PDA

View Full Version : Историята как си купих си Алфа Ромео 90 :)



Venci
08-11-2007, 13:34
Здравейте, приятели! Всеки един от вас, който чете редовно този раздел е виждал тази тема

http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=15204

Колата се продаваше доста време, но за съжаление така и не се подреждаха обстоятелствата така, че тя да намери нов собственик. В един момент аз я взех за да я покажа на един колега, който имаше интерес към нея. Първата вечер не устоях на изкушението и завъртях едни 200 км ей така като на шега в нощна София. До този момент само бях се возил в такава и нямах никакъв интерес. Без да усетя, обаче зарязах останалите ми коли и карах само тази 2 седмици. Продажбата не се състоя, а аз продължих да я карам още 1 ден. Докато осъдзнах, че аз тази кола я искам само за себе си. Съобщих на вече бившия собственик, какво съм решил иии ... вече си имам Алфа 90 8) . Това е историята погледната отстрани.
Какво се случи в съзнанието и с моето Cuore Sportivo доказва за пореден път, че Алфа се купува със сърце, а не с разум. ПО ДЯВОЛИТЕ аз никога не съм харесвал 90-ката. беше ми голямаа, тежка, не ми харесваше дизайна... Освен това в подписа си имам 3 коли имам и още една 75 на главата. За какво ми беше 90-ка. До преди месец търсех дизелово комби - семейна кола, а си купих... Спортен седан от 80-те с огромен двигател... Като я взех да я показвам на колегата първата вечер не бях карал 90-ка. Само се бях возил. За мой потрес тази кола ми пасна много добре. Първата нощ ви казах минах 200 км без да усетя. Стана все едно си се оженил за добра приятелка от детството, която никога не си заглеждал. Потресен съм как повлия 90-та на стила ми на шофиране. Част от вас знаят що за хулиган съм и колко безмилостно се отнасям към колите си. А сега... често пъти се улавям в 2 сутринта на отворен прозорец да се наслаждавам на боботенето на V6 под капака и как превключвам скоростите с два(!) пръста. Размазвам се от кеф да се влача леко-леко попивайки всеки един детайл от возенето, всяка една вибрацийка и всеки звук. Улавям се доволно и безумно ухилен, ама ухилен от ухо до ухо с лице осветено от меката зелена светлина на дигиталното табло. Истина ли е или сън? :loveeyes: :love:

mim
08-11-2007, 13:39
няма втори екземпляр като теб
да ти е честита и да я слушаш, че и тя теб :P

rammstein4o
08-11-2007, 13:43
Да ти е честито ... дано скоро и аз да почна да се наслаждавам на карането на мойта 33ка така :whistle:

code
08-11-2007, 13:45
Въх, голям си маниак :D

maluk
08-11-2007, 17:30
...знаех си, че така ще стане.. :th_up:

75 2.0 turbo
08-11-2007, 20:20
е тоя яката бута масло убедил съм се винаги сам си навлича страаашни проблеми :lol: бааси венцито :lol: венцо даи да ти земам твин спарка купето на бабката на надин тамън ша събереш някои лев за V6 тунинг 8)

virusalfa
08-11-2007, 20:40
е тоя яката бута масло убедил съм се винаги сам си навлича страаашни проблеми :lol: бааси венцито :lol: венцо даи да ти земам твин спарка купето на бабката на надин тамън ша събереш някои лев за V6 тунинг 8)Венци вече нема место за подпис :lol:

Abarth
09-11-2007, 00:50
Евалата бате Венци,тази кола аз щях да я вземам преди година но я изпуснах за няколко часа :cry: Трябва да ме повозиш да ми мине мерака някой път :)

Venci
09-11-2007, 00:53
Нито си давам Твин Спарк-овия мотор, нито ще си издавам купето на Жужу в Надин :Tease: . Вирусе, ти подписа остави на мен :lol: . Остава да си набавя и Алфета и в семейството ми ще има по един трансаксъл за всеки. От обяд, откакто е официално моя колата не съм на себе си. Изключително щастлив съм, не съм се чувствал така от много отдавна. :blush: Едвам успях да се отделя преди малко от нея. :in_love: :love:

pr_00f
09-11-2007, 09:09
Малеее баце ти съвсем се побърка: )
Да ти е честита и много да те радва, скоро ще дойда да я видя.

goro
09-11-2007, 10:04
Е тва се нарича фанатик със спортно сърце :) :P Евала,Венци,супер си !!! По-запален алфист от тебе здраве му кажи! Да ти честита новата хубавица и милиони безаварийни километри! :wink:

75TwinSpark
09-11-2007, 10:11
Бацо гацо ти иэтреще тотално пич,да ти е честита и мн безаварийни,евала на такива като тебе психопати

odisey
09-11-2007, 10:59
Здравейте, приятели... :loveeyes: :love:

Повози ме, повози ме !!!!

BillyBoy`
09-11-2007, 12:19
да ти е честита убавицата ама желаещите да се повозят във твоита колица станаха +1 :please: :please: :please:

Gogata
09-11-2007, 17:46
Уникална кола! :respect: 8)

Mury
09-11-2007, 20:04
Здравейте, приятели! Всеки един от вас, който чете редовно този раздел е виждал тази тема

http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=15204

Колата се продаваше доста време, но за съжаление така и не се подреждаха обстоятелствата така, че тя да намери нов собственик. В един момент аз я взех за да я покажа на един колега, който имаше интерес към нея. Първата вечер не устоях на изкушението и завъртях едни 200 км ей така като на шега в нощна София. До този момент само бях се возил в такава и нямах никакъв интерес. Без да усетя, обаче зарязах останалите ми коли и карах само тази 2 седмици. Продажбата не се състоя, а аз продължих да я карам още 1 ден. Докато осъдзнах, че аз тази кола я искам само за себе си. Съобщих на вече бившия собственик, какво съм решил иии ... вече си имам Алфа 90 8) . Това е историята погледната отстрани.
Какво се случи в съзнанието и с моето Cuore Sportivo доказва за пореден път, че Алфа се купува със сърце, а не с разум. ПО ДЯВОЛИТЕ аз никога не съм харесвал 90-ката. беше ми голямаа, тежка, не ми харесваше дизайна... Освен това в подписа си имам 3 коли имам и още една 75 на главата. За какво ми беше 90-ка. До преди месец търсех дизелово комби - семейна кола, а си купих... Спортен седан от 80-те с огромен двигател... Като я взех да я показвам на колегата първата вечер не бях карал 90-ка. Само се бях возил. За мой потрес тази кола ми пасна много добре. Първата нощ ви казах минах 200 км без да усетя. Стана все едно си се оженил за добра приятелка от детството, която никога не си заглеждал. Потресен съм как повлия 90-та на стила ми на шофиране. Част от вас знаят що за хулиган съм и колко безмилостно се отнасям към колите си. А сега... често пъти се улавям в 2 сутринта на отворен прозорец да се наслаждавам на боботенето на V6 под капака и как превключвам скоростите с два(!) пръста. Размазвам се от кеф да се влача леко-леко попивайки всеки един детайл от возенето, всяка една вибрацийка и всеки звук. Улавям се доволно и безумно ухилен, ама ухилен от ухо до ухо с лице осветено от меката зелена светлина на дигиталното табло. Истина ли е или сън? :loveeyes: :love:


Ахх тииииии,гюведоооооо :twisted: :twisted: и си траеш а,неска нишо не каза по телефона :twisted: :twisted: :twisted: Тия дни мисля да покарам малкоооо :twisted: :twisted: :twisted:

Abarth
10-11-2007, 10:47
Айдее понатрупа сняг,няма ли да правите сбирка на трансаксиалите на сняг да дойдеме да гледаме :lol:

Iltcho
10-11-2007, 19:30
Ахх тииииии,гюведоооооо :twisted: :twisted: и си траеш а,неска нишо не каза по телефона :twisted: :twisted: :twisted: Тия дни мисля да покарам малкоооо :twisted: :twisted: :twisted:

Абе и аз за туй го мъмрих мръсника му с мръсник. БЕЗСРАМНИК е направо. Ако тая седмица няя много сняг ще я допипам и аз мръсницата. Обожавам звука на V6 мотора... :?

Mury
10-11-2007, 20:00
Обожавам звука на V6 мотора...


Аз като го чуя,с извинение ми се досира :twisted: :twisted: :twisted:

Venci
10-11-2007, 23:52
Мурджев, какво пък толко ти прави звука на V6? Илчо, ти не си мисли, че ще се докопаш до възрастната леля току-така :P . За сега привилигированите, карали "леля ми" откакто е моя са дооооста малко, ама те ще си и траят.

Nikoror
11-11-2007, 01:28
Част от вас знаят що за хулиган съм и колко безмилостно се отнасям към колите си. А сега... често пъти се улавям в 2 сутринта на отворен прозорец да се наслаждавам на боботенето на V6 под капака и как превключвам скоростите с два(!) пръста. Размазвам се от кеф да се влача леко-леко попивайки всеки един детайл от возенето, всяка една вибрацийка и всеки звук. Улавям се доволно и безумно ухилен, ама ухилен от ухо до ухо с лице осветено от меката зелена светлина на дигиталното табло. Истина ли е или сън? :loveeyes: :love:

хаха... точно така бях и аз в началото с ежедневката...
честито и двигателя да знаеш да не го пипаш, че става :twisted:

pe6kata212
11-11-2007, 16:01
браво бе секто ,най на края си призна :twisted:
ДА ТИ Е ЧЕСТИТА НОВАТА ЛЮБОВНИЦА

Mury
11-11-2007, 18:04
Мурджев, какво пък толко ти прави звука на V6?

щи кажа аз на тебе,ще уживее и моя тунинг проект някога,ма кога незнам-3.0 В6 в коша на 146 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Iltcho
11-11-2007, 21:02
... Илчо, ти не си мисли, че ще се докопаш до възрастната леля току-така :P .

Ок де съгласих се. Поне ще ме повозиш... скрънза... :evil: :P :spiteful: :go:

Slide
12-11-2007, 14:22
Честито и от мен :D
Колата наистина прави впечатление и се харесва не само от трансаксиални ценители. Мисля че ти подхожда много.
Със здраве да си я караш!!!

kolioto
12-11-2007, 21:56
А поне на снимка може ли да я видим че днес така и не можах да мина да я видя.

bager
12-11-2007, 22:28
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=15204
Това трябва да е колата. :wink:
Евала на Венци за ентусиазма.

Abarth
13-11-2007, 02:59
Бате Венци ще ходиш ли на срещи я в студентски град,я на александър невски,че ми е много мерак да я разгледам :)

DJ
13-11-2007, 21:37
:shock:Ти ме разби :) за малко си бях помислил че изоставяш Алфа Ромео след като на феста доиде с Фиат-а :roll: Но сега ме изненадваш супер приятно :headbang:
Пак не е ГТВ но съм сигурен че колата е супер лудница ,но пък съм и сигурен че с тва темпо скоро в подписа ти ще има пълен комплект трансаксиални мръсници :clap2: Продължавай само така и бъди пример за всички алфисти евала :bowdown:

vikoalfa
13-11-2007, 23:24
Еее честита и безаварийна,ама сериозно трябва вече да отидеш на лекар може и психолог :lol: :lol: :lol:

maluk
14-11-2007, 13:59
Еее честита и безаварийна,ама сериозно трябва вече да отидеш на лекар може и психолог :lol: :lol: :lol:

да бе да,не дай си боже да се излекува, кой ще 'ги' лекува тогава :wink:

Lucky
19-11-2007, 00:16
честито бате Венца да я караш със здраве голямото си е голямо А :?: :lol: :lol: ?

madboy
19-11-2007, 00:25
МАЛКО СЪС ЗАКЪСНЕНИЕ ОБАЧЕ ЧЕСТИТО И БИЗАВАРИЙНО АПА ДРУГОТО СИ ГО МОЖЕШ .УСПЕХ!!!!!! :D

BOBBY PLEVEN
25-11-2007, 21:59
Честито.Готина класика.Аз ще помоля за малко информация защото и представа си нямам от стари АЛФА РОМЕО.Колко коня е тоя дзвер и карбуратор или инжекцион е.

pr_00f
26-11-2007, 11:02
Венци е луд за връзване.
Това го казвам след вчерашната разходка с него :)

virusalfa
26-11-2007, 14:43
Венци е луд за връзване.
Това го казвам след вчерашната разходка с него :)Вие сериозно ли ходите? :?:

Venci
26-11-2007, 14:46
Естествено, че не "ходим". Ще играе гумата! Вчера след срещата на Ал. Невски част от нас отидохме на Бояна и ПрооФ се вози примен в колата. За това мисли, че съм луд :). В крайна сметка аз си мисля, че малко преувеличава :P .

pr_00f
26-11-2007, 16:00
Добре де не си луд, не се изразих съвсем правилно.
Луд си за връзване :)

:Tease: