PDA

View Full Version : Alfa 155 2.0 16V i defekta v VVA



WhitePower
03-05-2004, 17:31
Ili taka narechenija "VARIABLE VALVE ACTUATION"-promenlivi fazi na gazorazpredelenito ili neshto takova

ili poznatija problem veche na vsichki alfisti s tazi sistema , shuma v dvigateljat
i vaprosa mi e po skoro kam Bobo , zashtoto informacijata sam ja izteglil ot negovijat sait
ima li chovek koito da moze da mi go opravi tova trakane ili trjabva da hodja v vanto trade

hf hpe
03-05-2004, 22:14
без да се обиждаш но като ти чета пастовете на такъв циганин(нямам предвид като етнос) като тебе надали ще се навие някой да го направи

WhitePower
04-05-2004, 11:06
без да се обиждаш но като ти чета пастовете на такъв циганин(нямам предвид като етнос) като тебе надали ще се навие някой да го направи

kakvo imash predvid kato ciganin ???????????????? :?: :?:

Che ne mi se davat pari v vanto trade
mi da ne mi se davat pari za da mi svaljat remaka za 130 leva
da napravih si go sam s edno priatelche za 30 leva
i ostanali 100 go dadoh za filtri masla
poslednoto mjasto kadeto shte si zakaram kolata da ja remontirat e v generalnijat serviz !!!!

I kato kaza ciganin

ta Sveshtite koito mi prodavaha za mojata alfa , ABSOLIUTNO SUSHTITE 1:1 tam bjaha 400 lv , sega gi imam za 128 leva sushtite e da ne sam nai golemija balak che da ne si spestja 300 kinta blizo

na tova li vikash cigansko ????\
ako njakoi go bijat parite prez racete mene ne me bijat a i predpochitam da gi dam za drugo neshto !!!!!!!!!!!!!

taka che bulgarino , shtom ne si davam parite na vjatara znachi sam ciganin


ta da pitam za njakakuv serviz ( za cigani kato mene ) kadeto ne vzimat 150 leva za tozi problem ???

Bobo
04-05-2004, 11:17
Мога да те пратя на едно място. званни ми

WhitePower
04-05-2004, 11:18
mi kato ti njamam telefona ;)0

hf hpe
04-05-2004, 21:21
за тези свещи говориш от преди нова година
а за мен човек който не си сменя консумативите особено толкова важни е циганин
ако решиш да я продаваш и следващият собственик ще вика това алфа е ебати боклука - така се ражда славата на италянските автомобили в българия

KGB
05-05-2004, 00:15
White Power,

Почваи да пишеш на Кирилица :!: :evil:

WhitePower
05-05-2004, 10:18
mi kato ne moga ;)??, drugija variant e da spra da pisha

KGB
05-05-2004, 13:09
Kaто не можеш ще се научишшш!!!

Kuku
05-05-2004, 13:26
mi kato ne moga ;)??, drugija variant e da spra da pisha

Научи се да превключваш кирилицата на "фонетик" и все едно ще пишеш на латиница, но всички ще те четат на кирилица - просто е :!: :idea:

Grigor
05-05-2004, 17:43
Да, определено започвай да тренираш :-)

А и искам да ми отговориш на един въпрос ( задаван поне 5 пъти досега... без отговор )

Кога най-после ще дойдеш на срещите ?

WhitePower
10-05-2004, 09:45
e tova e mnogo hubav vapros
kato znam che ako ne sam na rabota sam v stara zagora i obratnoto , mai edinstvenija variant e tazi nedelja ako ima sreshta

защото събота се почива и неделя съм свпбоден