PDA

View Full Version : ..Сайт-дискусии и контакти - чат ???!!!



mll
10-11-2007, 09:03
...Колеги, имаше подобно предложение, но никъде не му виждам края, затова пускам тази тема... Сайта е добър, отворен е свободно за гости, както и са на италиански всички книжки и инструкции-в болшинството си, а и за какво ли не си помагаме...може би е И незаменим...За друго ми иде реч...организацията на приказките ни в този вариант не е много добра....големи са полетата в които се изказваме, и влизайки в дадена тема...листиш като секретарка, това бави, и донякъде дразни, айретен че и визуално при повторните влизания за следене на темата е гадно да четеш и разлистваш та да влезеш в час кво са казали, ти казал ли си нещо и кой какво е отговорил....ето...среща Варна-Добрич...влизаш за последно да видиш последно кво се е решило и...листиш, листиш...ха назад да видиш кво каза ..петко......9 листа...а на лист по 3-4 словослагания....За кво ми иде реч,респ.предложение...тия 9 листа по 3 изречения биха могли да са 27 реда....като ги огвориш и на мига видиш цалато дискусия....лесно и удобно....Когато са пуснати теми : обикновенно темата е по големичка като редове...но тя и сега е по-големичка....обикновенно след нея са коментари,питания,казвания...и рядко някой големи текстове за допълнителни обяснения или дискусии..или снимки/а самите снимки може да се отварят и в отделен прозорец/....Та, имам усещането ,че ако се структурира сайтът във вид на чат-по редове, би бил много по практичен....отваряш примерно 156....тинтири-минтири...и на 5-10 листа ти е цялата годишна тематика/а не на 50-100; отваляш дадена тема и всичко пак ти е на много по малко листинги.....а не листиш като гламав....После - пуснеш някой лаф...и после иди че го търси....Предлагам да обсъдим тези въпроси, и ако се хареса посоката за промяна, спецовете в тази област управляващи сайта, ако е възможно да го променят....ще поотпаднат големите аватари, но и по малка алфичка или симпатично женско дупенце като аватар биха вършили същата работа, а не пречи като си го "чукнеш" аватара...да става голям за разглеждане...може би е интересно да се помисли,как теми в които участваш и специално следиш-персонално да излизат в общ отделен прозорец..поне докато деактивираш съответната активация...