PDA

View Full Version : Относно:покупка на 164



asinasi
19-10-2007, 11:25
Никога не съм имал Алфа ,но се захласвам по тях и понеже нямам много пари в момента искам мнението ви за тази http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1429620

Благодаря предварително!

Iltcho
19-10-2007, 16:17
Никога не съм имал Алфа ,но се захласвам по тях и понеже нямам много пари в момента искам мнението ви за тази http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1429620

Благодаря предварително!

Огледай я внимателно за течове от мотор, радиатор, рейка на хидравлика и ей такива подробности. Колата е супер по принцип. Аз карам по-новата версия и съм страшно доволен. Ама го хвани с тебе заедно да и смените номерата.

Boby
19-10-2007, 18:52
За тия пари ми се вижда оферта,НО провери всичко с документите дали е наред :!: Данъците дали са платени,щото с тия номера не ме кефи много много.Друго виж за сериозни удъри.Като гледам предната бронята не си е баш на место.Дори и да е мачкана,ако е направена както трябва ще изкара много.Ако не е ръждата няма да и прости.Дърта е,но за тия пари не е зле(поне на снимките). :roll:

Grigor
19-10-2007, 20:03
Само да вмъкна че няма 16 клапанова 164-ка... а обявата така пише...

Огледай я внимателно ! и дано да е читава

Boby
19-10-2007, 22:10
Как да няма :!:

Слагаш една лепенка 16В и глей к'во става.Направо асфалта копа :D

asinasi
22-10-2007, 08:39
Благодаря на всички за своевремените отговори! Засега ще се въздържа от покупката.

madboy
03-11-2007, 01:53
Благодаря на всички за своевремените отговори! Засега ще се въздържа от покупката. А не трябва !!!164 Е уникален автомобил , и с толкова много екстри няма НЕМСКИ КАСКИ .Автомобилът е перфектно балансиран ,ПОДЦИНКОВАН , вратите на купето са двузоново оплътнени ,обезшумени ,конусно окачени ...за багажнопространство да не говорим ОГРОМНОООО!!! За конфорта на тази цена ДА НЕ ГОВОРИМ .ЗА окачването на автомобила да не говорим ,въпреки че е разработено заедно с FIAT ,LANCIA иSAAB ALFA164 запазва наклона напред заимстван от ALFA33 на предните MAKFERSON на базата на които има тази перфектна возия и маневреност .За визията се е погрижило студията наPININFARINA за което всички знаем на какво са способни .ДВИГАТЕЛИТЕ СА ПОСЛЕДНОТО ДОРАЗВИТО ТВОРЕНИЕ НА ALFA ROMEO ..... Въдбще не мисли ,АКО АВТОМОБИЛЪТ Е НАВРЕМЕННО И ДОБРЕ ОБСЛУЖЕН това е твоята кола БЛАГОДАРЯ!!! :D

martzaro
05-11-2007, 23:20
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: на Мадбой, един дето да оцени модела като ората

ganeca
06-11-2007, 21:07
:big_bow_down: