PDA

View Full Version : Mоят ИНАЧЕ здрав съединител...



Ivo Skoklev
16-10-2007, 21:59
Пичове,снощи се прoстих със съединителя си след една добра цедка на прекъсвач,....която продължи със пътна пощот до сервиза под моста "Чaвдар" при едно приqтелче.Та накратко изроних го много сериоозно,ако някой е сменял съединител да ми препоръча нешо качествено и на каква цена ще го намеря-да речем Valeo.Mерси :roll: :oops: :wink:

valjo
16-10-2007, 22:56
ок. 400лв е за твойта валео-то

мисля че за Шарки го зимахме на 350 преди доста време с отстъпката от алекс ауто

bouncer
16-10-2007, 23:53
много неприятно колега,
много внимателно си купувай съединителя защото аз се изръсих една торба пари за комплект съединител уж Валео пък вече нещо взе да тресе....

proper
17-10-2007, 00:23
ок. 400лв е за твойта валео-то

мисля че за Шарки го зимахме на 350 преди доста време с отстъпката от алекс ауто

Преди 3 месеца го смених и го взех от Александър Ауто...специялно ми казаха да изчакам определено Валео и като дойде ми казаха, незнам кво имаха предвид.
Цената с отстъпката беше 275 лева....даже Бобо ми го взе тогава и та и той може да каже. Но после имаше лека корекция нагоре в цената, но не голяма И това е с отстъпка разбира се!!!
Успех колега със смяната!!!
Ето от другата тема извадка:
Съединител Валео 275лв (клубна) заедно с лагера...
Муфа на скоростната кутия със семеринга 12 лв !!! от ТиН
Семеринг на скоростна кутия 39лв (клубна) (с метална лайсна е) от ТиН

Смени я тая муфа..оригинална е 12лв и си струва защото леко се износва с времето, а си е добре да е нова и на смешна цена. Семеринга е препоръчително, не задължително....но моят сълзеше и го смених!!

Успех!

Ivo Skoklev
17-10-2007, 09:02
И последно колко е 275 или 400?
Ако е към 300 лв,Да ходя в Алекс.Ауто и да го поръчвам...ама аз не съм член на клуба и нямам отстъпки... :roll: Ако моя човек не го намери на добра цена ще свиркам,ако може някой от вас да ми го вземе с отстъпка,пък аз ще почерпя...

proper
17-10-2007, 11:18
И последно колко е 275 или 400?
Ако е към 300 лв,Да ходя в Алекс.Ауто и да го поръчвам...ама аз не съм член на клуба и нямам отстъпки... :roll: Ако моя човек не го намери на добра цена ще свиркам,ако може някой от вас да ми го вземе с отстъпка,пък аз ще почерпя...

Би трябвало да е макс 300лв с отстъпката. Твоята е от фаза-2 както виждам, каквато е и моята и трябва да е съшия.... Незнам на фаза-1 да не би да е било лагер-помпа и затова да е по-скъп???
Квото може ще помагаме!

Ivo Skoklev
17-10-2007, 11:30
OK,мерси за сега

proper
17-10-2007, 11:39
OK,мерси за сега

Обади се по телефона в Алекс.Ауто и ги питай направо. А те нямаха ли в Пловдив магазин направо??? виж телефоните в техническия раздел.

Ivo Skoklev
17-10-2007, 16:09
Колата е в София,брат.Но ще звънна...Ако имат в пловдив,също става