PDA

View Full Version : Какъв бензин ни наливат в Темпо



Nikiboy
13-04-2005, 10:19
Миналата седмица налях 95++ от Темпо, нали стана скъп бензина, та реших да сменя за малко В-пауъра.

Не минаха няколко километра и оборотите на празен ход започнаха да се колебаят с по 50-100. Помислих си,че преди не съм го забелязвал. После обяче сериозно се замислих за зацапано моторче за празния ход и се изнервирах.

Вчера обаче нялях добавка Редекс в тройна доза и нещата се оправиха . Много ми е интересно какви боклуци ни наливат там?

Dodo 155
13-04-2005, 10:48
Ами вариантите, за които знам са: бензин+нафта, бензин+мазут+спирт, бензин+коресилин, бензин+коресилин+спирт, бензин+вода (най-лошият) май пропускам някои :unsure:
Не може да разсипеш на асфалт бензин и петното да седи мазно поне 24 часа при температура на въздуха 30 градуса :wallbash: Миналото лято сменях маркуч и прокапа малко бензин на земята и това се получи :wow:
Другото, което не е нормално, колата да работи 1000 пъти по-добре на ГАЗ отколкото на бензин - това пак говори за много качествения бензин в БГ :yes:
Сам си направи извод :wink: Аз зареждам вече само на ЛУКОЙЛ и нямам оплакване :wink: Незнам дали всички бензиностанции им са хубави, но тази за която говоря е срещу КАТ :whistle:

virusalfa
13-04-2005, 18:35
Сега ще ти кажа какво е:от Гърция купуват промишлени разредители с изтекъл срок,източват от цистерните и доливат или направо наливат,а другия случчай-леко корабно гориво-миризмата е на газ и блажна боя и има зелен цвят :wow:

Red Devil
14-04-2005, 09:46
моят съвет е ОМв и шел.за тяхното качество съм 100% сигорен защото на един прител баща му е търговски директор в шел и ме е уверил в качеството на бензина на тези две корпораций.
П.С не пестете пари от бензина на красавицата:)

virusalfa
14-04-2005, 09:48
моят съвет е ОМв и шел.за тяхното качество съм 100% сигорен защото на един прител баща му е търговски директор в шел и ме е уверил в качеството на бензина на тези две корпораций.
П.С не пестете пари от бензина на красавицата:)Ела си зареди от Шел-Левуново-посока Кулата и ше те видиме :tongue:

Bobo
14-04-2005, 09:51
Кво ше ме гледаш и там съм зареждал от твойто гориво даже нафта :tongue:

virusalfa
14-04-2005, 09:54
Е па аз съм слагал на буса-срам ме е че е VW,ама не може да припали :tongue:

LuckyMаn
14-04-2005, 09:54
Онзи ден сипвах в Берковица 95 бистър като вода и колата направо фюй.... лети ама от omv люлин газ 15 на 100

SIS
14-04-2005, 12:46
И не мен нещо от OMV ми харчи повечко (то може да лъжат при наливането). Последно пробвах от Лукойл-а и за сега съм доволен. Разбира се, за да се убедя, че са по-добри, ще трябва още да покарам с такъв........