PDA

View Full Version : Стартира Нов Форум



crashbg
06-04-2005, 22:19
Стартира първият и единствен Форум в България за участници в пътно-транспортни произшествия (ПТП), адвокати, следователи и хора интересуващи се от тази тема.

ВЕЧЕ С НОВ АДРЕС Посетете от тук - CrashBG Форум (http://crashbg.com/forum/)

Ако имате проблеми пишете на email - auto@engineer.bg или crashbg@crashbg.com

Споделете вашето мнение или задайте въпросите си които ви интересуват.

KGB
06-04-2005, 23:51
Успех и на вашия форум...наистина има нужда от място където хората да могат да си помогнат след такива неприятни събития...

Предлагам ви да допълните форума с част където да се пишат места където често стават ПТП, както и част където да има съвети отностно борба с корупцията на КАТ тоест...какво да правим когато някой пътен полицай ни спре с превишена скорост която не е "наша" как и къде мога да се оплача...или какво да правя в случий че ме удари полицеиска кола...аз имам доста какво да напиша и по двата случея.

още веднъж успех.

crashbg
07-04-2005, 16:12
:tongue: ОЩЕ ДНЕС ЩЕ ПУСНА ТЕМА :tongue:
Само, че по-късно защото имам ангажимент относно едно ПТП
Във Форума вече има тема Frequently Asked Questions (FAQ) /Често задавани въпроси и техните отговори...? Допълнете и вие с вашите, тези който ви интересуват за да отговорим и на тях...?/, където можете да задавате вашите въпроси.
:wow: :wow: :wow: :wow: :wow:

valjo
07-04-2005, 16:15
незнам за вас, но на мен този форум ми е адски бавен просто адски :wc:

alf
07-04-2005, 16:22
аз пък въобще немога да го отворя :whistle:

Pirlo
07-04-2005, 16:25
аз пък въобще немога да го отворя :whistle:
и на мене така :whistle:

crashbg
07-04-2005, 16:43
Не сте само Вие и други немогат да го отварят, но причината е в доставчиците на интернет. Едни други си забраняват достъпа, а страдат потребителите :cry: :cry: :cry:
Съжалявам, но проблема не е във Форума /за достъпа/. Има проблем за бавната връзка, но до няколко дни се надявам да бъде отстранен :wink:

alf
07-04-2005, 16:46
Не сте само Вие и други немогат да го отварят, но причината е в доставчиците на интернет. Едни други си забраняват достъпа, а страдат потребителите :cry: :cry: :cry:
Съжалявам, но проблема не е във Форума /за достъпа/. Има проблем за бавната връзка, но до няколко дни се надявам да бъде отстранен :wink:
мдаааа познато..... :yawn: