PDA

View Full Version : Кажете нещо повече за 164 TD фейслифт



Abarth
10-10-2007, 02:52
Напоследък се оглеждам за такава,дизел не съм карал до сега и не знам нищо за тези коли,та кажете ми всичко за тези коли,разход на гориво,поддръжка,слаби места,вървене и т.н. Също и какво да гледам при купуване :)

Abarth
10-10-2007, 17:43
Никой ли няма със 164-ки дизел :roll:

Valeri
10-10-2007, 20:28
Еми разбира се че ниама, в този форум просто така си приказваме.Вземи прочети написаното в него и всичко ще разбереш.

Valeri
10-10-2007, 20:31
:roll:

Abarth
11-10-2007, 13:01
Еми разбира се че ниама, в този форум просто така си приказваме.Вземи прочети написаното в него и всичко ще разбереш.
Явно не съм намерил това,което ми трябва,щом съм пуснал тема :D

icedoc
14-10-2007, 14:44
Ами аз сум з дизел , доста доволно вурви моита , пулнил сум и километрая няколко пати . Гори кум 8-9 до 10 литра в града в зависимост от карането , слабо то място според мен е в предното окачване , нещо се разчекват повечето 164ки , то имало някви определени градуси наклон на гумите но повечето са по разчекнати ! Там се огледаи като купуваш , да не е мн разчекната . Мисля че това е главното ... успех


П.С. имам един мотор, окачване и още мбого работи от салона за продаване точно от 164 Супер 2.5 ТД
ако на някои му трябва нещо ... да пише и да се обайда !

virusalfa
15-10-2007, 10:51
Ами аз сум з дизел , доста доволно вурви моита , пулнил сум и километрая няколко пати . Гори кум 8-9 до 10 литра в града в зависимост от карането , слабо то място според мен е в предното окачване , нещо се разчекват повечето 164ки , то имало някви определени градуси наклон на гумите но повечето са по разчекнати ! Там се огледаи като купуваш , да не е мн разчекната . Мисля че това е главното ... успех


П.С. имам един мотор, окачване и още мбого работи от салона за продаване точно от 164 Супер 2.5 ТД
ако на някои му трябва нещо ... да пише и да се обайда !33 и 164 са най-разчекнати от всички ако става въпрос,ама твоята ако е много разчекната,ме навява мисълта,че си с тампони на носачите FRAP,които едва остискват 15000км,пълен боклук са :idea:

Boby
15-10-2007, 19:21
Течове от главите,от към маховика,никакъв нагар по кобилиците,турбото нека си хвърля масълце,тамън маже по-добре смукателните клапани,никакви течове на антифриз,пушек може леко,но само във високи обороти при ръчка.Никакви излишни тресения на мотора и неравномерна работа.

Това мога да ти дам като препоръка и като най-често срещани проблеми.

virusalfa
01-11-2007, 11:16
Течове от главите,от към маховика,никакъв нагар по кобилиците,турбото нека си хвърля масълце,тамън маже по-добре смукателните клапани,никакви течове на антифриз,пушек може леко,но само във високи обороти при ръчка.Никакви излишни тресения на мотора и неравномерна работа.

Това мога да ти дам като препоръка и като най-често срещани проблеми.Турбото нека си изпуска масълце,ама ако знаеш какви последици може да има ако изведнъж мотора захапе масло,колкото му е необходимо... и бензинка не може да вдигне такиве нечовешки обороти :idea:

Boby
02-11-2007, 22:27
Турбото нека си изпуска масълце,ама ако знаеш какви последици може да има ако изведнъж мотора захапе масло,колкото му е необходимо... и бензинка не може да вдигне такиве нечовешки обороти :idea:[/quote]

Апа ако си на трета и си набил газта до дупка представи си как ще се изтреля :D