PDA

View Full Version : Разочарован съм от тунинг събора на Божурище



mladej_it
20-03-2005, 10:04
Какво си мислих какво стана викам си ся ше вида яко италянки и яко ще се кефа а то кво имаше я само червената 145-ица, 33 , 155 нищо суша от фиат едно браво и няколко пунтовци кроми тук таме една разпадаща се темпра верно типото отсрамваше нещата а за ланчиа да не приказвам да няма едно интеграле направо срам добре че беше жълтата делта .

Верно яко критикарски звучи поста ма тва ми е мнението не че сам човека дет да дава оценки та аз даже не карам във момента италянска кола но след италфеста се очакваше друго независимо дали имате и спойлер дори и касетофон в колата.

valjo
20-03-2005, 10:14
аз верно че може и да не съм в час ама за какво говориш :unsure:

mladej_it
20-03-2005, 10:30
ми за прословутия тунинг сабор на Божурище

valjo
20-03-2005, 10:40
ами аз все си мисля, че който и да е попрочел малко за тоя т.нар. "тунинг клуб БГ", си е дал сметка, че пълно менте, и тия, които им се връзват не могат да очакват кой знае какво...

серизни хора със сериозни автомобили няма да се вържат току-така да им дават легитимност и то срещу нищо
жълтата делта на Еньо ли е била ? той е отишъл просто да види кой кво ;)

mladej_it
20-03-2005, 10:43
ми май тази делта беше но вапроса е друг на такива сабития трабва да ходят клубовете хората от бмв бяха се организирали и бяха там

mladej_it
20-03-2005, 10:45
а също така и типото на Фил ,но черното пунто го нямаше

Dexer
20-03-2005, 14:22
Ами бате, то е въпрос на желание някой да отиде, не мислиш ли?
Аз и още двама трима от клуба бяхме там, но просто защото искахме да го видим.
След като болшинството от клуба въобще не прояви интерес, значи се минава на вариант свободно посещение.
Колкото до събора - абсолютен провал беше и пълна аматьорщина!

Така че пичове, не съжалявайте ако сте го пропуснали.

Dodo 155
20-03-2005, 15:46
Какво си мислих какво стана викам си ся ше вида яко италянки и яко ще се кефа а то кво имаше я само червената 145-ица, 33 , 155 нищо суша от фиат едно браво и няколко пунтовци кроми тук таме една разпадаща се темпра верно типото отсрамваше нещата а за ланчиа да не приказвам да няма едно интеграле направо срам добре че беше жълтата делта .

Верно яко критикарски звучи поста ма тва ми е мнението не че сам човека дет да дава оценки та аз даже не карам във момента италянска кола но след италфеста се очакваше друго независимо дали имате и спойлер дори и касетофон в колата.
Недей да съдиш по това за Италфеста :wink: Нямах възможност да отида на Италфеста, но тази година ще намеря време и вервай ми ще има много повече коли от миналата година, а и от тунинг феста :wink:
Двете събития нямат нищо общо :whistle: Това, че от BMW са били организирани е чудесно, ама в клуба на Алфа има 20-тина члена. Съдейки от регистрираните във форума това са едва 5% (някои не са и от София). Членовете на BMW сигурно са 10х повече. От толкова хора лесно се излъчват солидна група представители :yes: Ето Dexer е бил и ни е представил :D :wink:
Като знам какви откачалки са посетили този тунинг фест (без да обиждам никого) не може да се съжалява. Вчера като тръгвах за работа ги видях двама как се пилеха с едни 15 годишни бракми :tongue: Фитили пушек отзад, много бръмчене и силна музика :wow: Минаха на червено и щяха да отнесат една кола :evil: Е това ли да ме накара да съжалявам, че не съм дошъл :?
На запад тези тунинг фестове са съвсем различно мероприятие :wink:

arieca155
20-03-2005, 18:50
аз също бях там,дори не видях енюо,да обаче бях със друга кола защото е на газ и ни дойде по ефтино.как да дойда до софия и да участвам като имам 100лв. бензин,да не казвам че един опел оня ден спря отзад в мен.за 15 май обаче няма назад,решил сам.надявам се и тогава да се видим.междудругото превди да отида на божурище минах през ал.невски там нямаше никoй в 11.00 h.

jorko
20-03-2005, 21:36
а също така и типото на Фил ,но черното пунто го нямаше
бях там, но с братовчед му на пунтото ...( или баща му се води , май ... :unsure: ) :wink:

hf hpe
21-03-2005, 00:51
за груповото посещение ние сме си виновни че дори не пуснахме една тема във форума
иначе както знаем една от основните цели на клуба ни е популяризирането, и наистина груповото посещение със събиране на много автомобили от едн марка би направило впечатление
иначе сутринта на мен ми се обадиха Пух, Павката от Русе, Ариеца(да ме извини, но ще трябва да му науча името), Орлин(бялата сила), така че изключително ние сме си виновни.
за жалост точно на обед имах малко работа и не успях да отида навреме и бях чак към 16:00 когато всеки от клуба си беше тръгнал
иначе наистина събитието си беше голяма тъпня(лично мнение де)
и на много ниско нмво, доколкото разбрах дори е било и леко опасно, с риск да излезне извън контрол

Red Devil
21-03-2005, 01:23
и аз също отидох с мойта и с един приятел с пунто гт, да погленда за кво става вапрос и също мога да кажа че който не е отишъл нищо не е изпуснал.само дето един 4ас си тръгваш защото имаше много хора.единственото интрересно беше типото как се гавреше:)

21-03-2005, 09:05
Аз във Фиат бях пуснал тема, но просто нямаше интерес към такъв род сбирка. Италфеста и сбирка за да се "дърпаме" са съвсем различни неща. Аз лично не присъствах защото в събота бях на работа.

Venci
21-03-2005, 10:04
Голяма тъпотия беше.Имаше ужасно много селяни /имам впредвид като манталитет/ А организаторите като , че ли не са очаквали да дойдат толкова много хора. Според мен мрежите трябваше да бъдат опънати от край до край на пистата и да има хора които да съблюдават да не бъдат прескачани. Варианта с Форда който минава и свирка и зад него всеки си застава пак където иска е непростимо глупав за събитие с толкова зрители. Дори и да имаше повече гонки пак нищо нямаше да мога да видя от тази бутаница.

WhitePower
21-03-2005, 11:11
просто беше ненормално
лудница пистата пълна от край до край по 6 редици хора
кву музики какъв тунинг не можеш да се доредиш да видиш цвета на колата камо ли да я огледаш

Нищо не сме изпуснали

Gogata
21-03-2005, 12:40
значи наистина нищо не сме изпуснали.. :yawn: сиг. е имало от немските :haha: "тунинги"? :lol: :lol: :lol:

Venci
21-03-2005, 14:39
Имаше един голф 2 печка черен с махнати дръжки на вратите с фолио на задните прозорци,а там където са били дръжките - замазано с кит и пръснато с шпрей.Беше с ужасни брони. Вътре бяха завряли няква изродска музика и всички лайсни и кори жужаха. ОО да забравих :haha: бяха заварили нови панти на рамките на вратите за да се стварят нагоре и бяха залепили :haha: гума отгоре за да скрият пантите

WhitePower
21-03-2005, 15:25
еее ти само лошото гледаш имаше и хубави машини но предимно немски японски и една алфа

paco
21-03-2005, 21:12
еее ти само лошото гледаш имаше и хубави машини но предимно немски японски и една алфа синята хонда(кабриото)беше добро като изпълнение.

75 2.0 turbo
21-03-2005, 23:17
еее ти само лошото гледаш имаше и хубави машини но предимно немски японски и една алфа синята хонда(кабриото)беше добро като изпълнение.е кое му беше доброто бре колега бих му повърнал на бялата тапицерия на тоя де4ко :lol:

stefi
21-03-2005, 23:24
a боята на тая хонда с четка ли са я мацали незнам лак ли нямаше е такъв мат не съм си представял че ще се и показва пред хора даже :thumbdown: :wazuup:

Dexer
22-03-2005, 07:50
Относно боите - на мен лично ми харесаха 2 голфа - един зелен, който беше много грамотно "опънат" и един голф 4 с един хамелеонов син цвят, по принцип такова ефектно пръскане може да преобрази каквато и да е кола.
Който е гледал Pimp My Ride po MTV знае за кво иде реч :D

DiStefano
22-03-2005, 09:47
без майтап ама имаше едно Москве дето беше боядисано небесно синьо и бяло такова бонбонено малко ... ареса ми мноу

paco
22-03-2005, 11:36
еее ти само лошото гледаш имаше и хубави машини но предимно немски японски и една алфа синята хонда(кабриото)беше добро като изпълнение.е кое му беше доброто бре колега бих му повърнал на бялата тапицерия на тоя де4ко :lol:За интериора съм напълно съгласен,но като външно излъчване беше готино

DiStefano
22-03-2005, 12:19
да де ама нали знаете че оптикал тунинг не се прави с 20 кила кит по колата .. елементите си се правят отделно ... и аз мога да почна да мацам с кита и да права бабунки в/у предния капак с него ...

75 2.0 turbo
22-03-2005, 23:17
да де ама нали знаете че оптикал тунинг не се прави с 20 кила кит по колата .. елементите си се правят отделно ... и аз мога да почна да мацам с кита и да права бабунки в/у предния капак с него ...ми тя тая синята хонда маи по тая технология е праена кит и вестници може би :lol:

Dexer
23-03-2005, 08:47
аз лично бях силно впечатлен от вратите тип стара пеперуда :lol:
Просто добре бяха пипнати, особено на черното голфче...

mladej_it
02-04-2005, 18:43
относно черния голф който не се е отвратил може да го види на сливница и опълченска там седи всеки ден боята му е черен лак а там кадето са загладени дръжките е черен мат изобщо утрепия,но май той е спечелил за музика.Москвича беше невероятен :lol: