PDA

View Full Version : GTV на газ (минуси)



Ivan83
15-09-2007, 16:43
Ако някой кара такова ГТВ да сподели .Също с какви размери е бутилката и колко килограма.?

lan
15-09-2007, 17:19
sorry за спама, но това си е гавра...

Crusader
15-09-2007, 19:52
Всеки сам решава на какво ще кара колата си!
Личното ми мнение че не бива на GTV да се слага АГУ!

raiders
15-09-2007, 20:14
Още едно лично мнение: само намери добри майстори, другото ти е наполовина като разходи, ще върви като на бензин, смело напред, и като я сложиш да кажеш- къде, как и колко :D

trustworthy
15-09-2007, 20:48
Ами във Варна имаме една. В багажника е бутилката :)

netsurfer
15-09-2007, 21:12
Ами във Варна имаме една. В багажника е бутилката :)
в "багажника" :lol: :lol:

trustworthy
15-09-2007, 21:39
Ами във Варна имаме една. В багажника е бутилката :)
в "багажника" :lol: :lol:

Що бе? Момчето вика две кутии за пици се събират прави вътре :)

netsurfer
15-09-2007, 22:31
Ами във Варна имаме една. В багажника е бутилката :)
в "багажника" :lol: :lol:

Що бе? Момчето вика две кутии за пици се събират прави вътре :)
това преди газта ли :lol: :lol:

proper
16-09-2007, 01:03
Ами във Варна имаме една. В багажника е бутилката :)
в "багажника" :lol: :lol:

Що бе? Момчето вика две кутии за пици се събират прави вътре :)
това преди газта ли :lol: :lol:

усещам няква гавра тука с багажничето ни :):):)
Щом на 2 багажа се побра за моретоооо сичко е ок. Търсите си кльощави жени с малко дрехи и готово :)

Ivan83
16-09-2007, 12:45
Пак част от хората почват да пишат "не е добре гтв на АГУ" е кажете защо аргументирайте се !И ако може някой да каже каква бутилка ще се побере в багажника .Според мойте скормни предтстави 30-40 л ?

SFINKS
17-09-2007, 11:08
единственият негативен аргумент е че няма да имаш място в багажника . но при положение че така и така нямаш кой знае какво място тва едва ли има значение .

така че слагай смело и не слушай " гъзарите " дето карат по 10-20 км на ден как алфа само на бензин се карала ......

lan
17-09-2007, 11:59
аргумента е, че за мен това са несъвместими неща - купил си си спортна кола за не малко парички, а се стискаш за гориво, защото за мен единственото, което кара хората да слагат газ е точно това. За мен това си е чисто побългаряване. В крайна сметка колата си е твоя и ти си решаваш какво да правиш с нея. като искаш да си прецакаш хубавата кола - действай...
а колегата SFINKS да не ни мисли "гъзарите" на бензин. Ние искаме да си даваме парите за бензин и ни е страх, че ако си сложим и ние газ ще вземе колата да тръгне адски много, пък и ще се чудя к'во да си правя парите , които спестявам... :twisted: За километрите дай да не говорим кой колко минава. ма какво ти обяснявам, то така или иначе от теб не съм прочел нищо друго, освен да се опитваш да се заяждаш с някого.

trustworthy
17-09-2007, 12:02
Toя спор бензин vs газ сме го водили вече, даже и за случая 'GTV', така че не разводнявайте темата, моля ;)

Crusader
17-09-2007, 12:16
Колега lan, посмекчи малко тона! По същество обаче аргументацията ти е точна!
Пак повтарям, всеки сам решава на какво ще си кара колата, а минусите за ДВГ-то са като при всеки друг TS, остава проблема с малката вместимост на багажника.

lan
17-09-2007, 12:27
съжалявам, ако е прозвучало остро... :oops:

SFINKS
17-09-2007, 13:09
"аргумента е, че за мен това са несъвместими неща - купил си си спортна кола за не малко парички"

първо ако не знаех за каква кола говорим по твоите думи "спортна кола за не малко парички" бих си помисли че нещо за някаква съвсем друга кола става въпрос, я ферари я порше или субару поне ..

ти къде прочете или е лично твое мнение че GTV е спортна кола ??/ кое и е по точно спортното , това че има 2 врати ли ?? или че е по-ниска ?? 145 също е с 2 врати ама никой не мисли че е спортна кола .... а двигателя е сащият TS които се слага на цялата гама на Алфа Ромео ...
Тва все едно да кажеш че Опел Калибра или Тигра е спортна кола щото са по ниски от вектра и са с 2 врати

айде няма смисъл от такива заяждания а на колегата който питаше за мнение , слагай си газ и не се замисляй...

bouncer
17-09-2007, 13:23
е сега....да сравняваме ГТВ с Калибра....спортна е по много показатели. ферари и повечето поршета са в класа "supercars" или "Exotics" така че и те не много за сравнение. ГТВ е СПОРТНО купе. ами защо? защото така е създадено. относно газта - всеки сам решава как да си кара колата! това е като да му даваме акул как да си е*е жената! негово право! Аз лично съм твърдо против и моите доводи съм ги казал в друга тема няма да спамя. Та за газ - варианта е един: газов инжекцион с допълнителни аванси от добра марка. аз бих препопъчал "Емо газ сервиз" в софия. като се отива пъм княжево по барис след като се пресече околовръстното, на първия възможен светофар вдясно и след 50 м сервиза е отдясно. много е добър. там съм виждал да се поставя газ на бмв м3 и на кайен. пича наистина си разбита от работата. ако искаш отиди и си говори на място колко ще излезе, да погледне колата и да каже кое е най-подходящо.

lan
17-09-2007, 13:29
щом мислиш, че GTV не е спортно... няма какво да ти кажа. :shock:

dilian alfa gtv
17-09-2007, 17:54
:wink:

JORDI
17-09-2007, 20:02
виж сега за кво става въпрос обаче утре в 10.00 закарвам колата да го махат един месец чакам това е краят на евтиното поне обиколих цялото черноморие няколко пъти почти без пари.метанов инжекцион сложен в италия BIGAS доста скъпа уредба всеки вика що го махаш ти си луд.луд ама аз си знам причините това е краят.
Не виждам и не разбирам за какво става въпрос!?!?!? :roll:

dilian alfa gtv
20-09-2007, 21:37
щом не виждаш по добре щот вече го няма инжекциона и бутилките а сега разбрахте ли кво се събира в багажника пък това дали колата е спортна който е притежава си знае и това мен ми писна да обяснявам каква означава КУПЕ.

code
21-09-2007, 23:14
Мале, мале за кво си ги купувате тия коли с тия скъпи уредби като ги махате после, :shock: и какво сега дразни те, че гори 5лв и искаш да гори 20лв така ли :) обясни щото не разбрах какво те е издразнило толкова. Да не се изчервяваш по метанстанциите и да си мислиш, че всички тебе гледат :) Не се сърди ама не разбрах какво . . .?!? На тия бутилки им слагам един поръчков калъф и край на грозотията в багажника :D а за пропан-бутан една бутилка на мястото на рез. гума и все едно, че нямаш уредба, рез. гума я хвърлям в гаража и като пукна гума си имам телефон :D

dilian alfa gtv
23-09-2007, 21:29
:lol:

dilian alfa gtv
23-09-2007, 21:37
междудругото точно тази уредба да ти я монтират и с този размер бутилки 3600лв-решението-купувам една вектра за 2000-3000лева с двигател 2.0 115кс слагам инжекциона и колата започва да върви повече от на бензин щот инжекторите са за 155кс и си бръмча пак евтино пък събота и неделя си палвам алфичката 60лв-100октана от екото ръчка тва е щот аз спокойно тая кола немога да я карам и ще потроша за нула време за тва през укенда само пък и навън май така ги карат такъв вид автомобили ок.

JORDI
24-09-2007, 13:45
междудругото точно тази уредба да ти я монтират и с този размер бутилки 3600лв-решението-купувам една вектра за 2000-3000лева с двигател 2.0 115кс слагам инжекциона и колата започва да върви повече от на бензин щот инжекторите са за 155кс и си бръмча пак евтино пък събота и неделя си палвам алфичката 60лв-100октана от екото ръчка тва е щот аз спокойно тая кола немога да я карам и ще потроша за нула време за тва през укенда само пък и навън май така ги карат такъв вид автомобили ок.
:oops: Sorry , но изреченията са ти без начало и край,много дълги и несвързани и затова не ги разбирам!!!Сигурно грешката е в мен :!: :roll:

BOBBY PLEVEN
23-10-2007, 19:11
Ми добре давам моито БМВ 193 коня е и които успее да го кара в софия по 130-150 километра на ден на бензин един месец му го подарявам и аз имам приятел с ГТВ и тои си го кара на газ без проблем.Така че оставете човека на мира и го посавътваите каде си сложи газчица и не спамете.Колега караи си на газ не се занимаваи с глупости :wink:

didofurnira
23-10-2007, 21:04
Пак част от хората почват да пишат "не е добре гтв на АГУ" е кажете защо аргументирайте се !И ако може някой да каже каква бутилка ще се побере в багажника .Според мойте скормни предтстави 30-40 л ?
до преди няколко месеца и аз си блъсках главата какво да е
и сложих газ/метан/ колата работи идеално вече месец въпреки че не е gtv но е алфа
/следващата ми кола пак ще е алфа и пак ще е на метан :hehe: /
така че решавай сам 8)

Mind_Control
14-11-2007, 11:17
Ми добре давам моито БМВ 193 коня е и които успее да го кара в софия по 130-150 километра на ден на бензин един месец му го подарявам и аз имам приятел с ГТВ и тои си го кара на газ без проблем.Така че оставете човека на мира и го посавътваите каде си сложи газчица и не спамете.Колега караи си на газ не се занимаваи с глупости :wink:


Опа, чувствам как ще стана горд собственик на БМВ 193 коня 8) от кога ми го даваш да го карам един месец по 150 км? ама да не се отметнеш нещо само!! Има свидетели, пред които си го написал.

SFINKS
14-11-2007, 14:52
Как BMW бе колега .... Ти не знаеш ли че Алфа е номер 1 и всичко останало е кенеф , особенно пък немското ..

pr_00f
14-11-2007, 14:59
За TOYOTA да не говорим :Tease:

75 2.0 turbo
14-11-2007, 19:48
особенно па на газ :lol:

SFINKS
14-11-2007, 21:40
мдаааа
както казах всичко освен Алфа е пълен и тотален кенеф и пълен провал и срам и така нататък ..

мисля да го повтарям тва по често и мисля че до месец два ще ме направят почетен и доживотен член на Клуб Алфа Ромео.......


ПС : TOYOTATA е D4D , гори 6.5 в задръстванията

ама както казах всичко освен Алфа е пълен и тотален кенеф и пълен провал и срам и така нататък ..

(мисля тва подпис да си го направя)

koolio
14-11-2007, 23:10
мдаааа
както казах всичко освен Алфа е пълен и тотален кенеф и пълен провал и срам и така нататък ..

мисля да го повтарям тва по често и мисля че до месец два ще ме направят почетен и доживотен член на Клуб Алфа Ромео.......


ПС : TOYOTATA е D4D , гори 6.5 в задръстванията

ама както казах всичко освен Алфа е пълен и тотален кенеф и пълен провал и срам и така нататък ..

(мисля тва подпис да си го направя)
Тебе те тресе някаква параноя или мания за преследване :screwy:

75 2.0 turbo
14-11-2007, 23:55
явно не го кефи сектата тоя пич :o интересно защо изобщо влиза и пише в място където хулят наред :? ма всеки луд с номера си :wink:

trustworthy
15-11-2007, 07:28
...ПС : TOYOTATA е D4D , гори 6.5 в задръстванията...

A ми обясни, плс, как ярис 2007 Д4Д 1.4 гори 7.5/100 лятото в задръствания тогава :!:

SFINKS
15-11-2007, 12:31
тоя Ярис или е автоматик ,или не е разработен,или го кара жена или е сбъркан нещо