PDA

View Full Version : Помощ ДВД



svilen132
13-10-2007, 18:58
Искам да слагам ДВД в алфата (156) но незнам дали ще се побере,колата ми е в сервиз и няма как да го премеря,та бих ви помолил ако може някои да премери колко максимално високо ДВД може да се побере

svilen132
14-10-2007, 13:22
Само една 156-ца ли има въа форума или не ви се занимава с глупости
Нее сложно да премерите какво е разтоянието или поне така мисля :evil: :evil:

crashtest
14-10-2007, 13:37
Аз в моята имам 1 din двд с изкачащ 7 инчов дисплей.. единствения недостатък, е че като е отворен дисплея не се виждат уредите за температура и другите там наредени! ;)

svilen132
14-10-2007, 16:42
Това което ще слагам е с 3.5 инчов с монитор на самия дисплеи но незнам дали ще се побере,а и никои не иска просто да измери височината :frown: :cry:

svilen132
14-10-2007, 19:52
Ама всички сте много печени,никои не иска да помогне и да премери колко максимално високо ЦД може да се сложи на алфа 156
Благодаря

botsos
15-10-2007, 11:32
Аз в моята имам 1 din двд с изкачащ 7 инчов дисплей.. единствения недостатък, е че като е отворен дисплея не се виждат уредите за температура и другите там наредени! ;)

Колега и аз съм се засилил да си слагам такова. Но имам само един въпрос - като се монтира ДВДто в дупката има ли 1.5 см. отзад за да вкарам буксите които са за усилвателя?! Аз сега съм с некво ЦД Ел Джи и едва го побрах там почно поради тази причина!

П.С. Сори за офф топика.

crashtest
15-10-2007, 13:55
Аз в моята имам 1 din двд с изкачащ 7 инчов дисплей.. единствения недостатък, е че като е отворен дисплея не се виждат уредите за температура и другите там наредени! ;)

Колега и аз съм се засилил да си слагам такова. Но имам само един въпрос - като се монтира ДВДто в дупката има ли 1.5 см. отзад за да вкарам буксите които са за усилвателя?! Аз сега съм с некво ЦД Ел Джи и едва го побрах там почно поради тази причина!

П.С. Сори за офф топика.
Ами на мен чинчовете за усилвателя си излизат като кабели и след включването им те остават някъде под самото ДВД.. излизат към 10-на сантиметра кабели с чинчове накрая от самото ДВД.. Единствения проблем е, че самото ДВД от пред е по - голямо и стърчи 2-3 сантиметра, но не е болка за умиране.. :)

svilen132
15-10-2007, 14:00
Това двд е с около 2 санта по високо цд-ти и незнам дали ще влезе?????Та ако ми кажете вашите колко са високи ще си направя някаква сметка :D

botsos
15-10-2007, 16:46
Това двд е с около 2 санта по високо цд-ти и незнам дали ще влезе?????Та ако ми кажете вашите колко са високи ще си направя някаква сметка :D

Колега, ние не коментираме височина на ЦДто а за дълбочина. Аз имам букси на самото ЦД, които се намират отзад и като вкарам чинчивете, опират в задната част на таблото!

П.С. Мерси за пояснението, келга crashtest!

vlado
05-01-2008, 17:49
дано помогна малко :wink: аз имах :cry: точно такова 3.5DVD -то влиза идеално и не пречи но наистина далбочината е малко малка но все пак се напаха претполагам че ниама да има проблем за другите изводи един савет ЗАСТРАХОВАИТЕГИ!!!! алармите и каското маи не ги спира! при мен направо си биаха деактивирали алармата 156 1.9jtd 2000г

sitalk
06-01-2008, 13:05
Аз съм JVC DVD KD-AVX1,купих го веднага щом излезна,една "торба"пари!Не,че съжалявам,ама по някой път се замислям за какво ми е,почти не гледам на него,рядко клипчета, които съм свалил!Помилсете добре преди да си слагате двд и да изсипете сумати пари,вместо за тях да си купите, най висок клас мп3!Моя се побира малко с зор,но се събра,а той има доста чинчове отзад и кабели за усилвателя отделно!Съвет,ако някой все пак е решил да си купува,само висок клас си взимайте,зада нямате проблеми и да свири добре на аудио!Доста се интересувах и тези евтините са екстра като двд,но когато слушаш музика само, са отврат!И застраховка, както каза колегата задължително и да е записана в застраховката!На пролет мисля да свържа една екстра дето имам,като включиш на задна да ти показва на дисплея.Дано съм бил полезен на някой!