PDA

View Full Version : Впечатления от ИТАЛФЕСТ 2007 ТУК



Dexer
07-10-2007, 18:37
В тази тема можем да пишем всичко за завършилия 4 ти пореден италфест. Мнения, усещания, емоции, препоръки и критики, както и благодарности тук:)

Аз да започна: Лично за мен феста беше успешен, събрахме се доста хора , около 200 коли, над 120 от които алфи. Имаше и някои слаби моменти както винаги досега се случва, но мисля че като цяло се справихме:)

pr_00f
07-10-2007, 18:59
Супер доволен.
Голям купон си спретнахме.



п.с.
КОРУПЦИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!

Neokill
07-10-2007, 19:06
Беше супер и на пистата и у кръчмата. Купона стана як хората бяха супер се раздадоха.
ПП не знам дали усетихте ама свърши всичкото пиене в ресторанта. :twisted:

odisey
07-10-2007, 19:09
Нямаше дълги маси с бира и кебапчета и наливна бира :frown: и италианска музика :( драга беше супер :!:

1912
07-10-2007, 19:17
много съм доволен все пак се борих за 3 то място в най-високия клас :D

ShoxXx
07-10-2007, 19:39
Само да не си помислиш, че като не си спечелил 3-то място в най-високия клас си 4-ти по бързина.
Имаше поне 10 коли по-бързи от теб.
Като кача времената в темата за драга ще се види. До тогава ще помоля да не се спекулира.

MBlaST
07-10-2007, 19:42
И аз като цяло съм доволен. Хубаво време, хубави емоции по време на пътуването и състезанията... Пистата за драга не беше много качествена, но пак стана шоу. :)

ne0
07-10-2007, 19:43
искам времето което дадох сутринта да се впише ;), че да има с кво да се хваля.

После в ресторанта си беше ГОЛЕМИЯ БОЙ

иначе смлях един нов комплект гуми
много бензин
много емоции


супер

t0ny
07-10-2007, 19:51
феста беше супер, Neo представи се добре на драга

1115
07-10-2007, 19:53
Як купон, особенно в ресторанта....абе май най-жестокия досега.

Кофтито беше многото боклук, който се направи на пистата. Направо кочина.

proper
07-10-2007, 19:53
Всичко беше супер готино и весело :) за жалост от нощес след 2ч. не помня много много :):)
Пистата за съжаление беше ужасна и видях много нови гуми да заприличват на гуми от Ф1 след 30 обиколки....липсващи парчета гума и то много.... но иначе беше супер!

ne0
07-10-2007, 19:54
феста беше супер, Neo представи се добре на драга

мерси брат, ма мен ми е тръпка времето другото е екшън и за фън...
а че стана бърза атмосферка се видя Екстийм се постараха... равни и ниски 16 - ки и 15,5 сутринта с гуми ;)

Quadrifoglio
07-10-2007, 19:54
Аз май няма с какво да се хваля :) но за догодина вече ще измисля нещо! Но от ресторанта съм много доволен беше веселба хем бях супер изморен браво на всички

ne0
07-10-2007, 19:56
Аз май няма с какво да се хваля :) но за догодина вече ще измисля нещо! Но от ресторанта съм много доволен беше веселба хем бях супер изморен браво на всички

а само я плесна по дупето......

proper
07-10-2007, 19:58
....а че стана бърза атмосферка се видя Екстийм се постараха... равни и ниски 16 - ки и 15,5 сутринта с гуми ;)

Супер време даде...поздравления!!!!

П.С. а бяха обещали някви бързи дизели да докарат, ама що не ги видях :):):)

75 2.0 turbo
07-10-2007, 20:03
добро мероприятие се получи 8)

KGB
07-10-2007, 20:04
Браво за ПЕРФЕКТНО свършената работа на всички до като мен ме нямаше. ЕВАЛАТА МОМЧЕТА.

пс: по-късно ще си напиша цялото мнение, че сега вече едвам гледам.

ne0
07-10-2007, 20:05
на ДЪЧ дизела пусна 15,7 ;)......
а той ме е билллл не неведнъж а винаги... така че... ако някой забеляза имаше интересни времена ;)

искам да поздравя Илко за колата.... супер и се кефя особено синия цвят вътре ;)

а съдиите ..... нали ... баси аз бях и с навигатор :):):)


Петко се справи отличнои... исках да ти благодаря по микрофон ма немаше възможност..

Браво брат цял ден на крак с микрофон

VAN
07-10-2007, 20:18
Много съм доволен, супер беше. :D
Драга беше много як.
До година още по-добре да е :D

ПС: Петко браво друг такъв водещ няма :D

Mury
07-10-2007, 20:18
Като цяло съм доволен,но си скапах настроението заради тъпия гаф с хотела но вече няма значение :twisted: :twisted: :twisted: Иначе можеше да се представя много по-добре на драга,но като не съм се състезавал досега никога на драг така е,участвал съм само в сфетофарни гонки :twisted: :twisted: :twisted: А и трябва да тренирам много още стартирането :oops: :oops: :oops:

MrX
07-10-2007, 20:53
За пръв път оставам ве4ера след феста и съм много ама много приятно изненадан,Феста според мен се получи,както винаги досега,малките забележки не се забелязват на фона на приятните емоции.Много се радвам че присъствах 4 от 4 ,а ще гледам и занапред да не пропускам

BasicElement
07-10-2007, 20:54
Съдейки по коментари, клипове и снимки, май всичко е било на 6. Браво за организацията ! :wink:
Съжалявам, че пропуснах и се надявам догодина и аз да мога да си дам обективното мнение :)
И все пак вчера ми се наложи доста да карам из София и видях страшно много Алфи, което ме навя на мисълта, че трябва да се потърси начин за по-добро популяризиране на мероприятието.
Вие как мислите ?

BillyBoy`
07-10-2007, 20:56
аз също съм много доволен и ще поздравя колегата 1912 за доброто представяне и за 4-то място представи се доста по добре от някои хора :bravo: :bravo: :bravo:

proper
07-10-2007, 20:59
Да.... Фест-а е добре догодина да е в СОФИЯ!!!
Нищо няма да е същото....всичко ще в пъти по-добре....посетители, медии, по-скъпи коли, спонсори, заведения....абе кво да говорим :)

odisey
07-10-2007, 21:06
Петко се справи отличнои... исках да ти благодаря по микрофон ма немаше възможност..

Браво брат цял ден на крак с микрофон

Точно! :bravo:

DJ
07-10-2007, 21:29
За първа година присъствам на феста и от това което видях останах очарован. :shock: Браво на всички момчета справихте се чудесно,надявам се догодина пак да ни съберете и да сме поне 2 пъти повече :clap2:

icedoc
07-10-2007, 22:34
Незнам предишните години къде е бил феста , но мисля че 2008 трябва наистина да е в София . Гаранция посещението ще е в пъти повече !
И мисля че пистата на Bujuri6te бъде разорана !!!как ме яд че неуспях да доида , но съединителя си е кофти проблем ...

pinko
07-10-2007, 22:39
Никакъв проблем не е да се направи на пистата в Лесново. На 15-20 км от София е, BMW редовно правят разни драйвинг-мероприятия там.

GT
07-10-2007, 22:53
На мен също ми хареса много..:-)
Пиенето свърши бързо, защото пропър опитваше от всичко...:-)
Май и той свърши бързо..:-)
Аз си взех от вечерта една чудесна травма на петата..:-) Иначе отново се убедих, че Евгени пее страхотно Цепелин.
През деня беше много яко, малко с диско джокейчето се попрецакаха нещата. Разочарован съм от постижението на 400м от моята италианка, ще я развеждам..:-) Имаше много хубави екземпляри.
Гледката на толкова алфи беше смазваща..:-)
А тези брери били хубави..:-)

valjo
07-10-2007, 22:54
На мен също ми хареса много..:-)
Пиенето свърши бързо, защото пропър опитваше от всичко...:-)
Май и той свърши бързо..:-)
Аз си взех от вечерта една чудесна травма на петата..:-) Иначе отново се убедих, че Евгени пее страхотно Цепелин.
През деня беше много яко, малко с диско джокейчето се попрецакаха нещата. Разочарован съм от постижението на 400м от моята италианка, ще я развеждам..:-) Имаше много хубави екземпляри.
Гледката на толкова алфи беше смазваща..:-)
А тези брери били хубави..:-)
Тая песен е на Deep Purple :) и Евгени я пее невероятно, още от Долна Баня, евала :bowdown:

GT
07-10-2007, 22:56
абе пя и Цепелин бе....... :evil:
Няма да спориш, че ще те.............

GT
07-10-2007, 23:02
Stairway to haven.........? Или петното в главата ми е много мазно.....

valjo
07-10-2007, 23:08
Soldier of Fortune ;)))


за таа съм сигурен, тя си му е в програмата, ама другата дали е пробвал.... немоа да съм сигурен в нищо и мен ми е петно

proper
07-10-2007, 23:11
...Пиенето свърши бързо, защото пропър опитваше от всичко...:-) ...


:):):) миии.... в живота от всичко... по много :):):)
баси ментето беше първата серия от водката..... после ти като омая каката май донесе по-истинска, но вече нямаше значение..... и уискито си го биваше :)

П.С. тука на снимката май си мислех нещо за Дебитомера и кво имам да правя по колата :):):) хеххе

ivo
07-10-2007, 23:23
Браво за пореден път на организаторите. Нека традицията продължи и след всички нас !

Alfa User
08-10-2007, 00:06
Много добре се получи всичко, макар че имаше малко неразбория с хотелите и доста хора си тръгнаха разочаровани. Иначе екшъна на пистата беше супер, купона вечерта също беше супер! Айде догодина пак така, че и по-добре!
Не съм пропускал Италфест откак се роди тоя клуб, и много се радвам да видя как нещата стават все по-добре всяка година. Браво на всички, положили усилия, за да си изкараме така добре :cheers:

vegatta
08-10-2007, 00:13
добро мероприятие се получи 8)
Дам...
Батка много ти е красива колата
ЕВАЛА :bravo: :bravo: :bravo:

proper
08-10-2007, 00:19
:)

gigi
08-10-2007, 01:21
А какво направихме в ресторанта........... :oops:

castello
08-10-2007, 01:36
На пистата беше много яко и забавно, но какво се случи в ресторанта... :!: :!: :!:
Ще кача аз малко снимки от там... :lol:

П.С.Голяма корупция...

deq
08-10-2007, 07:55
Ако трябва да съм искрена и с риск да има обидени,ще кажа само ,че на мен ми хареса само точният резултат на майсторското шофиране :evil: . Нищо по организацията на пистата не бе наред.Има още по прекрасна писта в Сливен,ама като казвам прекрасна имам предвид идеална.И още,още неща,но ще ви ги спестя :evil: .
Показахме ви кой е номер 1 в майсторко шофиране и сме от Карнобат не от Бургас!Както и бяхме най добрата агитка!
За съжаление не ни дадохте възможност и за гонките да се покаже,кой какво умее,защото по незнайни/тоест не обяснени,защото долу горе се знаят / причини не допуснахте 145 синя на Маската да се бори за 3-то място.Искам да ви кажа ,че това не ви прави евала,защото това момченце само си купило колата,само си я подържа,дойде за да прави шоу и да покаже какво може,за да я доразбие и после пак само ще си я оправи.Както и да е,знам че догодина няма да дойдем определено.Губите хора вместо да печелите привърженици.
В нищичко не показахте организация,има толкова много фирми които щяха да се заинтригуват от феста....Ходете вижте другите сбирки на марка автомобили и не само и на моторджиите,там наистина всичко е чудесно просто.Но ви е си знаете!
Всичко това си е лично мое мнение!

DanewRomeo
08-10-2007, 08:17
Карнобат above all! Браво, изроди :P

niki-25
08-10-2007, 09:08
На мен лично много ми харесе Италфеста,организацията на пистата,и най-вече приятната вечер която си искарахме в ресторанта.Просто много добра организация,перфектно се справихте момчета :D :D :D

Deathbringer
08-10-2007, 09:22
Евала и от мен феста беше по-добър от миналогодишния и се изкефих много :D

EvgeniiM
08-10-2007, 09:43
И аз си прекарах страотно ,много приятна атмосфера на пистата , убииствено настроение вечерта - а Дефото е пич ,але але але


П.П. Деяяяяяяя- трябваше да останете за вечерта - щеше да си промениш негативното мнение - пък и тоз мавруд се оказа добър :wink:

deq
08-10-2007, 09:56
П.П. Деяяяяяяя- трябваше да останете за вечерта - щеше да си промениш негативното мнение - пък и тоз мавруд се оказа добър :wink:

Нямаш си представа колко ми се искаше да остана вечерта в ресторанта,ние бяхме в Ст.Загора вечерта де,но беше по добре да не идваме във ресторанта,защото определено беше доста напушена атмосферата след гонките заради нашата 145 и щеше да стане по зле.Някой хора го приеха по навътре,а иначе блягодаря ,че забелязахте липсата ми :lol:

Yon
08-10-2007, 10:02
Добра атмосфера се получи. Доволни сме :D :clap2: Гледам по снимките в ресторанта е имало разбиване :lol: :bounce8:

milenamr
08-10-2007, 10:14
Несъмнено се получи страхотен Италфест , благодарение на организаторите ,на неуморния Петко-с непресъхващ порив и ентусиазъм винаги намира сили и дух да ни забавлява(което според мен е нелека задача, достойна за възхищение) :firstprize: , както и на всички участници и посетители-определено няма две мнения по въпроса, че ставате все по-добри :twisted: :clapping:

ivanko_rs
08-10-2007, 10:15
И от мен поздрави на организаторите.Имаше работи които можеха да са по-добре,но перфектна организация няма :wink:

Браво на Петко че изкара целия ден на крак и с микрофон в ръка
:clap2:

Относно следвашия фест ,т.е. 2008 г. съм твърдо против мястото му да е в София.То и така имаше много малко посещения от Северна България.

emilio
08-10-2007, 10:19
Големи рацери и големи певци! Де го има това събрано! Ногу дубре се получи всицко! И хотелчето беше супер, жалко само, че беше обурудвано с тия сърдитите лелки - другия път да сложат усмихнати девици. Банкета беше твърде добър. Евала на всички!

BatVas
08-10-2007, 11:02
П.П. Деяяяяяяя- трябваше да останете за вечерта - щеше да си промениш негативното мнение - пък и тоз мавруд се оказа добър :wink:

Нямаш си представа колко ми се искаше да остана вечерта в ресторанта,ние бяхме в Ст.Загора вечерта де,но беше по добре да не идваме във ресторанта,защото определено беше доста напушена атмосферата след гонките заради нашата 145 и щеше да стане по зле.Някой хора го приеха по навътре,а иначе блягодаря ,че забелязахте липсата ми :lol:

Вечерта никой не се вълнуваше от гонките. Евгени носеше някаква бутилка която ти бил обещал , ама те нямаше.
Имаше и едни подреждания по време, каква е 145 цата , какво време е дала и с какъв двигател , че не се сещам - . Ама всичко беше за фън.За драга не знам , ама за майсторското аз смятах резултатите.
А за недоволството от организацията все пак да не забравяте че за всичко плащат членовете на клуб Алфа Ромео България (ако намерите спонсор за 10 000 лева ще наемем професионалистиюа ) ама с ограничен бюджет това е перфектно и все пак е направено от фенове за фенове без комерсиална цел. :wink:

cvetelin
08-10-2007, 11:10
много добре беше ... евала :)

догодина пак.... още по добре да го замислите ;)

deq
08-10-2007, 11:18
[quote="BatVas
Имаше и едни подреждания по време, каква е 145 цата , какво време е дала и с какъв двигател , че не се сещам - . Ама всичко беше за фън.За драга не знам , ама за майсторското аз смятах резултатите.
А за недоволството от организацията все пак да не забравяте че за всичко плащат членовете на клуб Алфа Ромео България (ако намерите спонсор за 10 000 лева ще наемем професионалистиюа ) ама с ограничен бюджет това е перфектно и все пак е направено от фенове за фенове без комерсиална цел. :wink:[/quote]

За организацията-търсят се фирми,не вярвам да откажат ,щеше да има интерес от доста представители.Кейтъринг фирмите също нямаше да откажат,особено тези от Стара Загора,имам си представа от това и затова споделям мнение,но няма значение вие си знаете.
За майсторкото,без претенции,за гонките -синя 145/1.6 с номер А6813 ВК,която имаше две първи и едно второ и не беше допусната за състезание за трето място по незнайна причина...Опитало се да се пита,ама така и не се дало обяснение,пък и защо ли да се даваВече обаче няма никакво значение!Аз си извадих изводи,имам си собствено мнние за всичко това,а и нали не очаквате всички да са съгласни със всичко,нормално е да има такива накоито да не им хареса.

Слав
08-10-2007, 11:24
Сега....не мога да разбера защо се цупите Карнобатчани...ще ви обясня как стоят нещата в драга.
Който падне си пада...няма 2 победи, няма една загуба...това да не е футболен мач :?:
Пускат се две коли - която бие продължава нтам.Щом имаш дори една загуба отпадаш.Правилата бяха еднакви за всички.

Аз бях на финала, а колегата дето мереше времената го познавам лично.Имаше 20 човека очевидци и грешка в измерването и определянето на победителите не е имало :idea:

Съжалявам само, че сте останали с грешно впечатление.. мир! :?

deq
08-10-2007, 11:30
Сега....не мога да разбера защо се цупите Карнобатчани...ще ви обясня как стоят нещата в драга.
Който падне си пада...няма 2 победи, няма една загуба...това да не е футболен мач :?:
Пускат се две коли - която бие продължава нтам.Щом имаш дори една загуба отпадаш.Правилата бяха еднакви за всички.
Съжалявам само, че сте останали с грешно впечатление.. мир! :?

Никой не се сърди,всичко това си е нормално.Поискано беше обяснение,така и не се получи на място.Аз се държа отговорна,защото аз ги организирах да дойдат, да искам да знам какво е станало,защото не бях там тогава и не знам какво е точно станало.Дойдоха при мен каза ми се ,че двама са има еднакви постижение,но нашият не е допуснат за надпревара за трето място,естествено е да искам да знам защо,нали?

BatVas
08-10-2007, 11:37
Всичко е направено с желанието на членовете и особенно от няколко човека ( за което им благодаря)

От доста време има теми за Италфеста и който е искал е можело да даде конкретни оферти и предложения и да се заеме да организира нещо , а не сега да казва можеше тама - можеше иначе.

тука казаха нещо за писта в Сливен ( да не цитирам темите където моля да се покажат предложения (конкретни) с параметри финансови и други подробности. Не съм видял такова конкретно предложение.
Много ясно че имаме слабости - надявам се не сте очаквали че можем да направим организацията като на ФИА за кръг от Формула 1 :wink:

Не че няма да стане ама нямаме такъв бюджет :roll:

emilio
08-10-2007, 11:44
Жалко,че има хора, които са останали обидени и разочаровани. Аз стоях на финала и гледах всички драгове. Не е имало две коли да минат заедно - все някоя пада. Времена не са се гледали, а директна елиминация.
А песента в изпълнение на Евгени директно се номинира за химн на клуба :)

MONI
08-10-2007, 11:49
Несъмнено се получи страхотен Италфест , благодарение на организаторите ,на неуморния Петко-с непресъхващ порив и ентусиазъм винаги намира сили и дух да ни забавлява(което според мен е нелека задача, достойна за възхищение) :firstprize: , както и на всички участници и посетители-определено няма две мнения по въпроса, че ставате все по-добри :twisted: :clapping:

аз на същото мнение и само ще добавя че най-голям кеф на драга и м. шофиране ми достави колата Не0.....много много яка. Браво и за Спринта на Мр. Екс.

Сега да не си помислите че 75цата и Делтата не са ме изкефили , напротив....ма те са друг клас.

П.С. Наистина в хотела се получи малко кофти с местата, да не говорим за обслужващият персонал, но за съжаления това са рисковете от това да живееш в БГ.

KGB
08-10-2007, 11:51
Да не превръщаме темата в спор...само някои обяснения.

По време на нашият ИталФест беше и празника на Стара Загора. Всички фирми занимаващи се с катеринг се бяха насочили само натам, тоест никой не искаше да се занимава с ИталФеста (което е нормално, хората търсят сигурна печалба и не се доверяват само на думи). А както и се очакваше се прецакаха, човека който беше на пистата мисля е останал супер доволен от 8часова нон-стоп опашка....а и той се справи отлично, не веднъж или два пъти ходиха да зареждат допълнително.

Ти щом си запозната с другите фирми в региона може да им обясниш какво е било и да ги питаш защо не са дошли.

НО ВАЖНОТО ЗА МЕН Е, че на пистата имаше достатъчно храна и напитки за всички, без огромните опашки от миналите години. Тоест човека които наехме се справи отлично.

Относно драга, ми за 3 то място се бореше зелената 145тица на НЕО, това е колата с най-доброто време в този клас!!! Но както се получава често в реалния живот, не винаги най-бързата кола печели състезанието. Той по същата логика като вашата можеше да каже, абре защо след като имам най-доброто време не отивам на финал и да се състезавам за първо място.

Най важното е, не забравяйте, че всичко го правиме за удоволствие.

пс: относно сравненията ти с други клубове и най-вече с мото събори...ма и ние сме ходили на подобни мероприятия с мотоциклети и знаем как си пикаят по палатките....


пс2: да сме живи и здрави...и догодина ако решите пак ще се видим живот и здраве.

deq
08-10-2007, 11:55
От доста време има теми за Италфеста и който е искал е можело да даде конкретни оферти и предложения и да се заеме да организира нещо , а не сега да казва можеше тама - можеше иначе.


Последно и приключвам с писането по темата!
Та,нали вие го организирате?От къде да знам до колко ви е добра организацията?Що не пуснахте тема някъде за предпложения за организация?Аз не видях никъде :roll: ,знам че се организира едва за 4-ти път,но ако всеки има желание ще направи нещо по въпроса и така щеше да е наистина много добро.В Стара Загора нямаше нито един плакат,поне аз не видях...
Може би трябваше да напиша само "да много ми хареса" и да прекратя темата...




По време на нашият ИталФест беше и празника на Стара Загора.

Извинявай,ама празника на Стара Загора беше на 2-РИ



Ти щом си запозната с другите фирми в региона може да им обясниш какво е било и да ги питаш защо не са дошли.

Вечерта бях на маса с човек,който се занимава с подобни неща и каза,че е разбрала едва от нас,че ще има нещо подобно.A и си мислех,че тази работа именно вие сте я свършили,а аз дори и да имах желание,с кой да се свържа?М?С някой модератор?Ми аз поисках да сложа един банер в моята си страница на форума,то не получих отговор,пък камо ли за нещо друго....




пс: относно сравненията ти с други клубове и най-вече с мото събори...ма и ние сме ходили на подобни мероприятия с мотоциклети и знаем как си пикаят по палатките....


пс2: да сме живи и здрави...и догодина ако решите пак ще се видим живот и здраве.

Ми относно др. клубове,да определено имат поне къде да седнат!
За догодина,ми не знам живи и здрави,организирайте си го пак,щом по такъв начин ви харесва!

Приключвам с темата!

KGB
08-10-2007, 11:57
Не ни разбирай погрешно, критики са важни за нас!!! и се радваме, че си споделила твоята гледна точка.

Трябваше да дойдете в ресторанта....!!!

KGB
08-10-2007, 11:59
Относно мърсотията която оставихме на пистата, днес след обяд фирмата коята отговаря за чистотата в Стара Загора ще е на пистата и ще почисти.

Така, че ще върнем пистата в първоначалното и състояние.

Наша голяма грешка, беше че не бяхме поставили кошчета по пистата.

deq
08-10-2007, 12:03
Не ни разбирай погрешно, критики са важни за нас!!! и се радваме, че си споделила твоята гледна точка.

Трябваше да дойдете в ресторанта....!!!

Следващият път,просто който има желание,освободете бариерите и ги допуснете да могат да помагат!За да може този Итафест да се превърне във страхотно мероприятие със още повече привърженици на марката!

BatVas
08-10-2007, 12:03
От доста време има теми за Италфеста и който е искал е можело да даде конкретни оферти и предложения и да се заеме да организира нещо , а не сега да казва можеше тама - можеше иначе.


Последно и приключвам с писането по темата!
Та,нали вие го организирате?От къде да знам до колко ви е добра организацията?Що не пуснахте тема някъде за предпложения за организация?Аз не видях никъде :roll: ,знам че се организира едва за 4-ти път,но ако всеки има желание ще направи нещо по въпроса и така щеше да е наистина много добро.В Стара Загора нямаше нито един плакат,поне аз не видях...
Може би трябваше да напиша само "да много ми хареса" и да прекратя темата...

"ВИЕ" кои са "ВИЕ" всички фенове - никой от организаторите не е професионалист, никой не взема пари - всеки от тях само е дал от себе си. "ВИЕ" са всички фенове.
Никой не казва че сме перфектни - но с всяко година се подобряваме.
И пак казвам - много от нещата ги знаеме , ама са въпрос на ПАРИ , а ние("вие") ги нямаме.

EvgeniiM
08-10-2007, 12:11
имаше само един реален проблем - не ги видях минералните басейни - можеше да е тежка веселба и там

75 2.0 turbo
08-10-2007, 12:16
сега като чета мненията и си представям първия фест та чак ми е смешно :wink: може би ако недоволните са посещавали всички мероприятия щяха да забележат че развитие ИМА :!: и с всяко следващо мероприятие нещата се подобряват :idea: и приказки от рода: "ама аз ако знаех щях да помогна......."
са меко казано смешни, както някои писа по горе имаше теми по повод организирането да ги бяхте чели щяхте да знаете а ако бяхте па питали организаторите :"абе тараанкооолу искаш ли спонсори или си имаш достатъчно кинти ?"
то тогава па равни нямаше да имате :idea:
наистина баните на стара загора се изложиха с приемането и изхранването на хората но никои от организаторите нямаше как да предвиди тая ситуация :!: а колкото до надпреварите на пистата искам да попитам които има претенции за маистор пилот или мнооо бърза кола защо е решил че италфест е поле за изява в краина сметка събирането беше за кеф а не за поставяне на шампионски резултати а и съдиите не са професионалисти и грешките им трябва да бъдат простени поне истинските фенове биха простили винаги :idea: :idea: :idea:

proper
08-10-2007, 12:27
Най-важното в такова събитие е да няма пострадали и инциденти!!!
Вариянта сега с няколко малки, но сърцати спонсори и парите на ЧЛЕНОВЕТЕ на клуба е добър.
Това е сбирка на ЛЮБИТЕЛИ и не е професионално авто Шоу и дай боже да не бъде никога. Там сме за да се видим, за да се запознаем, да си побъбрим на живо, да се веселим до бескрай, а не само по Форумите. Да усетим духа на общата ни любов по Италиянските автомобили.... това е....
Проблеми си имаше и то повече от един, но щом всичко е свършило добре и настроението е прекрасно, значи е успешно мероприятието.

Да не забравяме да Благодарим на тези които го направиха възможно и отделиха и много лично време и сили и пари!!! Няма да казвам имена за да не пропусна някого, но някои хора видяха малко от Фест-а защото летяха навсякъде и се грижеха за всичко по силите им.
Да Благодарим на тях.

pr_00f
08-10-2007, 12:29
Да не забравяме да Благодарим на тези които го направиха възможно и отделиха и много лично време и сили и пари!!! Няма да казвам имена за да не пропусна някого, но някои хора видяха малко от Фест-а защото летяха навсякъде и се грижеха за всичко по силите им.
Да Благодарим на тях.

:clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

75 2.0 turbo
08-10-2007, 12:31
абсолютно съм на това мнение ето и моя поклон към въпросните люде:
:big_bow_down: :big_bow_down: :big_bow_down: :big_bow_down:

cvetelin
08-10-2007, 12:33
колкото и да го организират и т.н. все на някого няма да му хареса нещо... в края на краищата не можеш да угодиш на всички...
въпреки това стана много добро мероприятие...
дано с годините всичко да става все по добро..
евала ...

тнх на всички организатори :)

GT
08-10-2007, 12:44
Във всичките постове има доза истина. Беше готино, спор няма, но има какво да се доизкосури. По-тази причина за следващия Италфест, който ще бъде балкански, ще се организираме от сега. Такак времето ще е повече, идеите също. Предлагам на КГБ да направи една тема "мрън, мрън", в която да се изпишат всички негативи, които са забелязани, без излишни спорове. След това да ги разгледаме, обсъдим и решим как да ги бориме на заседание на клуба.
А и това не е седянка... :D

голямата риба
08-10-2007, 12:45
Най-важното в такова събитие е да няма пострадали и инциденти!!!
Вариянта сега с няколко малки, но сърцати спонсори и парите на ЧЛЕНОВЕТЕ на клуба е добър.
Това е сбирка на ЛЮБИТЕЛИ и не е професионално авто Шоу и дай боже да не бъде никога. Там сме за да се видим, за да се запознаем, да си побъбрим на живо, да се веселим до бескрай, а не само по Форумите. Да усетим духа на общата ни любов по Италиянските автомобили.... това е....
Проблеми си имаше и то повече от един, но щом всичко е свършило добре и настроението е прекрасно, значи е успешно мероприятието.


мисля, че Влади най-правилно се е изразил

Mury
08-10-2007, 15:12
Най-важното в такова събитие е да няма пострадали и инциденти!!!
Вариянта сега с няколко малки, но сърцати спонсори и парите на ЧЛЕНОВЕТЕ на клуба е добър.
Това е сбирка на ЛЮБИТЕЛИ и не е професионално авто Шоу и дай боже да не бъде никога. Там сме за да се видим, за да се запознаем, да си побъбрим на живо, да се веселим до бескрай, а не само по Форумите. Да усетим духа на общата ни любов по Италиянските автомобили.... това е....
Проблеми си имаше и то повече от един, но щом всичко е свършило добре и настроението е прекрасно, значи е успешно мероприятието.


мисля, че Влади най-правилно се е изразил

Абсолютно съм съгласен и аз с това :twisted: :twisted: :twisted:

mim
08-10-2007, 15:16
не разбрах само, кой пре**а резервациите за хотела :dark2:
и що на пистата се караха, как да се подреждат колите и накрая подредба никаква

хм
разгласяването на мероприятието търпи най-големи критики

но самото събитие беше хубава емоция, аз бях ухилена до ушите през цялото време :D

skino
08-10-2007, 15:41
не разбрах само, кой пре**а резервациите за хотела :dark2:

За хотела си мисля, че единствените виновни са самите собственици, рецепционистки, сервитьори и други такива.
На нас 2 пъти ни сменяха стаята и ги решаваха нещата на момента(независимо че бяхме резервирали от ремонтираните и така на татък, и няколко пъти повтарях по тел. зада съм сигурен че са ме разбрали)
Просто според мен не са виждали толкова хора накуп и не бяха подготвени за масово полазване от наша страна.
Не може да си обещал едни стаи по тел. а в последствие да променяш нещата, в зависимост от това кой дошъл пръв, и да разчиташ на 2 сервитьори да обслужат 150 човека.
Но това е ако сме тръгнали да търсим кусури на хората, което в случая не е подходящо. Все пак важното е доброто усещане че си бил там и си се накефил, другото се преживява.
и както казаха някой от организаторите :
Не се занимават професионално с този фест а всичко е едва ли не на доброволни начала и всеки помага с каквото може
а бяха справили отлично с нещата които зависеха от тях :lol: и има развитие спрямо преходните години.

Bottata
08-10-2007, 17:59
като за първо участие(само като наблюдател) съм много доволен.
Личеше си че е организиран и направен непрофесионално(без много кинти, хора и т.н) но имаше много неща които се доближаваха до истината.
А за ентусиазма на хората - повече едва ли може да се желае.
Такаво готина колонка се заформи на магистралата от София - мед ми капеше от сърцето...
Не липсваха и проблеми от чисто български харектер - неспазване на уговорки(най вече спането)
Жалко че не можах да участвам в гала вечерята на "победителите" :)
Чувам много добри отзиви - колеги снимки, документи, факти, компромати ...

Kuku
08-10-2007, 19:07
Първо искам да поздравя всички колеги за добре свършената работа :th_up:
След това искам да благодаря на всички присъстващи за настроението и атмосферата, която създадоха, както на пистата, така и в ресторанта :lol:
Надявам се с всеки следващ ИТАЛФЕСТ качеството на организация да се подобрява, а публиката и настроението да се увеличават, и в най-скоро време да не ни стига една самолента писта и три хотела :lol:



П.П.
Критиката ще запазя за себе си и за организаторите, с които ще се постараем всяко следващо мероприятие да бъде по-добро от предишното 8)
Благодаря още веднъж на всички 8)

ALFA CORSE
08-10-2007, 20:05
Еми супер си беше, БРАВО и благодарности на организаторите! :D

Neokill
08-10-2007, 20:08
Беше супер. Недоволни винаги ще има, но нали знаете кое е важно ....... :twisted: :twisted: :twisted: В ресторанта се размазахме, беше много яко макар че ми се събраха 45 часа без сън и от време на време ми прегряваше процесора. :roll:

ПП Евала бре Петко ка изкара толкова време да грачиш не моа да разбера :Yeeeehaaa: :big_bow_down:

1115
08-10-2007, 20:19
Meжду другото ЕВАЛА на КИКИ, който с часове се занимава с менюто и не седна да хапне сумати време за да е всичко ОК.

ne0
08-10-2007, 20:23
Meжду другото ЕВАЛА на КИКИ, който с часове се занимава с менюто и не седна да хапне сумати време за да е всичко ОК.

и прибра парата ;)


майтап брат справи се геройски ;)

Grigor
08-10-2007, 20:33
Айде и аз да се изкажа ;-)

Присъствал съм на 3 от 40-те досегашни феста, като малко или много съм участвал в организацията на 2ри и малко помагал за 3-тия.

Досега не е имало по-добре огранизиран ден на пистата!

Миналата година ни изгониха по-рано от "Дракон", имаше лошо време /тука организаторите нямат влияние/.

По-миналата година имаше само посно спретнато майсторско /то технически причини/ и много силен студен вятър.

Таиз година имаше много приятно трасе за майсторското, апаратура за драга и много добра организация на пистата.

Това което не ми хареса на мен като посетител и НЕ участник в организацията беше:

- Лошата подредба на колите. Не че е гадна, ама можеше много по-добре
- Отврат разположението на кенефите /преди 2 години бяха на 4 места на пистата и бяха по-удобни/
- Липсата на 2-ри пост с кебабчета и липсата на разнообразие на бира /мойте 2 не бяха и студени/

Това не са много съществени критики, но е нещо което според мен можеше и по-добре.

Иначе:

- Доброто ми мнение за Стара Загора вече го няма ЗАРАДИ хотелиери и ресторантиори! Такива КРЕТЕНИ не вярвах че има....

Да не искат да ти взимат парите.... няколко пъти и на различни хора... да затварят врати защото е пълно /заключват/... да янма стаи..
Да има само 3-ма сервитиори на 100 и кусур човека...

Няма да коментирам!

Имам и една 3-та критика /последна/:

Ако не знаем как по-добре да не правим конкурс мис итал фест.... това което видях сега си беше пълна пародия...

Не оспорвам физическите качества на спечелилата!
Просто нямаше никаква идея какво да се прави, създаде се усещане за предварителен избор... абе.. малко си беше пародия...

Лично ме е яд, че за 2-ра поредна година избираме "мацка" без да мислим какво и защо избираме.
Малко обяснение на мнението си:
Миналогодишната победителка е собственик ан Алфа, участва в мероприятията и е част от клуба - ЕВАЛА!
Яд ме е че миналата година не я избраха заради изброените качества, а защото направи хоу с приятелка...

А тази година... дори и шоу нямаше.... а наградата беше материална /за разлика от миналата година/

Просто според мен трябва ако правим този неофициален конкурс да имаме идея какво и защо...

Като цяло съм супер доволен. Можеше и да не пиша негативини мнения, но според мен е по-добре да се каже всичко.

Аааа... Не давайте микрофона на Петко в ресторанта !!!!!!!!

ne0
08-10-2007, 20:37
отново Григор е прав и го подкрепям напълно особено за МисИталфест ;)

1115
08-10-2007, 20:47
Айде сега кебачийниците били малко ;), ама бачкаха доста бързо. Никой не беше останал дълго време гладен.

tonov
08-10-2007, 22:28
Лично аз съм с много добри впечатления от феста. Верно че ми е първи, та нямам база за сравнение с предишните, но ЕВАЛА на всички които помогнаха да се осъществи!
:notworthy:

Yavor
08-10-2007, 22:44
На мен това ми е втория Италфест и мога да кажа че беше отлично организиран като се доближаваше много близо до посредствените ПРОФЕСИОНАЛНИ организации на които съм присъствал, даже беше доста по добре от някои такива, където липсва всякакъв ентусиазъм, докато тук преливаше - и у организаторите и у участниците и зрителите.
Това което наистина ме радва е пълната липса на печалбарство - неща като вход за паркинга, 50ст за пикане, 2 лв кебапчето и т.н. Искрено изненандан останах от цените на нещата за ядене и пиене, оито въпреки монопола бяха на абсолютнонормални цени.
Най-голямата ми критика е към липсата на поне 1 кошче за боклук, но според мен това беше работа на собствениците на пистата...
За втори път не присъствам в ресторанта - всеми е близо и се прибирам, но съм сигурен, че купона е бил на ниво!
Благодаря на организаторите и се надявам и им пожелавам да съхранят ентусиазма си, за да им е кеф отново да правят такива събираия!

val_mcrae
08-10-2007, 22:47
А моето впечатление остана в малкото присъстващи хора. Като че ли миналата година бяхме повече, но общо взето благодаря на организаторите за Италфест 2007.

ne0
08-10-2007, 22:51
На мен това ми е втория Италфест и мога да кажа че беше отлично организиран като се доближаваше много близо до посредствените ПРОФЕСИОНАЛНИ организации на които съм присъствал, даже беше доста по добре от някои такива, където липсва всякакъв ентусиазъм, докато тук преливаше - и у организаторите и у участниците и зрителите.
Това което наистина ме радва е пълната липса на печалбарство - неща като вход за паркинга, 50ст за пикане, 2 лв кебапчето и т.н. Искрено изненандан останах от цените на нещата за ядене и пиене, оито въпреки монопола бяха на абсолютнонормални цени.
Най-голямата ми критика е към липсата на поне 1 кошче за боклук, но според мен това беше работа на собствениците на пистата...
За втори път не присъствам в ресторанта - всеми е близо и се прибирам, но съм сигурен, че купона е бил на ниво!
Благодаря на организаторите и се надявам и им пожелавам да съхранят ентусиазма си, за да им е кеф отново да правят такива събираия!

радвам се че се е забелязало, че от никъде не се целеше събиране на пари... и което беше с пари струваше нормално..

Беше взето решение да се запази "фенщината и ентусиазма" - БОБО, получи се нещо много сплотено и хубаво без да се цели комерсиализация. Всеки помагаше с каквото може.... най-важното нямаше инциденти.... който трябваше да дойде - ДОЙДЕ

GT
08-10-2007, 23:18
Леле, срам.....
Куку /господин салонен управител/, заслужаваш от мен едно :notworthy:
Ти си страшен батко...:-)

П.С. Григо, споделям мнението ти за мисщината..:-)

proper
08-10-2007, 23:38
Леле, срам.....
Куку /господин салонен управител/, заслужаваш от мен едно :notworthy:
Ти си страшен батко...:-)..

аз по едно време посред нощ като го видях в ъгъла сам да хапва много след всички....чак мъчно ми стана баси... Евала за работата Kuku!!!

Mury
09-10-2007, 11:03
Леле, срам.....
Куку /господин салонен управител/, заслужаваш от мен едно :notworthy:
Ти си страшен батко...:-)..

аз по едно време посред нощ като го видях в ъгъла сам да хапва много след всички....чак мъчно ми стана баси... Евала за работата Kuku!!!

Е те точно в тоя момент аз отидох и си го цунках по кубенцето,и му казах ЕВАЛА БАТ :lol: :lol: :lol: :lol:

MONI
09-10-2007, 11:09
Леле, срам.....
Куку /господин салонен управител/, заслужаваш от мен едно :notworthy:
Ти си страшен батко...:-)..

аз по едно време посред нощ като го видях в ъгъла сам да хапва много след всички....чак мъчно ми стана баси... Евала за работата Kuku!!!

Мдаа това беше самата истина за КиКи.....като дойде да си вземе телефоните и портфейла при мен каза с една унила физиономия ......лелеее мани че ме заболя главата вече......

Евалата бате!

Kuku
09-10-2007, 11:21
Стига ме хвалихте бре :lol:
Ако не бях аз, щеше да е някой друг :roll: - не ми е тежало да го свърша и не съжалявам за труда, щом сте доволни от вечерята и от вечерта, мога само се радвам, че съм се потрудил 8)

Mury
09-10-2007, 11:23
Стига ме хвалихте бре :lol:
Ако не бях аз, щеше да е хякой друг - не ми е тежало да го свърша и не съжалявам за труда, щом сте доволни от вечерята и от вечерта 8)

Я не се ежи да не дода ти спукам гуменките на новата кола :twisted: :twisted: па щеше и да черпишп за нея :twisted: :twisted: :twisted:

Kuku
09-10-2007, 11:24
Щях... :roll: :(

MONI
09-10-2007, 11:52
Щях... :roll: :(

Абе нали си говорехме за едно мъжко парти за след феста....

MainaCore
09-10-2007, 17:41
Браво на огранизаторите!!! Самият Италфест имаше известни пропуски, но наистина, каквото и да се прави винаги всичко опира до ПАРИ ;) И аз съм огранизирал разни мероприятия и знам колко е важно да има средства. Вечерта беше голямо шоу! Евала на всички за готината атмосфера !!!

Mury
09-10-2007, 20:21
Щях... :roll: :(

Абе нали си говорехме за едно мъжко парти за след феста....

Лелеле мани с тея мъжки партита,жена ми още пили за рождения ден на Нено :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

bat_kir4o
09-10-2007, 21:41
много добре се получи на пистата всичко беше добре организирано имаше и обърквания но спаред мен е нормално не може всичко да е 6 :wink: а за вечерта беше просто страшен купон :D :D :D
много големи благодарности на организаторите и на всички които са помогнали за организацията за италфеста :lol: :lol: :lol:

Bobo
09-10-2007, 23:16
Аз лично определено съм много доволен от италфеста - БРАВО МОМЧЕТА !!! - и да ви кажа вечерта беше направо гениално мега купонясване все едно напук на всички пречки ЕВАЛА :lol:

Dexer
09-10-2007, 23:40
Аз лично определено съм много доволен от италфеста - БРАВО МОМЧЕТА !!! - и да ви кажа вечерта беше направо гениално мега купонясване все едно напук на всички пречки ЕВАЛА :lol:

Тая вечер, таааааая вечер..... :kicking: :kicking: :drunk: :drunk:

proper
09-10-2007, 23:56
Аз лично определено съм много доволен от италфеста - БРАВО МОМЧЕТА !!! - и да ви кажа вечерта беше направо гениално мега купонясване все едно напук на всички пречки ЕВАЛА :lol:

ти видя ли си клипа ?????

http://www.vladipetrov.com/italfest2007/

kiler_4o
10-10-2007, 00:46
KuKu, трябваше да си тръгна по-рано, понеже карах към Стз после и взех да се уморявам и да ми се приспива (почти не бях спал от 2 дни) и за това не можах да си изпълня обещанието да те черпя на италфест-а :oops: Но като гледам ти свърши страхотна работа и мисля, че доста хора ще те почерпят вместо мен (по-скоро докато аз успея да го направя :) )
Между другото нищо не казахте за най-младия участник в състезанията, с най-слабата кола (след тази на Fire 8V, но ако не бях аз той най-вероятно щеше да участва само в майсторското), как се представих ? :)

castello
10-10-2007, 01:49
Аз лично определено съм много доволен от италфеста - БРАВО МОМЧЕТА !!! - и да ви кажа вечерта беше направо гениално мега купонясване все едно напук на всички пречки ЕВАЛА :lol:

Тая вечер, таааааая вечер..... :kicking: :kicking: :drunk: :drunk:
A :!: , кой е пил бе :?: :(
А аз не съм качвал снимки още, че ме мързи.Има доста бисери- даже и мой... :roll:

MONI
10-10-2007, 09:20
Щях... :roll: :(

Абе нали си говорехме за едно мъжко парти за след феста....

