PDA

View Full Version : Две 147-ици в "Щутгарт"



koolio
01-04-2005, 20:49
Имам на телефона колекция от снимки на вси4ки модели Алфа Ромео, които се движат по българските пътища и си ги въртя на десктопа. Липсваше май само 147-ицата. И днес както си стоя в стаята на един приятел в Ст град фокуцирам две червени красавици на паркинга пред "На края на вселената". Викам си "Това е моят шанс!" и се изстрелвам надолу. Обаче- ядец. Едната беше заминала а другата потегляше. Махнах на пича вътре да спре само за едно фото ама той не ме разбра ли, ошашка ли се нещо, и отпраши. Та ако случайно чете форума искам да му кажа: споко бе исках само едно "кадро", няма да ти крада колата (макар че се изкушавам :wink: ).

KGB
02-04-2005, 01:13
:oops: в първата бях аз...и беше много мрасна за снимки днеска....в втората беше колегата Quadrofoglio...виж неговата беше измита...но той гонеше девойките от белия кораб отпред :lol: и сугирно не те в видял въобще...

иначе няма проблем другата седмица пак може да наминеме...и едно ГТ може да ти доведем за снимка. Ако искаш в неделя ми прати едно ЛС с ГСМа ти и като дойдем другия път да ти звъннем.

Quadrifoglio
02-04-2005, 12:07
А аз те видях ама не бях напълно наясно с намерението ти. Мислих си че просто се разхождаш и се опитваш да набереш някой номер с телефона изобщо не видях да ми махаш иначе определено щях да спра. Ще поправиме грешката :D

koolio
02-04-2005, 17:36
А-а-а, щом сте гонили мацките оправдавам ви- в това заведение винаги има какво да се намери :noughty:. И другия път като минете да се обадите- пращам си телефона и на двамата. Ако случайно не съм си заминал към родния "Даг'естан" (Плевен) ще се отзова. Особено ако сте с GTV-то :tongue:

KGB
02-04-2005, 18:27
говориме за алфа GT не ГТВ

koolio
03-04-2005, 10:47
:oops: Е, няма значение, дайте я насам :tongue: !