!!
Мисля също да се определи час на тръгване от ПЗ за Италфест 2007!
Вие кво мислите по въпроса? По добре да се съберем повече фенове от Пазарджик, та да видят хората че и в нашия град има италиански фенове!
И аз нямам лична алфа, тя е на баща ми! Но съм си голям фен. Тая седмица съм с нея в Сф.! Така че и да има среща, незнам дали ша се видим.

Прав си колега! Трябва да измислим нещо за тръгването към феста :) Може да го комбинираме със колегите от София, който ще тръгват в събота сутрин и да пътуваме заедно :) Нека наближи още малко датата и ще го уточним.

Mink0
23-09-2007, 02:13
Супер ще е ако тръгнем една стабилна група от ПЗ-то!
Да си направим една среща да се уточни!
За събота, пък дано колата е готова,че е на доктор в Сф. по предварителна информация във вторник вече ще тряа да хвърчи,ама да видим!

Ital4o
24-09-2007, 00:00
аз предлагам сряда или сабота кам 18:00 на "Битака",или някаде др. или пак др. ден.ако има желаещи аз в сряда ще сам там. :D

Ital4o
24-09-2007, 15:46
дайте на 6 октомври да трагнем група,от пазарджик.Ще си определим час и място.к'во ще каже те. :?:

vegatta
24-09-2007, 17:35
Викам де се пише само в едната тема щото та се разделят малко нещата

Ital4o
24-09-2007, 21:10
добре ама за сряда ще има ли желаещи или ще сам си сам.

vegatta
25-09-2007, 00:52
Кажи само точно в колко и къде и съм там
да се видиме :D :D :D :D :D

Ital4o
25-09-2007, 10:27
ами ако искаш на "Битака" кам 18:00.май с теб имаме общи приятели ама несам сигорен.

Ital4o
25-09-2007, 17:41
ако неможеш неска утре ,да се видим там или по касно ,ти кажи как те устройва.Пиши, аз често влизам във форума.

Ital4o
25-09-2007, 18:46
кам 18:00 ще сам на Битака неска ще изчакам 15-20 мин.ако се забави6 малко пиши на 0897816866 :D

Mink0
28-09-2007, 00:48
На 29.09. на кортовете ша има ли някой или да не хода?
Пишете за да се знае дали ще се съберем да определим час на тръгване за ИТАЛФЕСТА а??????? 8) :?: :?: :?: :?:

Ital4o
29-09-2007, 13:18
довечера сам там :D

Gogata
29-09-2007, 23:38
Моля някой модератор да заключи или изтрие темата!

Заключвам! Yon

Продължете дискусията в другата тема

emil georgiev
08-10-2007, 13:48
проблема не е че се събират примерно 5 човека
проблема е че липсват "съмишленици"
е го последния месец през фирмата
минаха поне 10 Алфи 156 и 145 и 147
и никой от собствениците не изяви желание
за среща ... "Ми купих колата щото жената я кефи"
или пък "Абе немах пари за Ауди и затова зех Алфата"
кво повече да обяснявам ...
Алфите станаха много ... собствениците си аресват други
коли ма немат пари за тех ... и аз се чуда за кфо са купували Алфи
бахти и разбиранията разбираш ли ...
тоа град се върти около Опел и Волксваген ... чат-пат и БМВ
хората с италианките преди 2 години се броехме на пръсти
сега половината град е Брава, Браво, Пунто, 156 и какви ли още не
но няма ФЕНОВЕ ... просто прости шофьори ...
няма го духът ... липсва оная типична черта в характера на човек
дето да го отличава от посредствеността на заобикалящата го среда
...
ядосах се вече ... спирам :evil: то и аз първата алфа 75 тд я купих в рим защото мой приятели италианци ме изнасилиха за да я взема но после се влюбих в нея и сега карам четвърта

wrc alfa
08-10-2007, 23:13
ае момци до 20

Оги
09-10-2007, 00:19
Здравейте и аз съм от Пз. ще се радвам да дойда на някоя сбирка :D

wrc alfa
10-10-2007, 23:09
оги заповядаи на 20 от 17:00 на кортовете аз сам там

кирилизирано

vegatta
11-10-2007, 00:41
колеги пишете в другата тема....PLS
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=6658

wrc alfa
11-10-2007, 21:29
вега ще идваш ли на 20 на кортовете както си е от 17:00 сме там



кирилизирано

vegatta
12-10-2007, 14:18
Ти как мислиш :D :D :D