PDA

View Full Version : GTV Drift



BAKA
26-10-2007, 20:47
Колеги на връщане от феста с братото bouncer пробвахме да плъзнем ГТВ-то на една от асфалтираните отбивки по магистралата, ама се оказа доста трудно. Абе направо нищо не направих аз лично, няма ръчни, няма ляво дясно със спирачка, без, не можах. То е ясно, че е много по-трудно отколкото един седан със задно и все пак гледах в нета един пич си направи много сносно дрифтене с ГТВ. http://www.youtube.com/watch?v=G6XP4L6plZU
Старото също е по-лесно, гледам с тях повече видеа има.
Ако някой е пробвал да прави такива забавни простотийки да сподели, че ме яде отвътре нещо. 8)

BatVas
26-10-2007, 21:56
Ако не се лъжа Джеръми обясняваше за ГТВ-то колко стабилно е - сега ще потърся къде го гледах- имаше и още две коли и ГТВ-то беше сиво - сещате ли се :? :roll:

JJJ
26-10-2007, 23:40
Ако не се лъжа Джеръми обясняваше за ГТВ-то колко стабилно е - сега ще потърся къде го гледах- имаше и още две коли и ГТВ-то беше сиво - сещате ли се :? :roll:
Може би е това :idea:
http://www.youtube.com/watch?v=yfgAMlo8ycw

BAKA
27-10-2007, 13:34
да точно това е видеото с Алфата. Аз го знам отдавна, но след като се убедих сам колко е трудно вече почвам да си мисля, че само на някаква хлъзгавица могат да се правят тия упражнения. :lol:

ne0
27-10-2007, 14:10
да точно това е видеото с Алфата. Аз го знам отдавна, но след като се убедих сам колко е трудно вече почвам да си мисля, че само на някаква хлъзгавица могат да се правят тия упражнения. :lol:
абе зависи от акачването тия работи... с мойта и с на Бобо (с неговата трудно сега) задницата мое си я дрифтираш къ си искаш....
а тва си е заради фиатското окачване... ти си със суперспециално СПОРТНО задно ;)

proper
27-10-2007, 14:20
...абе скоро пак пробвах на едно голямо празно место и понякога за кратко става ако се прави отклоняването с предницата (както в едно клипче имаше в Ю-туб), но като цяло добре че е толкова стабилна колата, че иначе щях да се катурна 2-3 пъти..... поне на мен ми се вижда голям зор на кола с предно Дрифтинг.
Но става, не е невъзможно.
http://youtube.com/watch?v=daQNuKjTKv8
http://youtube.com/watch?v=jDBMuzVHT9I
http://youtube.com/watch?v=0dbEOGYy50A

netsurfer
27-10-2007, 16:15
и що не пробвахте на феста на самолетната писта??
аз си се изкефих на мойта и се получиха няколко дрифта ;)
даже няколко пъти със около 80-90 ;)

proper
27-10-2007, 19:17
и що не пробвахте на феста на самолетната писта??
аз си се изкефих на мойта и се получиха няколко дрифта ;)
даже няколко пъти със около 80-90 ;)

ъъъъ щото не ми хареса вида на гумите ти накрая :):):) много беше зле асфалта просто,както виждаш дори на 400 не исках да пробвам......само като чух камъчетата как пердашат по купето и ми секна мерака :):)

kosi427
27-10-2007, 22:36
ами чесно казано не е чак толкова,трудно-достатъчно ти е едно разбито задно окачване,малко поизхабени гуми,прилична скорост и един завой и ефекта е на ниво :cry: И аз си мислех че е много стабилна но стана доста конфузна ситуация :(

BAKA
29-10-2007, 23:34
ами чесно казано не е чак толкова,трудно-достатъчно ти е едно разбито задно окачване,малко поизхабени гуми,прилична скорост и един завой и ефекта е на ниво :cry: И аз си мислех че е много стабилна но стана доста конфузна ситуация :(
Е тия твойте условия нещо не ме кефят много :D . Ще чакам да падне снежец и някъде на широоооко и сигурно ще изпитвам центробежните сили.

Mir0
30-10-2007, 19:45
вчера бях до софия, и валеше минах през жълтите павета, адски хлазгави са когато са мокри нямаше коли и се полигавих малко, с няколко дрифчета отплеснах се и се завъртях на 180 градуса беше яко все пак. Иначе съм пробвал по пътя от слънчев бряг за варна по завоите но несе получава, много е тясно за да се пробва по екстремна скорост ....

mim
30-10-2007, 19:47
по жълтите павета има камери!
да не ти пратят честитка после :D

proper
30-10-2007, 21:15
по жълтите павета има камери!
да не ти пратят честитка после :D

хаха наистина там има през 2 метра камери....развали му кефа на човека :):)

Mir0
31-10-2007, 11:45
лошо имам 4 ри точки останали :shock:

Bodom
31-10-2007, 12:05
А с какво точно е нарушил закона за движение по пътищата колегата Mir0?

mim
31-10-2007, 12:10
мм сори, нямаше как да го кажа като предупреждение, да не връткате там, ама за другите, може

та на жълтите павета има куп забранени завои, ограничения, преминаване на непрекъсната линия и квото се сетиш

да не всявам пак паника :roll:

и камерите май са от кръстовището на Мария Луиза, триъгълника с Дондуков, пред БНБ, пред галерията на пешеходната пътека, на Раковска, пред парламента, та до Левски
и май няма място, което да не остава покрито

BAKA
31-10-2007, 19:28
е поне ще има видео на дрифт с GTV и то професионално заснето с повече от една камера 8)

proper
31-10-2007, 19:45
:):) хахаххаха
не му говорете така, че момчето ще сънува как е вече -35 точки егати :):):)

Mir0
01-11-2007, 18:20
невинен съммм :roll: то е без да неизкам аз такова само малко ама то иначе стана итои така и от тук така и пуррр ...... :busted_cop: :busted_cop: :whip: :lol:

BAS_SEEKER
19-11-2007, 22:24
живея в този район и само да валне малко дъжд секи завой е на дрифт. камерите хващат само минаване на червено. Поне това си доказвам от 2 години или ако стане някво престъпление катастрофа и тн само тогава връщат записа. иначе няма никакви проблеми с камерите стига да не се минава на червено всички светофари светофарите между орлов мост и ботев. също така никъде в софия няма стационарни камери за скорост. и на мен едно време ми разправяха как на тунела на люлин имало камери за скорост ама вече пътите които съм минавал с над 160 са толко много че нямам думи. на плиска също няма а много хора си мислят че има. но на няколко пшатрулки вече има камера която засича и скороста и дори не те спират.

ivelin
20-11-2007, 23:02
най лесно става на дъжд ...ма си е малко опасничко...'ма там е тръпката.Иначе си требе тренинг :lol:

proper
20-11-2007, 23:51
колеги нека само да не коментираме за направени "безумни" нарушения особено в рамките на града, където е много опасно за много хора наоколо! Никой не е идеален и всеки се искушава от време на време и кара бързичко и на мен ми се случва това е ясно, но да не го огласяваме така, че да не се толерира излишно!
Доста луди глави четат и да не ги подстрекаваме....просто в града НЕ!!
Иначе тези коли са за да се "юркат" то е ясно и това ни движи кръвта, но нека да толерираме да е на безопасни места :)

съвсем добронамерено исках да споделя :)

bouncer
21-11-2007, 11:05
вчера е другаря Търтей се качихме вечерта към 10 на бояна за да замерим температуреата в казанчето на кочината, че нещо се ебава датчика и там инаше една много приятна, широка и заледена права отсечка. Пичове вече мога със сигурност да кажа че дрифт с ГТВ МОЖЕ да се прави и то какъв! страшно си се носи на лед, нооооооо.......толкова ми беше гадно за колата и толкова ме беше страх да не я изплющя че не е истина! Търтея искаше да я врътне и като започна аз почти се разплаках! много я обичам тази кошница за да си позволя да я потроша за глупости! иначе пак казвам на заледено си се върти перфектно! колеги нека не си чупим колите!

BAKA
23-11-2007, 21:10
вчера е другаря Търтей се качихме вечерта към 10 на бояна за да замерим температуреата в казанчето на кочината, че нещо се ебава датчика и там инаше една много приятна, широка и заледена права отсечка. Пичове вече мога със сигурност да кажа че дрифт с ГТВ МОЖЕ да се прави и то какъв! страшно си се носи на лед, нооооооо.......толкова ми беше гадно за колата и толкова ме беше страх да не я изплющя че не е истина! Търтея искаше да я врътне и като започна аз почти се разплаках! много я обичам тази кошница за да си позволя да я потроша за глупости! иначе пак казвам на заледено си се върти перфектно! колеги нека не си чупим колите!
охооо и не казваме.... :shock: чупи купи нали знаеш. ама требеше да ме викнеш и аз да се повъртя

dilian alfa gtv
19-12-2007, 15:19
с мойта кви дрифтове са се получавали и с скорост 130-140км но инцидентно между колите и кав късмет да не я ударя някъде.иначе като съм се се мъчил наистина е трудно иначе с ръчна я завъртам на 360 градуса в тясна уличка но риска си е голям с тея пластмаси.ударих леко леко един бакшиш отзад падна ми номера и бронята не можа да се счупи но се огъна отсрани не личи но аз или някои от вас ще разбере кво да я прая не е счупена но изправя ли се тая пластмаса.пък варна има един наш колега но нее в форума той има две черна и червена.червената е постоянно без предна броня все ударена тая кола с голям спойлер отзад много е як и все с различни джанти.незнам как е кара ама е потрошена винаги.бях го питал за другата на една бензиностанция щото не съм го виждал с нея каза че е 2.0ТВ V6 ама все тая кара.червената алфа всяка година е на любителското рали ЧЕРНО МОРЕ разбрахме се тая година и аз ше се пусна да видим от мойте пластмаси кво ше остане.трябва да поръчвам джанти на мойта за пролета че нямам смятам GTA някои знае ли цени нещо кои ги внася.пишете колеги