PDA

View Full Version : Предложение



deq
02-09-2007, 00:19
Писах на един мод тук,ама така и не получих отговор.Та ,аз съм редактор на www.alfaromeo.start.bg (http://www.alfaromeo.start.bg) имах предложение да се направи един банер на сайта и форума и да го кача в страницата си..... :roll:

J_I_V_K_O
02-09-2007, 01:04
Писах на един мод тук,ама така и не получих отговор.Та ,аз съм редактор на www.alfaromeo.start.bg (http://www.alfaromeo.start.bg) имах предложение да се направи един банер на сайта и форума и да го кача в страницата си..... :roll:
съжелявам за спама ам намерих една гешчица там... "Още една галерия на Алфа Ромео Бреба"

MUROMAN
02-09-2007, 11:58
няма нищо за по-старите модели Алфи : 75,90,Жулиета,155 и т.н.

deq
02-09-2007, 21:15
Писах на един мод тук,ама така и не получих отговор.Та ,аз съм редактор на www.alfaromeo.start.bg (http://www.alfaromeo.start.bg) имах предложение да се направи един банер на сайта и форума и да го кача в страницата си..... :roll:
съжелявам за спама ам намерих една гешчица там... "Още една галерия на Алфа Ромео Бреба"

Благодаря,явно е останала от старият редактор,който е изоставил темата,аз я взех наскоро и все още я дооправям :D .Благодаря ще го поправя! :D


няма нищо за по-старите модели Алфи : 75,90,Жулиета,155 и т.н.

Ще има,малко още време ми трябва!Приемам предложения :D

Naso
02-09-2007, 23:05
Писах на един мод тук,ама така и не получих отговор.Та ,аз съм редактор на www.alfaromeo.start.bg (http://www.alfaromeo.start.bg) имах предложение да се направи един банер на сайта и форума и да го кача в страницата си..... :roll:

Айде сега виновен пак аз :)

Bobi_33
02-09-2007, 23:35
няма нищо за по-старите модели Алфи : 75,90,Жулиета,155 и т.н.

Викаш 33-ката даже не е модел на Алфа дето да го видиш по улиците...... :roll:

milenamr
03-09-2007, 00:01
няма нищо за по-старите модели Алфи : 75,90,Жулиета,155 и т.н.

Викаш 33-ката даже не е модел на Алфа дето да го видиш по улиците...... :roll:

Та,то дори и за 145 и за 146 почти нищо няма, а ти за 33 се вайкаш :twisted: .Явно ние с 33-ките не караме Алфи според нечии разбирания (нищо,че двигателят на нашите Алфи си е чист натурален Алфа Ромео),но някои хора явно не го разбират така.За тях вероятно понятието Алфа Ромео се измерва със 147, 156,166,159 и ..Брера евентуално и до там.Знам ли :?: :book:

Lucky
03-09-2007, 00:09
Еиииииии,много сте обидчиви бре :P :lol: :D ,Ми то тези Алфи са за ретро парадите бре :P :wink:

ПП еи шегувам се да не се обидите :roll:

deq
03-09-2007, 01:15
Явно ние с 33-ките не караме Алфи според нечии разбирания
Щом така мислиш....
Ти май не четеш по нагоре?Както писах страницата съм я взела от скоро и все още е в дообработване,за всички модели ще има,споко :!: Добавянето и търсенето на линкове по темата става бавно,най лесно е да се нахвърлят

milenamr
03-09-2007, 09:21
Щом така мислиш....
Ти май не четеш по нагоре?Както писах страницата съм я взела от скоро и все още е в дообработване,за всички модели ще има,споко :!: Добавянето и търсенето на линкове по темата става бавно,най лесно е да се нахвърлят
Нищо не мисля.Изказах просто предположения,базирани на селекцията, която видях в alfaromeo.start.bg.А факта,че са неоснователни само може да радва.Извинявам се, ако съм те засегнала-не съм имала подобни намерения.Знам, че става доста бавно търсенето, подбора, редакцията и добавянето.Но никой за никъде не бърза. :twisted: А идеята като цяло е чудесна :clap:

deq
03-09-2007, 10:03
А идеята като цяло е чудесна :clap:


:D Благодаря,дано се получи наистина полезна страница!Не съмс е засеганала,не искам вие да се засягате,ще добавя всички модели и ще се постарая да има достатъчно инфо!

търтей
03-09-2007, 10:06
ангел милев да го познаваш?

deq
04-09-2007, 12:36
ангел милев да го познаваш?

Не,а трябва ли?

Mury
04-09-2007, 12:42
Еиииииии,много сте обидчиви бре :P :lol: :D ,Ми то тези Алфи са за ретро парадите бре :P :wink:

ПП еи шегувам се да не се обидите :roll:

Тоа па довчера карше и той ретро кош ма му порасна работата :twisted: :twisted: и вземи си оправи подписо,впиши оня мазутник :twisted: :twisted:

търтей
04-09-2007, 12:46
ангел милев да го познаваш?

Не,а трябва ли?

би трябвало да
:)
колега ти е

deq
04-09-2007, 14:50
[quote="търтей":19c8ejp4]ангел милев да го познаваш?

Не,а трябва ли?

би трябвало да
:)
колега ти е[/quote:19c8ejp4]

Съжалявам,но знаеш ли колко теми и колко хиляди редактори сме там...Не можеш със всички да се познаваш :D

търтей
04-09-2007, 15:00
знаеш ли ...:D
знам

затва и питах :wink: