PDA

View Full Version : Изчукване и боя



SIS
30-03-2005, 09:14
Катастрофа! - смачкана предната част на ляв калник; спукан ляв подкалник, счупен ляв мигач. За другите неща ясно, но препоръчайте майстор за изчукването на калника и боядисването. За сега ми казаха, че имало някакви около SiGi тунинг, които били добри, но аз искам съвети от личен опит, а не от слухове....

Dexer
30-03-2005, 09:26
От личен опит:
1. ДКВ - Обеля
2. Черна Бара - Това е нещо като махала на Божурище, по пътя за Калотина, там има един майстор, който добре изчуква.

ShoxXx
30-03-2005, 09:27
Аз имам един много добър. 100лв на детайл и много хубаво работи. В сравнене с един прехвален дето взимаше по 120лв на детайл и ми се надигна боята на предната броня след 2 месеца този работи наистина мн добре.

SIS
30-03-2005, 09:33
А някой знае ли адрес на SiGi тунинг? Или може ли да ме насочи...?Както ми го описаха, е някъде в Хладилника, но къде...?

Dodo 155
30-03-2005, 09:56
Аз имам човек, който работи отлично :wink: Ползвам само неговите услуги от години :yes: Работи много чисто, с хубави материали и няма опасност да ти падне боята или да ти се нагърчи след време :yes: Не работи за "жълти" стотинки, но не сваля и кожи :wow:
Намира се зад сервиза на ProMobil (този при БАН) в двора на базата за техническа подръжка на сградите на БАН. Ако решиш да ходиш там ще му звънна да го предупредя :wink:
УСПЕХ!

Dodo 155
30-03-2005, 10:00
А някой знае ли адрес на SiGi тунинг? Или може ли да ме насочи...?Както ми го описаха, е някъде в Хладилника, но къде...?
Ти спойлери ли ще правиш или калника ще изчукват :unsure:
Защото за тенекиджийски услуги не съм чувал да работят, я за спойлери има и по-добри фирми :wink:
За боядисване при SiGi не съм много навит, виждал съм тяхна работа и боята седеше като портокал :wow:

SIS
30-03-2005, 10:13
Ами аз нямам работа в самия SiGi тунинг, а майстора е някъде в района. Обаче, не можаха да ми дадат точен адрес, та за това искам адреса за по-лесно ориентиране....С тези майстори (бояджиите) работели и Италсервиз. Имали камери и не знам си к'во....Та мисля да се пробвам, да отида и да видя какви са условията. Та, ако някой може да помогне, ще му бъда благодарен.