PDA

View Full Version : Болтове на полуоските за 75-ца



Venci
26-04-2005, 16:54
Колеги, кажете къде мога да намеря такива болтове. В събота брат ми си купи нови дискове за отзад на неговата 75-ца ама при развиването на полуоските е станала салата. :help: Обиколих сумати магазини за крепежни елементи, но навсякъде вдигат рамене.

virusalfa
26-04-2005, 20:44
Във Вюрт ходи ли? :unsure:

Venci
27-04-2005, 09:12
Не,но не съм сигурен дали брат ми не е ходил. Къде е Вюрт да отида?

virusalfa
27-04-2005, 10:10
Е,колега,половината магазини в София ги знам,ама другата половина ми се губят.Дай параметрите на болтовете-диаметър на резбата,сила на затягане(пише си на главата),дължина на болта,на резбованата част и др,аз ще проверя в Благоевград :yes:

Venci
27-04-2005, 10:17
Става ли да ти дам размерите утре, че сега съм на работа :wc: .Иначе на главата на винта трудно ще пише нещо защото е с вътрешен шестограм :lol:

75 2.0 turbo
01-05-2005, 18:44
зна4и и аз съм имал проблем с тея болтове и мнооого ги търсих но.........
та моят съвет е от крепежни елементи си земи болтове със същия индекс за якост и ги даи на стругар да ти ги нареже(резбата е 8/1)а другия вариант ти е от некоя баба да повле4еш :yes:

Venci
01-05-2005, 21:47
зна4и и аз съм имал проблем с тея болтове и мнооого ги търсих но.........
та моят съвет е от крепежни елементи си земи болтове със същия индекс за якост и ги даи на стругар да ти ги нареже(резбата е 8/1)а другия вариант ти е от некоя баба да повле4еш :yes:

Реших си проблемът като ми се наложи да се сблъснам с един чичо-байчо-стругар. Винтовете са готови и инсталирани :wow: най-накрая :D Това ме навежда на мисълта за един оффтопик. Често ми се налага да ползвам услугите на стругар :ranting: :furious: :mad: и направо откачам. До скоро ползвах един в банишора - Славчо поради простата причина, че го познавам отдавна и той много неща ми е наравил. И работи и в неделя. Обаче не съм доволен от него. Тоя с винтовете също се :wc: Дайте някой свестен, близо до лозенец