Лелеле мани с тея мъжки партита,жена ми още пили за рождения ден на Нено :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Абе те нали знаеш че и да няма за какво пак че намерят за нещо да пилят... :wink:

dimitaka
10-10-2007, 23:35
Здравейте, аз съм от Рено клуб България и бях на феста. Понеже за първи път съм на Италфест нямам база за сравнение, но този определено ми хареса. Добра организация, браво на хората положили усилия да се получи това, което видях. Наистина ми направи впечатление, че нямаше кошчета за боклук. Всичко друго ми хареса. Явно и в хотела и ресторанта е било гот, видно от снимките, въпреки лошото обслужване, което съм виждал и преди там.
Понеже организираме събор на Рено в Ст.Загора искам да попитам откъде взехте конусите. Ние другите неща ги осигурихме, но конусите още не, та затова се обръщам с такава молба към Вас. Благодаря и лека вечер!

proper
11-10-2007, 00:41
Колегите ще отговорят скоро предполагам, но като цяло на заем бяха взети благодарение на колега от клуба!

KGB
11-10-2007, 00:42
Конусите ги взехме на заем...иначе са доста скъпички.

За кошчетата беше нас пропуск, но след феста наехме местната фирма за чистота да изчисти.

Кога ще правите вашето събиране?

Един съвет от мен:

За пистата и особено за хотела....направете си предварителни договори или нещо подобно, преведете им част от парати и искайте особоне за хотела да ви дадат схемата със стайте, за да може вие да си настаните хората. Ние до сега така работехме, тази година се подведохме по мъжката дума на управителя на МАрица изток, с извинение към всичким, този човек се оказа пълна путка. Първо ни прецака с 25 стай за петък...това са 50 човека...аз говорих (към 11вечерта в петък) с него и го питах какво става...той вика утре всичко ще е ОК.....е не беше ОК...тоест той не си ударжа на мъжката дума (в коята ни се кълнеше преди това и за това не искаше да подпишеме договор) НО на два пъти се оказа путка. Явно е мислил да ни прецака още от самото начало.

Огромен проблем ще имате и с изхранването на толкова хора. Тия хора там не искат да ти вземат парите....ресторант 150човека 3ма сервитьори....в петък всичко затворено, умрях от глад...след като пристигнах от Филаделфия без да спя 3 дни.


Иначе за пистата всичко беше ОК.

Миналата година имахме проблем с пистата, защото там собственика не искаше договор и след това ни прецака.

ТАКА, че ако не ви дадат да подпишете договор ВЪОБЩЕ не се занимавайте.

maluk
11-10-2007, 16:09
честно казано след всичко готино през деня трябва да следва едно голямо ГОТИНО през нощта. Поздравления за всички, които са успяли , аз лично смятам, че следващия път резервациите трябва да са в ръцете на организираща фирма.

не ,че ни беше лошо в копривщица, дори напротив, но 'кълдъръмъ' някак си ми отвя усещането,че съм на фест, а силите се бяха поизчерпали за голямо ГОТИНО... :yawn:

денят беше чудесен...видях фантастични коли и за миг не съжалявам, много feeling се беше насъбрал на асфалта :ritter:

transporter
11-10-2007, 19:38
Аз като съм доволен , за другите не знам...Недоволни винаги е имало и ще има-но все пак идеята е да се видим и да си прекараме добре :rosso_spider: :BBQ: :drunk: Само дето никой не обърна внимание на единствената Крома на феста :mrgreen: Ама вечерта си беше страхотно :drunk: :dj:

Speeder
11-10-2007, 21:44
На мен ми бе6е първия Италфест, но няма да е последния! Хареса ми много. И как да не ми хареса, толкова Алфи на едно място кога съм виjдал!?
Без препядствия не моjе, така 4е няма пак да kоментирам критиките.

Благодарности на организаторите!!!

ALFA155Ts
12-10-2007, 16:32
И на мене ми хареса за тези господа които идват за пръв път сигурно са доста впечатлени ... Но в Пловдив миналата година имаше по ЯКИ коли и доста по Тунинговани и с доста по силна музика но нямаше драг. Тази година беше всичко супер но Бяхме доста по малко събрани коли нямаше .... нито тунинговани нито силни ...... но това не зависи от организацията . Всичко беше перфектно :!:

KGB
12-10-2007, 22:22
Колите миналата година излгеждаха повече, защото паркинга беше много малък както и пистата.

За съжеление повечето от много тунингованите коли са в София, а знаете че тяхното предвиждане на големи разстояние е много трудно.

Трябва да правиме някакъв баланс и за това всяка година е малко по-различно от миналите....иначе пък щеше да ни стане скучно 8)

V8esko
15-10-2007, 16:41
Здравейте...!
бихте ли ми казали, къде мога да видя информация за майсторското каране?
Участвах и мнго искам да знам колко съм се изложил или..!?

maggy
15-10-2007, 19:14
според мен всичко беше супер аз малко се излойих на пистата, но ще го прейивея, а за вечерта нямям думи беше адски забавно :!: малко прекалиха сас сабличанията, но явно алкохола е повлиял доста :D

Събев
15-10-2007, 22:06
На феста единствения му недостатък е че е един път в годината! :lol:

BatVas
16-10-2007, 12:03
На феста единствения му недостатък е че е един път в годината! :lol:ю

Затова правим и пролетни събори :?:

cvetelin
17-10-2007, 21:09
На феста единствения му недостатък е че е един път в годината! :lol:

можеш да го организираш на всеки три месеца ;)

ако има желание :roll:

Tinoto
19-10-2007, 01:46
Феста си беше достатъчно добър, предвид всички кофти фактори.
Организаторите си заслужават похвалите, а присъстващите фенове
отговориха подобаващо. Беше си кеф и който пропусна има за какво да съжалява.

Въпроса ми е - има ли някой идея какво трябва да се направи, че освен нашите кочинки на следващия фест да видим повече ретро класики и да преплакнем очички пред някое творение на Мазерати или Ферари?
Следващия фест заслужава да бъде по-добър, да покаже малко история от славното минало в контраст с високи технологии, каквито се паркират пред столични дискотеки и слънчев брягски кръчми.
Нека това не остане само пожелание. Този фест и феновете му заслужават от всичко по много :)

boian
19-10-2007, 09:13
Ами аз съм замислил едно престъпление :twisted: - Ланча делта интеграле Ево- 250к.с. и 450к.с., ама собственика още не знае, че имам намерение да му отмъкна една от белисимите :D

Tinoto
19-10-2007, 12:04
:shock:
.. после ще ви редя аз една приказка за Тихата вода, ама като се видим.

boian
19-10-2007, 18:15
Дано се навие, че едната е около 70-80к лв

Mink0
20-10-2007, 12:08
ИталФеста си беше супер :!: Аз лично съм доволен защото от 2004 г. започнахме да се събираме феновете на Алфа,Фиат,Ланчия,......... май има и други италиански автомобили,ама те не идват ! Както и да е мисълта ми беше, че 2007 е най силната година до сега а?
:bravo: :big_bow_down: