PDA

View Full Version : Хотели за ИТАЛФЕСТ 2007



BatVas
19-09-2007, 22:50
Ето хотелите за ИТАЛФЕСТ 2007.
Обаждайте се и запазвайте места индивидуално. Утре може да напиша по подробно. Двата хотела са за по 30-32 лева двойна стая (15-16 лева на човек) а единия е по скъп - така че всеки според желанията.
За членовете на клуба да се запишат в раздела за членове (в същите хотели сме но клуба прави резервациите за членовете)

хотел Гроди в който ще е и ресторанта за вечерта
телефон на управителката 0889534731
телефон на рецепцията 04111 2333
има около 70 стаи които са напълно възстановени
така, че питайте при резервирането


хотел ропотамо на 100 метра
Тел. 04111 2375 рецепция
0885908650 управител
уеб www.ropotamospa.com (http://www.ropotamospa.com)

хотел Латинка
0888947964
04111 2286

raiders
21-09-2007, 00:25
Не членовете да се оправят сами, на мен не ми допада, можеше да има една тема за записване и резервация, ако се иска капаро или пък да са сигурни, че ще дойде записалия се да се съберат пари, да се каже един ден, и готово, за мен разделянето на групи...е няма значение, който иска и както може да се оправя и да идва, явно и колона с коли няма да има, и няма да се пътува заедно да там, където и каквото и да се прави, аз ако не съм от Стара Загора няма да се оправя явно

Grigor
21-09-2007, 00:41
Няма нищо лошо да не се правят резервации на хора които не са членове - предполагам можеш да си представиш какво гърбене ще е за този, който се наеме да прави резервация за всички..+ че има много, много голяма вероятност да бъде и назад от недошли...

Колона от коли винаги може да се направи ;-)

EvgeniiM
21-09-2007, 00:45
Колоните от София ще са най-малко две

proper
21-09-2007, 00:46
Не членовете да се оправят сами, на мен не ми допада, можеше да има една тема за записване и резервация, ако се иска капаро или пък да са сигурни, че ще дойде записалия се да се съберат пари, да се каже един ден, и готово, за мен разделянето на групи...е няма значение, който иска и както може да се оправя и да идва, явно и колона с коли няма да има, и няма да се пътува заедно да там, където и каквото и да се прави, аз ако не съм от Стара Загора няма да се оправя явно

Колега не се ядосвай. Разбира се че ще си тръгнеме пак заедно както винаги... Обикновено една група в петък сутрин, друга вечерта и трета събота...според времето което всеки е отделил за фест-а. Спокойно сичко е ок.

А за спането...Да звучи разделно малко наистина, но в миналото са ставали доста разминавания с "Записали се за нещо във ФОРУМ" и Такива които после са го направили....
И нали си представяш как в една тема 300 човека се записват заедно с 1-2 приятли и "гарантират че идват" (а по няква причина не успели да преведат капаро, но обещават да дойдат) и................ и после идват 30-40...... кво правиме тогава с резервацията.......
А на половината хора им знаеме само Ник-овете...ни имена, ни адреси.....
Членовете поне може да ги държим отговорни за "издънка"....
Просто споделям.....знам че изглежда привидно разделено, но не е така!

Всичко ще е ок!

raiders
21-09-2007, 00:50
e дано, за сега, аз се отказвам от програмата, не знам, събота ли само ще има програма или и неделя, сега и за петък чувам, може само за 1 ден да дайда, и направете една тема за тръгването и събирането, само предложения нищо друго от мен

proper
21-09-2007, 02:05
e дано, за сега, аз се отказвам от програмата, не знам, събота ли само ще има програма или и неделя, сега и за петък чувам, може само за 1 ден да дайда, и направете една тема за тръгването и събирането, само предложения нищо друго от мен

Адаш, всичко си е в събота както винаги!
Просто голяма част ще отидем още в петък И заради самата организация, всеки друг е добре дошъл... то е ясно че ще се повеселим и в петък за отскок.
В неделя нямя нищо... всеки си тръгва и живи и здрави се прибираме :)

netsurfer
21-09-2007, 13:03
малко тъпо се получи така ... ама айде ...
поне кажете ВИЕ в кой хотел ще сте , може и на л.с. , че да знам къде да си запазя и аз ... и като звънна кво да кажа, че съм от алфа форума ли??

и ако някой си търси ROOM MATE да свирка ;)

mariobg
21-09-2007, 13:41
Колеги от вчера се опитваме да си запазим места и удряме все на камък. В хотел Латинка няма места, щели да имат някаква сватба. Току що говорих и с рецепцията на Гроди, там ми обясниха че за тези дати имали запазени вече 150 места. Е ние също искаме да си запазим там, но те казват че нямат повече места. Какво да правим? Към кого да се обърна, за да разбера ние можем ли да ползваме от тези 150 запазени места? До тук аз имам поръчка да запазя 8 двойни стаи.

proper
21-09-2007, 14:03
мдааа, неприятно....някой от тези които ходиха там да питат да сподели мнение.........неприятно

Kuku
21-09-2007, 14:10
Аз довечера заминавам за Ст.Загора - сега е момента да ми кажете, какво точно да търся?!

proper
21-09-2007, 14:13
малко тъпо се получи така ... ама айде ...
поне кажете ВИЕ в кой хотел ще сте , може и на л.с. , че да знам къде да си запазя и аз ... и като звънна кво да кажа, че съм от алфа форума ли??

и ако някой си търси ROOM MATE да свирка ;)

Аз имам запазени 2 стаи и може да те земем при нас, че реших да не взимам момичето което мислих с мене :):) така че си ок. Ние сме 3-ма иначе.

търтей
21-09-2007, 14:14
малко тъпо се получи така ... ама айде ...
поне кажете ВИЕ в кой хотел ще сте , може и на л.с. , че да знам къде да си запазя и аз ... и като звънна кво да кажа, че съм от алфа форума ли??

и ако някой си търси ROOM MATE да свирка ;)

Аз имам запазени 2 стаи и може да те земем при нас, че реших да не взимам момичето което мислих с мене :):) така че си ок. Ние сме 3-ма иначе.

3-ма няма ли да сте му много :roll2:

proper
21-09-2007, 14:15
малко тъпо се получи така ... ама айде ...
поне кажете ВИЕ в кой хотел ще сте , може и на л.с. , че да знам къде да си запазя и аз ... и като звънна кво да кажа, че съм от алфа форума ли??

и ако някой си търси ROOM MATE да свирка ;)

Аз имам запазени 2 стаи и може да те земем при нас, че реших да не взимам момичето което мислих с мене :):) така че си ок. Ние сме 3-ма иначе.

3-ма няма ли да сте му много :roll2:

Ееееее:) по 2-ма в стая ще сме, разпределили сме си ангажиментите :):):)

netsurfer
21-09-2007, 16:21
малко тъпо се получи така ... ама айде ...
поне кажете ВИЕ в кой хотел ще сте , може и на л.с. , че да знам къде да си запазя и аз ... и като звънна кво да кажа, че съм от алфа форума ли??

и ако някой си търси ROOM MATE да свирка ;)

Аз имам запазени 2 стаи и може да те земем при нас, че реших да не взимам момичето което мислих с мене :):) така че си ок. Ние сме 3-ма иначе.
еми пишете ме 100%, нали за 5-ък :shock: и събота - 2 нощукви??
кажи кога и къде да ти донеса пари?

EvgeniiM
21-09-2007, 16:27
малко тъпо се получи така ... ама айде ...
поне кажете ВИЕ в кой хотел ще сте , може и на л.с. , че да знам къде да си запазя и аз ... и като звънна кво да кажа, че съм от алфа форума ли??

и ако някой си търси ROOM MATE да свирка ;)

Аз имам запазени 2 стаи и може да те земем при нас, че реших да не взимам момичето което мислих с мене :):) така че си ок. Ние сме 3-ма иначе.
еми пишете ме 100%, нали за 5-ък :shock: и събота - 2 нощукви??
кажи кога и къде да ти донеса пари?
аз ги събирам :lol:

proper
21-09-2007, 16:35
малко тъпо се получи така ... ама айде ...
поне кажете ВИЕ в кой хотел ще сте , може и на л.с. , че да знам къде да си запазя и аз ... и като звънна кво да кажа, че съм от алфа форума ли??

и ако някой си търси ROOM MATE да свирка ;)

Аз имам запазени 2 стаи и може да те земем при нас, че реших да не взимам момичето което мислих с мене :):) така че си ок. Ние сме 3-ма иначе.
еми пишете ме 100%, нали за 5-ък :shock: и събота - 2 нощукви??
кажи кога и къде да ти донеса пари?

Да 2 нощувки. Всичко е ок, няма пари сега да даваш...там на место. Ти си сериозен така, че нямя проблем. Само ако нещо се промени при тебе ми кажи навреме да не остане празно место.

mariobg
21-09-2007, 17:12
Колеги току що и от Ропотамо отказаха резервации, защото бил резервиран от Ретро Клуба. Така на практика от трите хотела, които сте дали няма нито един в който да можем да си резервираме? Какво предлагате да правим???

proper
21-09-2007, 17:15
Изчакай Кики да каже на място какво е положението. Той нали написа, че отива натам тази вечер... Ще се уреди нещо спокойно.

Slavi-Lancia
21-09-2007, 17:22
Аааааа..... спокойни сме както се уреди миналата година така и тази ще се уреди, ма на вълка за тва му е дебел врата щот си върши сам работата. Там има още хотели и сигурно имат места щото за по 100 лева на двоина стая само от клуб Ферари могат да си го позволят. И в създалата се ситуация мисля че тази година от Италфест може да си го прекръстите на Алфа-фест, щото Ланча и Фиат няма къде и как да доидат освен за през деня в събота да направим калабалъка та да се види колко много хора са събрали организаторите.

Kuku
21-09-2007, 19:14
Слави, хем си прав, хем не съвсем :roll:
Прав си, защото едва ли не в последния момент бяха съобщени хотелите за посетители извън членовете, но не си прав, защото това не е направено с цел квалифициране и разделение :wink:
Вместо да се караме за глупости, дайте да се разберем за хотела - аз заминавам буквално след минути и искам да се разберете, какво точно да ви търся, за колко човека, до каква сума, колко нощувки и т.н., след което ще помоля Марио най-късно в събота вечер да ми звънне и да ми каже, за да мога в неделя да свърша работа :!: Взел съм и апаратче ;)


П.П.
088 / 33 830 33 8)

голямата риба
21-09-2007, 19:55
станало е някакво недоразумение
стаите в Гроди са запазени за феста
някой се е обадил и е казал, че иска отделна от групата и т.н.
разбира се и рецепционистката не е била в час
така, че там има достатъчно стаи

netsurfer
21-09-2007, 19:59
малко тъпо се получи така ... ама айде ...
поне кажете ВИЕ в кой хотел ще сте , може и на л.с. , че да знам къде да си запазя и аз ... и като звънна кво да кажа, че съм от алфа форума ли??

и ако някой си търси ROOM MATE да свирка ;)

Аз имам запазени 2 стаи и може да те земем при нас, че реших да не взимам момичето което мислих с мене :):) така че си ок. Ние сме 3-ма иначе.
еми пишете ме 100%, нали за 5-ък :shock: и събота - 2 нощукви??
кажи кога и къде да ти донеса пари?
аз ги събирам :lol:
ей са звъним в МВР и щи дам белязани - един доктор ме изнудва :lol: :lol: :lol:

raiders
21-09-2007, 19:59
да супер, аз в събота ще бия път до там и то рано защото програмата е от 11:00ч. (е ако знам и къде е това място...) и после след цял ден кеф (поне в това съм сигурен за сега), се качвам в колата и се прибирам в София, еми не ме се кара изморен това е, ако някой ми беше казал имаш двойна стая дай примерно 40лв. на срещата в неделя или където и да е другада ОК, и се напише в събота се тръгва в 9ч. от еди къде си, пак супер

голямата риба
21-09-2007, 20:25
да супер, аз в събота ще бия път до там и то рано защото програмата е от 11:00ч. (е ако знам и къде е това място...) и после след цял ден кеф (поне в това съм сигурен за сега), се качвам в колата и се прибирам в София, еми не ме се кара изморен това е, ако някой ми беше казал имаш двойна стая дай примерно 40лв. на срещата в неделя или където и да е другада ОК, и се напише в събота се тръгва в 9ч. от еди къде си, пак супер
колега мисля, че никой няма да има напротив ако се нагърбиш с събирането на парите и резервирането на хотела

просто е нужно да се обадиш на рецепцията на хотел Гроди
да кажеш че си за италфеста и да си кажеш името

proper
21-09-2007, 20:27
станало е някакво недоразумение
стаите в Гроди са запазени за феста
някой се е обадил и е казал, че иска отделна от групата и т.н.
разбира се и рецепционистката не е била в час
така, че там има достатъчно стаи

Tва не го ли виждате. Еньо ви казва, че стаите които "ви казават" от хотела за запазени са всъщност за нас/вас всички които сами си потвърждават.. Всичко е ок според мен сега!

Slavi-Lancia
21-09-2007, 21:23
Слави, хем си прав, хем не съвсем :roll:
Прав си, защото едва ли не в последния момент бяха съобщени хотелите за посетители извън членовете, но не си прав, защото това не е направено с цел квалифициране и разделение :wink:
Вместо да се караме за глупости, дайте да се разберем за хотела - аз заминавам буквално след минути и искам да се разберете, какво точно да ви търся, за колко човека, до каква сума, колко нощувки и т.н., след което ще помоля Марио най-късно в събота вечер да ми звънне и да ми каже, за да мога в неделя да свърша работа :!: Взел съм и апаратче ;)


П.П.
088 / 33 830 33 8)
Kuku-Благодаря ти за всичко което ще се опиташ да направиш в Стара Загора по въпроса за местата. Последно днес Марио ми каза че сме 8 двоики като само 2 са за събота вечер останалите сме за 2 дена. Малко късно ти пиша тези редове но ако има нещо ще се чуем по телефона.

EvgeniiM
21-09-2007, 21:26
малко тъпо се получи така ... ама айде ...
поне кажете ВИЕ в кой хотел ще сте , може и на л.с. , че да знам къде да си запазя и аз ... и като звънна кво да кажа, че съм от алфа форума ли??

и ако някой си търси ROOM MATE да свирка ;)

Аз имам запазени 2 стаи и може да те земем при нас, че реших да не взимам момичето което мислих с мене :):) така че си ок. Ние сме 3-ма иначе.
еми пишете ме 100%, нали за 5-ък :shock: и събота - 2 нощукви??
кажи кога и къде да ти донеса пари?
аз ги събирам :lol:
ей са звъним в МВР и щи дам белязани - един доктор ме изнудва :lol: :lol: :lol:
нас зъбарите не ни закачат

Kamen666
22-09-2007, 09:29
Всичко добре,но какво става с групата от Варна??? :!:
Аз се обадих току що и си резервирах стая за 5 и 6 в Гроди.
Ако има някой желаещ да тръгваме заедно на 5 по обяд нека драсне
Ако не ще се видим там... :lol:

boian
22-09-2007, 12:21
И аз смятам да тръгнем на 5-ти, ама нещо управата в Гроди не вдига телефона. А, вдигна го, резервирах си апартамент. На 5-ти тръгваме.

Kamen666
22-09-2007, 22:44
Хайде ще тръгнем по навреме че да може да се шматнем тук там :)

dimitaka
23-09-2007, 20:47
Колеги, аз съм от "Рено клуб България", живея в София, но имам вила на Старозагорските бани. Опитвам се да организирам събор на клуба ни там и на пистата, която ще ползвате и Вие. Мога да помогна с малко инфо за хотелите, днес се прибрах от вилата. Хотел "Августа Траяна" е хубав, с двойни стаи, но всъщност стават за трима - едното легло е персон и половина. Цената е 25лв. за стаята. Ето и тел. 04111/23 25. Това е бившата база на ГУСВ. Освен това може да се обадите и в хотела на "Марица изток" много е хубав. Телефони за резервации:
Хотел "МАРИЦА ИЗТОК"
Тел: 04111/2313; 2233
GSM: 0886/ 611146
Ето линк със снимки на някои от хотелите http://dimitaka.multiply.com/photos/album/6/Stara_Zagora и http://dimitaka.multiply.com/photos/album/7.

Ето и един линк, където може да видите снимки от хотела на Марица изток и от още два хоптела, които обаче са доста по-скъпи. [/url]http://www.motosport-bg.com/forum/viewtopic.php?p=5030&sid=1c871f6d9df893c0d4729dce40b5e9c1

Лека вечер и успешен фест, ако имате въпроси за Старозагорскитев бани - насреща съм!

Mury
23-09-2007, 21:07
Колеги, аз съм от "Рено клуб България", живея в София, но имам вила на Старозагорските бани. Опитвам се да организирам събор на клуба ни там и на пистата, която ще ползвате и Вие. Мога да помогна с малко инфо за хотелите, днес се прибрах от вилата. Хотел "Августа Траяна" е хубав, с двойни стаи, но всъщност стават за трима - едното легло е персон и половина. Цената е 25лв. за стаята. Ето и тел. 04111/23 25. Това е бившата база на ГУСВ. Освен това може да се обадите и в хотела на "Марица изток" много е хубав. Телефони за резервации:
Хотел "МАРИЦА ИЗТОК"
Тел: 04111/2313; 2233
GSM: 0886/ 611146
Ето линк със снимки на някои от хотелите http://dimitaka.multiply.com/photos/album/6/Stara_Zagora и http://dimitaka.multiply.com/photos/album/7.

Ето и един линк, където може да видите снимки от хотела на Марица изток и от още два хоптела, които обаче са доста по-скъпи. [/url]http://www.motosport-bg.com/forum/viewtopic.php?p=5030&sid=1c871f6d9df893c0d4729dce40b5e9c1

Лека вечер и успешен фест, ако имате въпроси за Старозагорскитев бани - насреща съм!

Благодарим много колега за полезната информация :wink: :wink: :wink: и после ще пишеме много отзиви и дано се съберете и вие там :wink: :wink:

Kuku
23-09-2007, 23:51
Тук съм :wink:
В "Марица Изток", няма абсолютно никакви свободни стаи за 5-ти и 5-ти Октомври.
В "Ропотамо", също - целия хотел, който е максимум 100 легла, е запазен от "Ретро клуб" :roll:
В "Армира" има свободни стаи - 100лв. двойна стая, 150лв. апартамент.
Аз спах в "Извор" и там също има свободни стаи - 100лв. двойта стая, 150лв. апартамент :roll:
Накарая "Гроди" - ресторанта, който сме запазили, според рецепционистката има капацитет от 250 човека, при обединяване на ресторанта и заседалтената зала като едно помещение, а само ресторанта може да събере около 150 човека, което за мен са пресилени цифри, НО тя това каза :roll:
До вторник очаквам да ми изпратят по факс примерно меню в три варианта, за да можем да изберем предварително поне салатите и основното ястие и да улесним работата на ресторанта, а да направим и нашия престой там по-приятен 8)
Ремонтираните стаи в "Гроди" са нормални за цената която имат, НО НЕремонтираните са в окаяно състояние, също така и коридорите, площадките и стълбището, защото явно и в момента продължават някакви ремонтни дейности :(
Снимал съм по два вида от всяка стая, включително и санитарния възел, а във вторник очаквам да ми съобщят дали ще има още свободни стаи от ремонтираните, защото в момента свободни, ремонтирани стаи няма :(
Ако утре една група с десет ремонтирани стаи не направи потвърждение, то техните стаи остават запазени за нас :wink:
Минералният басейн на "Гроди" работи, температурата му е 32 градуса и е включен в цената на стаята, а и сауната, ако не се лъжа - също е включена в цената :roll:
Ето снимките, които направих днес - пускам ги в отделни постове, за да не става объркване :wink:
Ако има някакви въпроси - питайте :wink:

Kuku
23-09-2007, 23:57
РЕСТОРАНТА И ЗАСЕДАТЕЛНАТА ЗАЛА

Kuku
24-09-2007, 00:02
РЕМОНТИРАНИ СТАИ

Kuku
24-09-2007, 00:04
НЕРЕМОНТИРАНИ СТАИ

Kuku
24-09-2007, 00:07
БАСЕЙН

Kuku
24-09-2007, 00:09

proper
24-09-2007, 00:42
Пламен каза че е РЕЗЕРВИРАЛ 50 стаи в МАРИЦА за членовете!!!!! да не би затова да няма свободни

KGB
24-09-2007, 00:48
Пламен каза че е РЕЗЕРВИРАЛ 50 стаи в МАРИЦА за членовете!!!!! да не би затова да няма свободни

тия места ги резервирахме аз и Еньо, не че има значение....ма вместо тоя казал това, ония онова....

Звънни на Пламен и на еньо и виж какво става...или да звънна аз от Маями.

dimitaka
24-09-2007, 00:54
Колеги, ако имате проблем с настаняването вижте този линк, в края на списъка има и други хотели, извън вече изброените.http://city.starazagora.net/modules/news/print.php?storyid=110. Лека вечер!

Kuku
24-09-2007, 01:11
50 стаи в "Марица Изток", запазени от Петко и Еньо, си остват запазени, въпроса е, че няма никакви други свободни стаи, т.е. вместо да са 50, ако имаше още свободни, щях да ги запазя и да имаме 70 :wink: :idea:

proper
24-09-2007, 01:17
Ок. Всичко е точно. Говорил съм с Пламен.
Петко ти земи да фанеш самолета тоя път навреме да не пропуснеш джамбурето :)

castello
24-09-2007, 01:49
Неремонтираните стай са огън :metal: :lol: , но важното е купон да става...

Kuku
24-09-2007, 01:51
Не ми казвай, че си запазил от тях?! :cry:

castello
24-09-2007, 02:01
Не ми казвай, че си запазил от тях?! :cry:
Ами всъщност незнам какво съм запазил.Звъннах по телефона в Гроди и жената ми каза, че стайте били прилични...пък ще видим :(

EVITA
24-09-2007, 10:43
Преди да правите събитието май трябваше да разберете как ще са хотелите и ресторанта. :(

EvgeniiM
24-09-2007, 10:50
Неремонтираните стай са огън :metal: :lol: , но важното е купон да става...

тия легла как ще се чуват , обявавям конкурс за най-тежко дищаща девойка

Kuku
24-09-2007, 11:23
Евита, хотелите са еднакви за всички :roll:

голямата риба
24-09-2007, 18:06
всичко е проучено и беше най-добре някой преди да реши да пише нещо да прочете по обстойно и дори ако трябва да се сърже с организаторите

за сведение в Горди все още има свободни стаи, от РЕМОНТИРАНИТЕ които са запазени за италфеста,
просто е необходимо да се обадите и да си резервирате стая на ваше име

Slavi-Lancia
24-09-2007, 22:25
Kuku, запазените стаи в Гроди за феста от ремонтираните ли са или са запазени всички възможни стаи било то ремонтирани или не?

Kuku
24-09-2007, 23:08
Ремонтирани ;)
Но попитайте, за всеки случай :roll:

Slavi-Lancia
25-09-2007, 12:08
Ремонтирани ;)
Но попитайте, за всеки случай :roll:
Попитах тази сутрин, управителката каза че са ремонтирани :wink:

skino
27-09-2007, 10:33
На мен ми казаха, че вече няма свободни стаи от ремонтираните в гроди
запазих последната и един апартамент, поне така ми казаха от рецепцията. :roll: Че има само една стая и един апартамент от ремонтираните, но все пак ако някой ще запазва да пита.

MainaCore
27-09-2007, 11:14
И на мен днес сутринта ми казаха, че няма повече ремонтирани стаи и запазих в хотел ропотамо :) Дано наистина да е близо :)

Kuku
27-09-2007, 11:27
Хотел "Ропотамо" се намира точно между "Марица Изток" и "Гроди", но ми е интересно как си запазил стая там, като на мен и на Еньо ни казаха, че целия хотел "Ропотамо" е запазен от ретро клуба за 6 Октомври :?
Звънете и в "Ропотамо", може пък да се окаже, че има няколко свободни стаи :roll:

MainaCore
27-09-2007, 11:48
Хотел "Ропотамо" се намира точно между "Марица Изток" и "Гроди", но ми е интересно как си запазил стая там, като на мен и на Еньо ни казаха, че целия хотел "Ропотамо" е запазен от ретро клуба за 6 Октомври :?
Звънете и в "Ропотамо", може пък да се окаже, че има няколко свободни стаи :roll:
Адски си прав батко :? Объркал съм клубовете, сега се обадих пак, опраих нещата и запазих апартамент в "Гроди"...

marian
27-09-2007, 13:26
е аз си резервирах в ропотамо и имаше стаи

deq
01-10-2007, 08:55
ето още един хотел със свободни места
www.maniahotel.com (http://www.maniahotel.com)
Стая с 2 легла - 60 лв.
Стая с 2 легла – лукс - 60 лв.
Стая със спалня за двама - 60 лв.
Стая със спалня за двама – лукс - 65 лв.
Стая с кръгло легло - 70 лв.
Апартамент А1 - 90 лв.
Апартамент VIP - 110 лв.

голямата риба
01-10-2007, 13:02
ето още един хотел със свободни места
www.maniahotel.com (http://www.maniahotel.com)
Стая с 2 легла - 60 лв.
Стая с 2 легла – лукс - 60 лв.
Стая със спалня за двама - 60 лв.
Стая със спалня за двама – лукс - 65 лв.
Стая с кръгло легло - 70 лв.
Апартамент А1 - 90 лв.
Апартамент VIP - 110 лв.
колежке този хотел е в града
а другите са в Старозагорски минерални бани
което си е около 12 километра

deq
01-10-2007, 13:03
колежке този хотел е в града
а другите са в Старозагорски минерални бани
което си е около 12 километра

В другите хотели почти няма свободни места,пак ще гледам :roll:

proper
01-10-2007, 13:06
колежке този хотел е в града
а другите са в Старозагорски минерални бани
което си е около 12 километра

В другите хотели почти няма свободни места,пак ще гледам :roll:

само предположение... в някои хотели около нашия казват, че няма места защото ги "пазят" за фест-а принципно и ако кажеш за фест-а ти дават да си резервираш от запазените.....ниакой беше проверил и така каза....ако не греша

deq
01-10-2007, 13:09
само предположение... в някои хотели около нашия казват, че няма места защото ги "пазят" за фест-а принципно и ако кажеш за фест-а ти дават да си резервираш от запазените.....ниакой беше проверил и така каза....ако не греша

Еее ама вие сте били много опасни,ще проверя .Благодаря за предположението :D

proper
01-10-2007, 13:13
само предположение... в някои хотели около нашия казват, че няма места защото ги "пазят" за фест-а принципно и ако кажеш за фест-а ти дават да си резервираш от запазените.....ниакой беше проверил и така каза....ако не греша

Еее ама вие сте били много опасни,ще проверя .Благодаря за предположението :D

:) пак заповядай :)