PDA

View Full Version : За абитуренските балове..пишете тук



KGB
09-04-2005, 04:27
Ако някой търси кола да го вози на бал нека пише тук...пак ние ще помогнем с какво можем....

Абитурентките са с предимство :tongue:

Az4o
10-04-2005, 15:36
Знаех си аз, че не беше добра идея да тръгвам 1 година по-рано на училище :tongue: Ако си бях тръгнал нормално сега щях да завършвам и .. ехх както и да е :unsure: Все пак миналата година бях с Алфа де .. нашта красавица свърши работа :tongue: Между другото в Пазарджик ходих почти на всички балове миналата година и не видях никой с Алфа :wallbash:

Kostadin
11-04-2005, 08:10
Знаех си аз, че не беше добра идея да тръгвам 1 година по-рано на училище :tongue: Ако си бях тръгнал нормално сега щях да завършвам и .. ехх както и да е :unsure: Все пак миналата година бях с Алфа де .. нашта красавица свърши работа :tongue: Между другото в Пазарджик ходих почти на всички балове миналата година и не видях никой с Алфа :wallbash:
значи не си гледал внимателно :wink: на бала на Матем. гимназия карах едно братовчедче с моята алфа :tongue:

WhitePower
11-04-2005, 12:10
мене вече ме цаниха на бал да возя
в италянската гимнация изкаха с италянски автимобил с яка музика

Dodo 155
11-04-2005, 12:26
мене вече ме цаниха на бал да возя
в италянската гимнация изкаха с италянски автимобил с яка музика
Ами тук има и други италянски автомобили :tongue:
Сигурно има и други абитурентки в тази гимназия :whistle:
WhitePower не бъди егоист :tongue: и дай да измислим нещо, та да си спретнем една колона с италянки на бала на тази гимназия :wink: :D

valjo
11-04-2005, 12:28
мойта като я измия е много много перфектна и е червена :tongue:

WhitePower
11-04-2005, 15:28
момчета ще измислиме нещо
ама Valjo трябва ти яка музика само и ще ти уредя 2 -3 абитуриентки

valjo
11-04-2005, 15:38
момчета ще измислиме нещо
ама Valjo трябва ти яка музика само и ще ти уредя 2 -3 абитуриентки
на двувратката ????
:) по добре една ама качествена
баси , жената ше ме убие :unsure:

gigi
11-04-2005, 20:32
Тя и мойта е готина като се измие :lol: :lol: а и музика си има искам и аз абитуриентка :whistle: :whistle:

Az4o
11-04-2005, 23:20
значи не си гледал внимателно на бала на Матем. гимназия карах едно братовчедче с моята алфа

Ами може би защото това беше моят бал и затова не съм обърнал голямо внимание на колите :tongue:
Значи 2 155-ци станаха на нашия бал :wink:

Alfoso
12-04-2005, 14:58
Значи за другата година мога ли да разкарам някой до Пещера(Пазарджик)? :tongue:

KGB
13-04-2005, 01:19
Ние с колегата 147 миналата година карахме две...в момента има шанс за една за сега...ама като гледам и други оферти ще изникнат...ако ни стане претоварена програмата ще ги давам на търг :lol: