PDA

View Full Version : Аз пък видях Gallardo (Гаярдо)



Mury
16-04-2005, 22:37
Онзи ден видях това 4удовище и не повярвах на о4ите си :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: уникална кола между другото това ми беше една ме4та която ве4е се сбъдна.Някой друг да го е виждал и разглеждал по основно 4е аз се разминах по улицата и не я видях много :tongue: :tongue: :tongue:

ShoxXx
17-04-2005, 01:53
Колата е Gallardo. На следващата среща ще разкажа подробно какво имаше и беше в Капитолия в 12 вечерта преди 5 дни.

hf hpe
17-04-2005, 02:03
:( аз пък успях да видя в огледалото си за обратно виждане, как нещо жълто, ниско и красиво завива посока Капитолия

xidra
17-04-2005, 22:10
Незнам за вас ама аз като си седях на Окръжна Болиница спирката гледам аз нещо жълто в далечината :wow: и само след малко като се чу един звук..... Всички на спирката само в него гледаха ама не беше за много щтото сигорно пича много бързаше и се беше засилил.
Направо ми напълни душата само ,че едно ми направи впечатление
доста е широка отзад според мене.

SIS
18-04-2005, 10:05
Разглеждал съм такова отблизо на Spa на състезанието от F1. Явно беше на някой от пилотите, защото беше спряно до няколко Ферарита и 4-5 мазератита. Е в компанията имаше и едно Порше бокстер, ама то все едно не беше там (не се забелязваше) :))). Та Gallardo-то направо кърти. Много як дизайн!!! Не мисля, че е прекалено широко. Доста по-малко е от Diablo-to, но по мое мнение е и доста по-красиво. Само това мога да кажа за него - все пак не съм карал такова, за да дам и някакво мнение за возия и усещане :(

Venci
18-04-2005, 12:13
Галардото беше в събота на Божурище. Не знам дали са го пускали, не можах и да го разгледам на живо :cry: :cry: :cry: :cry: защото на един дето бях с него му стана лошо и го карах към тях. Иначе в мащаб 1/18 доста съм го зяпал.

Az4o
20-04-2005, 00:01
Точно вчера си мислех как ми се иска да видя въпросното Ламборджини .. :( И буквално преди 3-4 минутки се прибирам .. и пред нас (Марсилията в Студ. Град) се задава нещо .. ама такъв звук не бях чувал досега :wow: приближи се към мен и си паркира човека .. а аз само замръзнах на 1 място и не знам какво става тотално се шашнах :D Не не .. невероятно ..
Наистина си заслужава човек да види такъв звяр отблизо :yes:

Alfoso
20-04-2005, 12:46
Така ако се продалжава скоро ще вземе да кацне сувалка в София :lol:

mladej_it
28-04-2005, 19:23
А ве тая машина кат се истреля на божурище надоло направо се чу страшен грохот беше нечовешко ма незнам да се е пускала аз си тръгнах кам 8 и нямаше (дотогава)гонка с него.

Jivko7777
30-08-2013, 00:05
Колко да е бързо едно Галардо колкото е36 328-ц на двамата братя от Сливен ;)
Дерзайте !!!

http://www.youtube.com/watch?v=3D3JPWQ7Wy8

Собственика не му се верваше какво му се случи...

Доко
30-08-2013, 00:15
Колко да е бързо едно Галардо колкото е36 328-ц на двамата братя от Сливен ;)
Дерзайте !!!

http://www.youtube.com/watch?v=3D3JPWQ7Wy8

Собственика не му се верваше какво му се случи...

Жика, Галардо е лайфстайл, едва ли се броят на пръстите на едната ти ръка в БГ, а е36 има всеки втори циганин в тая държава. ;-)

п.с. ако пък искаш да прескочиш бариерата от 300 км/ч ми се обади като си в Бс, веднага ти уреждам возене на това. ;-)

Jivko7777
30-08-2013, 01:06
Жика, Галардо е лайфстайл, едва ли се броят на пръстите на едната ти ръка в БГ, а е36 има всеки втори циганин в тая държава. ;-)

п.с. ако пък искаш да прескочиш бариерата от 300 км/ч ми се обади като си в Бс, веднага ти уреждам возене на това. ;-)

всеки 2-ри циганин няма такава 328-ца която е 13-ка

ПП: колко кубика е мотореца :p

Доко
30-08-2013, 01:25
всеки 2-ри циганин няма такава 328-ца която е 13-ка

ПП: колко кубика е мотореца :p

Ако мислиш, че на манго му пука за некви 13 секунди, нали кара BMW. :-)

А матореца 1000cc ;-)
Мога да те уредя да видиш лично с очите си това, а ако повториш съм почти сигурен, че вече няма да ти правят впечатление 13 секундни е36, но със сигурност няма да откажеш кръгче с бавното Галардо, и снимки за фейса ;-) :
http://youtu.be/CHU4opM6U8Y ;-)

zx12r
30-08-2013, 08:25
Доко, с този мотор може да видиш 300 км/ч ама чак пък да ги прескочиш ...

Доко
30-08-2013, 08:46
Доко, с този мотор може да видиш 300 км/ч ама чак пък да ги прескочиш ...

Хаха вярно, километража свършва на 299. :-) :scherzkeks:
А на Жиката и Раптора му е достатъчен за 400м, бързо ще се откаже от е36. :-) :crazy:

Susscrofa
30-08-2013, 09:03
То пълно с ГалардотА в тази наша държава бре.

Уважавам и харесвам тези технически човешки достижения, но чак пък да се разтрепервам.:)
Виж, ако се бях разминал с 30 годишната Моника Белучи преди 10-15 години определено щях да се "разтреперя".:flirt:

bager
30-08-2013, 10:03
То пълно с ГалардотА в тази наша държава бре.

Уважавам и харесвам тези технически човешки достижения, но чак пък да се разтрепервам.:)
Виж, ако се бях разминал с 30 годишната Моника Белучи преди 10-15 години определено щях да се "разтреперя".:flirt:

Ако беше видял датата на първите мнения и "новата" част от дискусията, щеше да разбереш че става въпрос за друго :) . А за Моника Белучи не бъди сигурен. И сега може да докара "треперене" :) .

Доко
30-08-2013, 10:28
Ако беше видял датата на първите мнения и "новата" част от дискусията, щеше да разбереш че става въпрос за друго :) . А за Моника Белучи не бъди сигурен. И сега може да докара "треперене" :) .

Хах, остави го нереза, пак неадекватни включванки, нещо е напрегнат от седмица, може да го е отсвирила любимата, или да са му намалили заплатата. Ние за коли говорим, а на него лигите му текат по Моника, чак се разтреперва. :flirt: :scherzkeks: :biggrin: :sex:

Susscrofa
30-08-2013, 10:42
Ако беше видял датата на първите мнения и "новата" част от дискусията, щеше да разбереш че става въпрос за друго :) . А за Моника Белучи не бъди сигурен. И сега може да докара "треперене" :) .

Видях ги добре.
Не съм бил регистриран когато е пусната темата.
Използвах я, за да си кажа каквото имах да си кажа.:)

Кайо
30-08-2013, 10:42
Хах, остави го нереза, пак неадекватни включванки, нещо е напрегнат от седмица, може да го е отсвирила любимата, или да са му намалили заплатата. Ние за коли говорим, а на него лигите му текат по Моника, чак се разтреперва. :flirt: :scherzkeks: :biggrin: :sex:

....липсата на контакти с хубави жени води до това..;)

Susscrofa
30-08-2013, 10:46
....липсата на контакти с хубави жени води до това..;)

Заразен си вече.:)
Коментираш личния живот на хора, които не познаваш.
Добре съм си свършил работата.

Кайо
30-08-2013, 10:56
Заразен си вече.:)
Коментираш личния живот на хора, които не познаваш.
Добре съм си свършил работата.

Ич не ми дреме за личния живот на познати и непознати,всеки има право на такъв....
Не се възгордявай,особено твоя живот....trans penem mihi est....

Доко
30-08-2013, 11:12
Заразен си вече.:)
Коментираш личния живот на хора, които не познаваш.
Добре съм си свършил работата.

Хах, как сам се ласкаеш, нормално за хора които се самозадоволяват. :scherzkeks: :baby:

Кайо
30-08-2013, 12:02
Хах, как сам се ласкаеш, нормално за хора които се самозадоволяват. :scherzkeks: :baby:

На туй му се вика душевен онанизъм.;)

Susscrofa
30-08-2013, 13:21
Хах, как сам се ласкаеш, нормално за хора които се самозадоволяват. :scherzkeks: :baby:

Бъркаш самозадоволяване със самодоволство.
Напълно нормално за теб, с 500 думички в главата се живее по-лесно.:crazy:

Доко
30-08-2013, 13:29
Бъркаш самозадоволяване със самодоволство.
Напълно нормално за теб, с 500 думички в главата се живее по-лесно.:crazy:

Точно "самозадоволява" имам предвид, тази думичка се ползва за воайори, не самодоволен. Човек може да е доволен от себе си, ако върши нещо позитивно. ;-)

Mind_Control
30-08-2013, 13:36
Самодоволен се използва предимно в негативен контекст. Та от тая гледна точка, по- добре да си самозадоволен :)

Susscrofa
30-08-2013, 13:38
Точно "самозадоволява" имам предвид, тази думичка се ползва за воайори, не самодоволен. Човек може да е доволен от себе си, ако върши нещо позитивно. ;-)

Пак объркваш понятията.

Самодовлството е когато човек сам изтъква негови качества и постижения.
Човек може да е доволен и от негативни неща, които е извършил.
Не всички самозадоволяващи се воайорстват.:crazy:

Пиши по-простички неща, ще ти се получи по-добре.

Доко
30-08-2013, 13:43
Пак объркваш понятията.

Самодовлството е когато човек сам изтъква негови качества и постижения.
Човек може да е доволен и от негативни неща, които е извършил.
Не всички самозадоволяващи се воайорстват.:crazy:

Пиши по-простички неща, ще ти се получи по-добре.

Не обобщавай, пиши от първо лице, за теб е ясно, че си доволен от негативите и воайорстваш. Не си нагласяй угодно тълкуванията, много си далеч от философията, все още си в "дървената" сфера. ;-)

Susscrofa
30-08-2013, 13:49
Не обобщавай, пиши от първо лице, за теб е ясно, че си доволен от негативите и воайорстваш. Не си нагласяй угодно тълкуванията, много си далеч от философията, все още си в "дървената" сфера. ;-)

Ти си най-близо до чугуна.:)
Нищо не обобщавам, кое е негативно?
Доста субективно е, не мислиш ли?
Не мислиш.:)

Доко
30-08-2013, 13:56
Ти си най-близо до чугуна.:)
Нищо не обобщавам, кое е негативно?
Доста субективно е, не мислиш ли?
Не мислиш.:)

Аз не мисля, аз съм го измислил. ;-)
Не филосовствай, и друг път съм ти го казвал - не е за теб тази материя. :-)

Susscrofa
30-08-2013, 14:24
Аз не мисля, аз съм го измислил. ;-)
Не филосовствай, и друг път съм ти го казвал - не е за теб тази материя. :-)

Щом ти казваш.:)

Доко
30-08-2013, 14:58
Щом ти казваш.:)

И да не се обидиш нещо, предложението за мидите остава. ;-)

Susscrofa
30-08-2013, 15:57
И да не се обидиш нещо, предложението за мидите остава. ;-)

Ужасно ме засегна.

Доко
30-08-2013, 16:21
Ужасно ме засегна.

То не е нужно, ти сам се стягаш бе моЙ. ;-)

Susscrofa
30-08-2013, 16:41
То не е нужно, ти сам се стягаш бе моЙ. ;-)

Аре напъни се малко де.
Заспах, да го ева.

Доко
30-08-2013, 17:16
Аре напъни се малко де.
Заспах, да го ева.

А бе напъвам се тука с три рускини на едно кафене, какво ме занимаваш с твоята особа. :drool: :smoke: :blah:

Mind_Control
30-08-2013, 17:17
А бе напъвам се тука с три рускини на едно кафене, какво ме занимаваш с твоята особа. :drool: :smoke: :blah:

Веднага си личи лъжата :) Рускинята никога няма да те дели, така че 3 немож ги събра на едно място...

Доко
30-08-2013, 17:30
Веднага си личи лъжата :) Рускинята никога няма да те дели, така че 3 немож ги събра на едно място...

Хвана ме, много си добър, преди малко дойде и четвърта. :-) :spoko:

Susscrofa
30-08-2013, 20:02
Хвана ме, много си добър, преди малко дойде и четвърта. :-) :spoko:

А ти си зад бара или ги чакаш в таксито с пуснат брояч и за тва имаш време да цъкаш в нета.

Доко
30-08-2013, 20:24
А ти си зад бара или ги чакаш в таксито с пуснат брояч и за тва имаш време да цъкаш в нета.

И ти си от най-умните, казах ти, че съм го измислил, или мога да ти го кажа по друг начин, надул съм гайдата, сега само мърдам с пръсти. :-)
Не можеш да стигнеш това ниво, няма да го проумееш. ;-)

Кайо
30-08-2013, 20:26
И ти си от най-умните, казах ти, че съм го измислил, или мога да ти го кажа по друг начин, надул съм гайдата, сега само мърдам с пръсти. :-)
Не можеш да стигнеш това ниво, няма да го проумееш. ;-)

Остави го бре са мисли за кастрация та да не мирише.:rotfl:

Susscrofa
30-08-2013, 21:00
Остави го бре са мисли за кастрация та да не мирише.:rotfl:

Това ти се получи добре.:rotfl:

Доко
30-08-2013, 21:24
Това ти се получи добре.:rotfl:

Сваляш гарда, не се мазни. :big_heat:

Susscrofa
30-08-2013, 21:38
Сваляш гарда, не се мазни. :big_heat:

Е, не моЕ всички да сме надути гларуси.:bath:

Доко
30-08-2013, 21:55
Е, не моЕ всички да сме надути гларуси.:bath:

Не моЕ, да не мислиш, че е лесно? :rotfl:
Свалиш ли гарда ставаш обикновен юзър, нали не искаш да си обикновен юзър? Ти трябва да си прасе. ;-)

Bobi_33
30-08-2013, 22:09
Колко да е бързо едно Галардо колкото е36 328-ц на двамата братя от Сливен ;)
Дерзайте !!!

http://www.youtube.com/watch?v=3D3JPWQ7Wy8

Собственика не му се верваше какво му се случи...


То е ясно, че когато някой надърви някое БМВ ще е интересно, но когато се надърви едно Ламбо също е интересно. Просто тук в БГ сме си бедни, предполагам си ги гледал, но виж какво става когато руснакът сипе пари, какви интересни неща се случват:
http://www.youtube.com/watch?v=H8K3Nk3PghU

В крайна сметка всичко опира до това, на кой богаташ колко пари му се харчат.

Кайо
30-08-2013, 23:56
То е ясно, че когато някой надърви някое БМВ ще е интересно, но когато се надърви едно Ламбо също е интересно. Просто тук в БГ сме си бедни, предполагам си ги гледал, но виж какво става когато руснакът сипе пари, какви интересни неща се случват:
http://www.youtube.com/watch?v=H8K3Nk3PghU

В крайна сметка всичко опира до това, на кой богаташ колко пари му се харчат.

Това е истината Боби.....за всичко пари си требват а ние сме бедни.........:(

Доко
31-08-2013, 00:03
Това е истината Боби.....за всичко пари си требват а ние сме бедни.........:(

А бе аз що все си мисля, че едно Галардо в гаража е по-добрия вариант, от едно мега-бързо е36, или съм нЕкъФ заблуден ли? :-)

Кайо
31-08-2013, 00:07
А бе аз що все си мисля, че едно Галардо в гаража е по-добрия вариант, от едно мега-бързо е36, или съм нЕкъФ заблуден ли? :-)

Заблуден си и ти кът мен.....ъм що да правим ний сме тъпи а тук е пълно с умни глави.......:rotfl:

Jivko7777
31-08-2013, 15:10
То е ясно, че когато някой надърви някое БМВ ще е интересно, но когато се надърви едно Ламбо също е интересно. Просто тук в БГ сме си бедни, предполагам си ги гледал, но виж какво става когато руснакът сипе пари, какви интересни неща се случват:
http://www.youtube.com/watch?v=H8K3Nk3PghU

В крайна сметка всичко опира до това, на кой богаташ колко пари му се харчат.

така но все пак ти знаеш ли колко беше надъхан то с Ламбото ?
Виж цифрите 5.0 V10 истинска спортна кола какво да и правиш, атмосферка срещу атмосферка срещу 2,8 6-так редови... на 20 год.... но колата му е просто много подготвена на момчето :smoke:

dimitar_vd62
31-08-2013, 18:50
Че бъдете малко обективни при сравненията, изкарай едно такова серийно БМВ и тогава сравнявай.То не ми се търси из тубата да видиш "Запорожец" какво ги прави на 400м разни подготвени марки.

http://www.youtube.com/watch?v=ainsM6xmUzo

ecotronic
31-08-2013, 21:20
Че бъдете малко обективни при сравненията, изкарай едно такова серийно БМВ и тогава сравнявай.То не ми се търси из тубата да видиш "Запорожец" какво ги прави на 400м разни подготвени марки.

http://www.youtube.com/watch?v=ainsM6xmUzo


Това е защото малко хора знаят, какво всъщност означава ЗАЗ:

Заплаха за
Автомобилите на
Запада

fred
01-09-2013, 09:54
Аз го знам пък така:
Завод Автомбилний Зверей (руския го владея говоримо :innocent:)

lordliness
02-09-2013, 13:15
.........

Susscrofa
02-09-2013, 13:17
.........

Показваш, че присъстваш ли?

Bobi_33
02-09-2013, 23:13
така но все пак ти знаеш ли колко беше надъхан то с Ламбото ?
Виж цифрите 5.0 V10 истинска спортна кола какво да и правиш, атмосферка срещу атмосферка срещу 2,8 6-так редови... на 20 год.... но колата му е просто много подготвена на момчето :smoke:

Може тоя с Ламбото да е бил някое мамено синче, не знае много за колите примерно, не си е изкарал сам парите и т.н. Казвам примерно, не е задължинелно 100% да е така, ма по правило специално в БГ най-скъпите коли се карат от хора, коите не са изкарали сами парите за тях.

Доко
02-09-2013, 23:16
Може тоя с Ламбото да е бил някое мамено синче, не знае много за колите примерно, не си е изкарал сам парите и т.н. Казвам примерно, не е задължинелно 100% да е така, ма по правило специално в БГ най-скъпите коли се карат от хора, коите не са изкарали сами парите за тях.

Боби, вероятно пича с Ламбото не е напъвал повече от 3000 оборота... :-) :-) :-)

Jivko7777
04-09-2013, 20:54
Може тоя с Ламбото да е бил някое мамено синче, не знае много за колите примерно, не си е изкарал сам парите и т.н. Казвам примерно, не е задължинелно 100% да е така, ма по правило специално в БГ най-скъпите коли се карат от хора, коите не са изкарали сами парите за тях.

изключително правилно за първото че не разбира от коли за другото вече не знам парите от къде са му :)

Drag0
04-09-2013, 21:20
Хаха дайте ми на мен едно ламбо пък да видим дали ще падна от 328 бмв , но трябва да е кабрио ламбото че в другото няма да вляза :tooth:
Освен това и в България вече има реплики - на външен вид и като не гледаш от близо приличат на оригинала но всъщност им липсва power-a.
Пример: за Ferrari 430 ти трябва пежо 406 купе и replica kit за 6000 euro. Което не е някаква космическа сума и може да лъжеш кифлите после. :tooth:

Mind_Control
05-09-2013, 10:44
Хаха дайте ми на мен едно ламбо пък да видим дали ще падна от 328 бмв , но трябва да е кабрио ламбото че в другото няма да вляза :tooth:
Освен това и в България вече има реплики - на външен вид и като не гледаш от близо приличат на оригинала но всъщност им липсва power-a.
Пример: за Ferrari 430 ти трябва пежо 406 купе и replica kit за 6000 euro. Което не е някаква космическа сума и може да лъжеш кифлите после. :tooth:

Реплики има, ама не струват 6000 Евро. Качествените реплики за по 40-50 К $. За 6000 Евро ще изглежда, като правено в гаража. На тебе само гумите с джантите са ти 2000 Евро минимум, да не говориме за интериора.

Drag0
05-09-2013, 15:23
Реплики има, ама не струват 6000 Евро. Качествените реплики за по 40-50 К $. За 6000 Евро ще изглежда, като правено в гаража. На тебе само гумите с джантите са ти 2000 Евро минимум, да не говориме за интериора.

http://www.extreme-sportscars.com/430/kits.html
Базовия кит е точно 5 921 euro.
Имаш доставка, кит, боя ..... работа, джанти можеш да си намериш и тук, плексиглас прозорците можеш да си ги направиш лесно и няма да струват 300 паунда (колкото искат там ...)
Има и други допълнения но пак цената няма да твоето предположение от 40-50к.
A относно дали изглежда като правено в гаража на бай Иван ... има достатъчно снимки в галерията и видео в youtube и всеки може да си прецени сам. :coolio:

Mind_Control
05-09-2013, 16:06
http://www.extreme-sportscars.com/430/kits.html
Базовия кит е точно 5 921 euro.
Имаш доставка, кит, боя ..... работа, джанти можеш да си намериш и тук, плексиглас прозорците можеш да си ги направиш лесно и няма да струват 300 паунда (колкото искат там ...)
Има и други допълнения но пак цената няма да твоето предположение от 40-50к.
A относно дали изглежда като правено в гаража на бай Иван ... има достатъчно снимки в галерията и видео в youtube и всеки може да си прецени сам. :coolio:

Стига глупости. Колко струват едни джанти 19-ки? А гумите за тях? А колко струва качествено боядисване на купето? Май минахме 10 000 лв до тука само, без да сме пипнали интериора- кожи, можи, табло от ламбо какви пари ще ти излезе, седалки? А фарове, стопове?

Drag0
05-09-2013, 17:00
Не знам колко струват 19ки , но 18ки за това пежо има от под 200лв нови ...
Ако си имаш гараж и си бояджия колко ще ти струва боядисването ?
Виждам , че въобще не си погледнал какво включва комплекта и няма смисъл да продължавам да пиша .

nicola 59
09-09-2013, 13:11
Галардо съм виждал често ,ма никога не съм карал.Преди 5 или 6 години съм карал Контач първа серия с карбове,и мога да кажа ,че това е чисто спортна кола за писта ,и за града просто е мъка,дави се прекъсва пресяца и се мъчи,като е в ниските си обороти,като и подадеш газ вече е друга песен.Ферарита съм карал доста понеже са по масови и много по евтини последното беше Ф 430 карбон кит.Италиянците казват ,че Ферарито е за престиж ,а ако искаш бърза кола то тогава ти трее Ламборджини.

Mind_Control
09-09-2013, 14:21
Не знам колко струват 19ки , но 18ки за това пежо има от под 200лв нови ...
Ако си имаш гараж и си бояджия колко ще ти струва боядисването ?
Виждам , че въобще не си погледнал какво включва комплекта и няма смисъл да продължавам да пиша .

Напротив, погледнах го.. Барем един волан да бяха сложили, като се качиш в новото си "Ферари" да няма емблемата на пежо на него.

Doomguy
09-09-2013, 14:21
Италиянците казват ,че Ферарито е за престиж ,а ако искаш бърза кола то тогава ти трее Ламборджини.

Малий, Ферари направо да се изтеглят от всички шампионати в които участват пряко или косвено, да прекъсват производството на LaFerrari и другите им суперкари и да вървят да продават тениски и ключодържатели... :guillotine:

Mind_Control
09-09-2013, 14:43
Малий, Ферари направо да се изтеглят от всички шампионати в които участват пряко или косвено, да прекъсват производството на LaFerrari и другите им суперкари и да вървят да продават тениски и ключодържатели... :guillotine:

Въпросът не е дали Ферари са бързи, а това, че Ламборджини са по- бързи :)

nicola 59
09-09-2013, 14:48
Малий, Ферари направо да се изтеглят от всички шампионати в които участват пряко или косвено, да прекъсват производството на LaFerrari и другите им суперкари и да вървят да продават тениски и ключодържатели... :guillotine:
Тя колега и Алфа има световна слава по пистите ма по улиците не искат и да чуят за нея.


Въпросът не е дали Ферари са бързи, а това, че Ламборджини са по- бързи :)

Браво грамотен коментар колега.