PDA

View Full Version : Антената на тавана..



TaNo
24-09-2007, 10:38
Антената на тавана някой има ли си напредстава как се сваля! Преди два дена ми прокапа тавана и предполагам че е от антената понеже се клати някой се е опитвал да ми е откарти :x В един сервиз за стъкла е заведах понеже си мислих че оплатнението на задния джам е скъсано и оттам да тече ама казаха че си е здраво и викат само от антената ще е ама не се занимавали с това :idea: Сякви идей са добре дошли.. аз през тва време ще се мола да не запраска някой дъжд

code
24-09-2007, 15:25
Слагай и малко силиконче и си свиркай :)

TaNo
24-09-2007, 16:40
тъка съм решил ама ако е наклепам отвънка със силикон и ще стани малко грозно затова исках да е разглоба и да е направа както трябва :wink: ма незнам дали ще може да се свали без да се отлепя тавана, май нестава.. а тавана откача ли го веднаж и направо съм му е*ал мамата

code
24-09-2007, 19:47
Силикона където не искаш да ти залепва го намокряш малко със сапунена вода, после късаш ненужното и . . . воала :)

TaNo
28-09-2007, 10:05
Мерси за помоща приятел :wink: В крайна сметка е оглеждах, гледах и реших да е закарам при моя майстор да ми е направи както трябва. :oops:

emil georgiev
29-09-2007, 09:03
Антената на тавана някой има ли си напредстава как се сваля! Преди два дена ми прокапа тавана и предполагам че е от антената понеже се клати някой се е опитвал да ми е откарти :x В един сервиз за стъкла е заведах понеже си мислих че оплатнението на задния джам е скъсано и оттам да тече ама казаха че си е здраво и викат само от антената ще е ама не се занимавали с това :idea: Сякви идей са добре дошли.. аз през тва време ще се мола да не запраска някой дъжд дърпаш, я и пада , тя е на магнит така че не може да тече от неяМоята я откраднаха преди месеци но нямам вода вътре

TaNo
29-09-2007, 15:56
сериозно ли е на магнит бе мамка му :x дадах е аз да е залепат хубаво е напрайха ма не е от нея, неска измихме колата на мивка и пак протече :cry: дайте идей от къде може да тече тъка следващия път кат се намокри ще снимам мястото задна лява страна към там горе доло... и немога да разбера от къде е

aMoHuaK
29-09-2007, 19:51
Лайсната на Стаклото :roll: аз сменях стакло и лайсна отпред.. лайсната беше 30лв :!:

TaNo
29-09-2007, 20:53
ти за предното стъкло ли говориш :?: Щото намен теча ми е отзат.. а страничната лъскавата лайсна може ли от нея да е проблема имали ли няква роля при нея или е лепната само за красота..

emil georgiev
30-09-2007, 09:55
сериозно ли е на магнит бе мамка му :x дадах е аз да е залепат хубаво е напрайха ма не е от нея, неска измихме колата на мивка и пак протече :cry: дайте идей от къде може да тече тъка следващия път кат се намокри ще снимам мястото задна лява страна към там горе доло... и немога да разбера от къде ена първо време сложи силинок под уплатненията Няма начин да е от другаде

TaNo
30-09-2007, 11:27
на първо време сложи силинок под уплатненията Няма начин да е от другаде

Прав си ще мина оплатнението със силикон. Тия дни като завали дъжд ще ви кажа резолтата :wink: